Sari la conținut

Andreeabubu 0735271854


Vizitator andreeabubu

Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Salutare, astazi am fost la Andreea. Locatie pe Emil Bota, programare respectata. Fata cam 1,67 inaltime, frumoasa la fata, in special ochii. Fundul se vede super bine in pozitia doggie, Carne tare. Sanii mici, nr. 1, dar sfarcurile sunt foarte sensibile. Piele fina, frumos mirositoare. O fata ingrijita. Oralul a fost protejat, la cererea mea, nu face deep, nu acorda atentie zonelor adiacente, pune suficienta presiune, dar cu o singura viteza, Normalul in vreo 3 pozitii. NU face LOT, se umezeste natural, participa la actiune.

Pana la urma a fost o partida de sex cu o femeie frumoasa. Am finalizat in caciulita, am mai schimbat cateva cuvinte si dus am fost. Iti vorbeste frumos, este respectuoasa, dar pastreaza o oarecare distanta.

Note

Locatie 8,00

Fata aspect general 8,5

Oral 8,00

Normal 8,00

GFE 7,5

Igiena 10,00

Cadou 100 lei 1 fin/30 min

  • Like 3
Link spre comentariu
Vizitator andreeabubu
Reputație: 0

Salutare, astazi am fost la Andreea. Locatie pe Emil Bota, programare respectata. Fata cam 1,67 inaltime, frumoasa la fata, in special ochii. Fundul se vede super bine in pozitia doggie, Carne tare. Sanii mici, nr. 1, dar sfarcurile sunt foarte sensibile. Piele fina, frumos mirositoare. O fata ingrijita. Oralul a fost protejat, la cererea mea, nu face deep, nu acorda atentie zonelor adiacente, pune suficienta presiune, dar cu o singura viteza, Normalul in vreo 3 pozitii. NU face LOT, se umezeste natural, participa la actiune.

Pana la urma a fost o partida de sex cu o femeie frumoasa. Am finalizat in caciulita, am mai schimbat cateva cuvinte si dus am fost. Iti vorbeste frumos, este respectuoasa, dar pastreaza o oarecare distanta.

Note

Locatie 8,00

Fata aspect general 8,5

Oral 8,00

Normal 8,00

GFE 7,5

Igiena 10,00

Cadou 100 lei 1 fin/30 min

Multumesc mult pentru vizita si recenzie.Te astept cu mult drag si altadata 

Link spre comentariu
Vizitator andreeabubu
Reputație: 0

Salutare, astazi am fost la Andreea. Locatie pe Emil Bota, programare respectata. Fata cam 1,67 inaltime, frumoasa la fata, in special ochii. Fundul se vede super bine in pozitia doggie, Carne tare. Sanii mici, nr. 1, dar sfarcurile sunt foarte sensibile. Piele fina, frumos mirositoare. O fata ingrijita. Oralul a fost protejat, la cererea mea, nu face deep, nu acorda atentie zonelor adiacente, pune suficienta presiune, dar cu o singura viteza, Normalul in vreo 3 pozitii. NU face LOT, se umezeste natural, participa la actiune.

Pana la urma a fost o partida de sex cu o femeie frumoasa. Am finalizat in caciulita, am mai schimbat cateva cuvinte si dus am fost. Iti vorbeste frumos, este respectuoasa, dar pastreaza o oarecare distanta.

Note

Locatie 8,00

Fata aspect general 8,5

Oral 8,00

Normal 8,00

GFE 7,5

Igiena 10,00

Cadou 100 lei 1 fin/30 min

Sunt putini cei ca tine care au curajul sa faca recenzii  :kiss3

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...