Sari la conținut

0762038619 antonia vogue


Postări Recomandate

Vizitator menache
Reputație: 0

A dat-o afara Milena din locatie ? :laugh2

Pai eu credeam ca ea este Regina acolo!!

Nu mai este ea Regina?

De fapt acolo in locația aceea de-a lungul timpului au fost numai fete cu servicii mai mult decât ok...!

Acum ce sa cred?ca odată cu scăderea valorii serviciilor a fost îndepărtată?

  • Like 4
Link spre comentariu
Vizitator menache
Reputație: 0

Nu este adevărat domnilor, sub nicio forma. Antonia ii o fata de calitate și cu bun simt, cum sa se facă asemenea afirmații, ca ia bani din portofelele clienților? Hai sa fim serioși domnilor.

Așa este sunt de acord cu tine!in cel mai rău caz împrumuta și nu mai da înapoi dar chiar din portofel sa-i ia nu cred nici o iotă!
  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:Militari
  • Oras:Militari

Așa este sunt de acord cu tine!in cel mai rău caz împrumuta și nu mai da înapoi dar chiar din portofel sa-i ia nu cred nici o iotă!

Corect colegu, era unul cu cont pe aici care se plangea ca l-a tras in caramida cu cateva zeci de milioane. El s-a indragostit de Antonia si ea a profitat ca o curva parsiva. Cica ar fi imprumutat-o si pe urma l-a pus la lista de ignore si bani o pula a mai primit inapoi. De asta si cu secretomania asta, ca se fute pe ascuns in loc sa ii dea banii aluia inapoi, dar cred ca sunt mai multi prostiti in aceasta situatia si nu e doar unul  :slap2  

Sa va ia draku de lingai care tot o ridicati in slavi, n-ati vazut pizda in viata voastra de ii pupati anusul zi de zi

  • Like 4
Link spre comentariu

ba sclavete iesi an mortii ma-tii de lingau obosit ca-mi bag pula in ma-ta :x

noi astia smekerii ne-am prins ca faci recenzii false 

sa-mi iei coaiele in gura sa dai sase sase sa simti si tu cei asa smekeria da lake cu pedale =)))

Ba muistule lingau de cursuri ce ești și aici comentezi ma jegule dispari fraiere lake cu casca jepat cu pula mica infect
  • Minus 2
Link spre comentariu

ba sclavete iesi an mortii ma-tii de lingau obosit ca-mi bag pula in ma-ta :x

noi astia smekerii ne-am prins ca faci recenzii false 

sa-mi iei coaiele in gura sa dai sase sase sa simti si tu cei asa smekeria da lake cu pedale =)))

Tu sa mi le iei pe ale mele mizerie ce ești cais mari și o sa îți rămână în git de sărac cocalar,si cu asta am terminat jepatule, poți sa latri în continuare
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Sub nicio forma Antonia nu face asa ceva.

Dacă mai latri mult aiurea, ca sclavul curvelor, ce ești, o să te aranjez bine de tot.

 

Nu e o amenințare.

Nu e un avertisment.

 

It's a fact.

 

Vezi-ți de futut, bagă recenzii la comandă, dar nu te apuca să vorbești de ce nu cunoști.

Sau cunoști, dar tot vrei să fii "băiat".

 

Stai în banca ta !!!!

  • Like 7
Link spre comentariu

Dacă mai latri mult aiurea, ca sclavul curvelor, ce ești, o să te aranjez bine de tot.

 

Nu e o amenințare.

Nu e un avertisment.

 

It's a fact.

 

Vezi-ți de futut, bagă recenzii la comandă, dar nu te apuca să vorbești de ce nu cunoști.

Sau cunoști, dar tot vrei să fii "băiat".

 

Stai în banca ta !!!!

Bai băiete dar tu chiar te crezi vreun tip de vaza? Te am băgat eu cumva pe tine în seama? Ți am mai zis eu ceva? Ameninți? A i grija, dacă nu ști eu cred ca ți am vb frumos și nu te am amenințat cu nimic, nu te cunosc și chiar nu ma interesează cine ești dar atât îți zic pina la amenințări dacă crezi ca ești un om serios. Dacă nu vezi ți de treaba ta eu am încheiat aici.
  • Like 1
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Bai băiete dar tu chiar te crezi vreun tip de vaza? Te am băgat eu cumva pe tine în seama? Ți am mai zis eu ceva? Ameninți? A i grija, dacă nu ști eu cred ca ți am vb frumos și nu te am amenințat cu nimic, nu te cunosc și chiar nu ma interesează cine ești dar atât îți zic pina la amenințări dacă crezi ca ești un om serios. Dacă nu vezi ți de treaba ta eu am încheiat aici.

 

Mă cred un tip de mare vază.

Fii atent.

Știi ce am vorbit prin mesaje cu tine.

Recitește ce am scris, dacă e nevoie.

 

Ți-am spus că pot dovedi infracțiunea de abuz de încredere.

 

Fii atent.

 

Favorizarea infractorului e o altă infracțiune.

Cine de aici acoperă pe cineva care a comis Abuz de încredere?!

 

 

Cine îi ia apărarea în mod sistematic?

cine o promovează?!

 

E mai ușor să dovedesc Favorizarea infractorului la tine, cu tot cacatul pe care îl mănânci aici, in public. decât abuzul ei de încredere.

 

Ai scris negru pe Alb minciuni

 

nu se pot sterge comentariile.

 

Am oricum print screen, după toate comentariile tale în care o acoperi

 

 

Nu ți-a spus Antonia ca am terminat Dreptul și că am fost Jurist?!

 

 

Se știe situația foarte bine.

 

poate fi și dovedită, cu martori.

Situația Antoniei adică , cu circuitul închis, cu tepele.

 

 

NU mă supăra

 

Nu mă enerva.

 

 

e ultima oară când îți spun: Stai in banca ta

  • Like 5
Link spre comentariu

Mă cred un tip de mare vază.

Fii atent.

Știi ce am vorbit prin mesaje cu tine.

Recitește ce am scris, dacă e nevoie.

 

Ți-am spus că pot dovedi infracțiunea de abuz de încredere.

 

Fii atent.

 

Favorizarea infractorului e o altă infracțiune.

Cine de aici acoperă pe cineva care a comis Abuz de încredere?!

 

 

Cine îi ia apărarea în mod sistematic?

cine o promovează?!

 

E mai ușor să dovedesc Favorizarea infractorului la tine, cu tot cacatul pe care îl mănânci aici, in public. decât abuzul ei de încredere.

 

Ai scris negru pe Alb minciuni

 

nu se pot sterge comentariile.

 

Am oricum print screen, după toate comentariile tale în care o acoperi

 

 

Nu ți-a spus Antonia ca am terminat Dreptul și că am fost Jurist?!

 

 

Se știe situația foarte bine.

 

poate fi și dovedită, cu martori.

Situația Antoniei adică , cu circuitul închis, cu tepele.

 

 

NU mă supăra

 

Nu mă enerva.

 

 

e ultima oară când îți spun: Stai in banca ta

Bravo ca ești jurist și succes în cariera. Nu ma interesează nimic altceva decit sa vizitez fete, sa alerg în munți și sa ma catar în pereții de gheata de prin tara și nu numai, nu ma interesează membri forumului nu ma interesezi tu, nu ma interesează decit sa îmi vad de ale mele și te rog nu mai jigniri și nu ma mai fa sclavul.... O seara minunata. Din momentul asta eu am încheiat discuția. Succes în tot ce îți propui sa faci.
  • Like 4
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Bravo ca ești jurist și succes în cariera. Nu ma interesează nimic altceva decit sa vizitez fete, sa alerg în munți și sa ma catar în pereții de gheata de prin tara și nu numai, nu ma interesează membri forumului nu ma interesezi tu, nu ma interesează decit sa îmi vad de ale mele și te rog nu mai jigniri și nu ma mai fa sclavul.... O seara minunata. Din momentul asta eu am încheiat discuția. Succes în tot ce îți propui sa faci.

Aham.

Asta e altceva.

Mă bucur că ai schimbat placa.

Mai bine așa.

 

Sănătate!

  • Like 5
  • Minus 1
Link spre comentariu

  • Oras:Mount Rainier
  • Oras:Mount Rainier

On topic:  nu cred ca mai activeaza Antonia, de obicei fetele de la Vogue aveau mereu anunturile active pe publi. Acum nu mai apar acele anunturi si nici fete noi (pozele erau de obicei in patul de la Vogue)

corect, de pe 9 noiembrie

  • Like 7
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...