Sari la conținut

calator pe alte plaiuri


Postări Recomandate

  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

ia da tu inapoi toate postarile tale vizavi de mine si ai sa vezi de ce te minusez.am tacut si am trecut cu vederea de multe ori.am zis ca,na,ai dreptul la replica.dar tu ai intrecut orice masura.tu nu te gandesti,asa omeneste ca imi strici imaginea si profesia/?

Fă, bețivo, caută tu jignirile mele pe topicele tale înainte de 15 septembrie.

Puteai să îmi dai un PM și să mă rogi să nu mai postez nimic pe topicele tale...dar tu ca proasta ți-ai făcut 2 conturi SP ca să ce.

Tu crezi că rezolvi ceva...că mă vei bana...și dacă mă vei bana crezi nu voi face un alt cont în care le voi arăta celor interesați adevărata ta față...și mai ai și tupeul să pui pozele alea cu dessurile roze pe site :laugh2

  • Like 2
  • Minus 4
Link spre comentariu
  • Oras:braila
  • Oras:braila

Fă, bețivo, caută tu jignirile mele pe topicele tale înainte de 15 septembrie.

Puteai să îmi dai un PM și să mă rogi să nu mai postez nimic pe topicele tale...dar tu ca proasta ți-ai făcut 2 conturi SP ca să ce.

Tu crezi că rezolvi ceva...că mă vei bana...și dacă mă vei bana crezi nu voi face un alt cont în care le voi arăta celor interesați adevărata ta față...și mai ai și tupeul să pui pozele alea cu dessurile roze pe site :laugh2

adica la ce te referi cand zici tupeu si adevarata mea fata?tu nu vezi ca aberezi?toate astea sunt in viziunea ta.ce crezi ca rezolvi?fix pula

  • Like 3
  • Minus 4
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Fă, bețivo, caută tu jignirile mele pe topicele tale înainte de 15 septembrie.

Puteai să îmi dai un PM și să mă rogi să nu mai postez nimic pe topicele tale...dar tu ca proasta ți-ai făcut 2 conturi SP ca să ce.

Tu crezi că rezolvi ceva...că mă vei bana...și dacă mă vei bana crezi nu voi face un alt cont în care le voi arăta celor interesați adevărata ta față...și mai ai și tupeul să pui pozele alea cu dessurile roze pe site :laugh2

Esti tu 100% sigur ca Eva-Adam este tot Doamna X ??? Eu nu as fi atat de sigur...

Link spre comentariu
  • Oras:braila
  • Oras:braila

Esti tu 100% sigur ca Eva-Adam este tot Doamna X ??? Eu nu as fi atat de sigur...

nu asta e problema.problema e alta.vorbeste foarte urat cu mine si ma denigreaza non stop fara sa aiba nici un castig.nu stiu ce doreste de la mine.asa cum el zice ca am duble conturi,eu sunt 100% ,ca el este alias marian cristescu

  • Like 3
  • Minus 4
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Ma rog, treburile voastre, nu ma bag. Dar asa ca idee, @Junior dragule, nu ti-ai dat inca seama ca nimic de pe acest forum nu este ceea ce pare ? Gandeste-te la anumite aspecte...

Link spre comentariu
  • Oras:braila
  • Oras:braila

Ma rog, treburile voastre, nu ma bag. Dar asa ca idee, @Junior dragule, nu ti-ai dat inca seama ca nimic de pe acest forum nu este ceea ce pare ? Gandeste-te la anumite aspecte...

macar vorbele astea de duh,sa le inteleaga,ca nu toti suntem prosti si el e cel mai destept

  • Like 3
  • Minus 4
Link spre comentariu
  • Oras:braila
  • Oras:braila

Fă, bețivo, caută tu jignirile mele pe topicele tale înainte de 15 septembrie.

Puteai să îmi dai un PM și să mă rogi să nu mai postez nimic pe topicele tale...dar tu ca proasta ți-ai făcut 2 conturi SP ca să ce.

Tu crezi că rezolvi ceva...că mă vei bana...și dacă mă vei bana crezi nu voi face un alt cont în care le voi arăta celor interesați adevărata ta față...și mai ai și tupeul să pui pozele alea cu dessurile roze pe site :laugh2

te am rugat de multe ori sa nu mai postezi in numele meu

  • Like 3
  • Minus 4
Link spre comentariu
  • Oras:braila
  • Oras:braila

Ai dreptate, colegu, nu are rost să îmi pierd vremea cu toate nebunele.

poate ti-a venit mintea la cap.lasa-ma pe mine in nebunia mea si tu veziti de nebunia ta.ok?

 

 

 

ps.lopix,oare sa-i fii venit de hac nebunului obsedat?????.....

  • Like 3
  • Minus 4
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...