Sari la conținut

TOP:Bruneta sexy - 0758380626


Postări Recomandate

  • Oras:Suceava
  • Oras:Suceava

Buna,tariful este 💯 finalizarea și 200 ora?

Diferă de la doua finalizări (o ora) sau mai am o ora nelimitat ( având clienți care fac și câte 4 5 finalizări intr-o ora ! ) pentru a stabili asta ma poți suna și stabilim! 💋🤗
Link spre comentariu
  • Oras:Suceava
  • Oras:Suceava

Alice, chiar asa tare inebunesti oamenii?? :pope

 

Nu eram sigur că tot ce se spune aici este adevărat așa că azi am testat pe propria piele ,nu mai dau detalii dar pot spune că am ieșit îndrăgostit un mare ZECE.Multumim Alice

Link spre comentariu
  • Oras:Suceava
  • Oras:Suceava

Nu eram sigur că tot ce se spune aici este adevărat așa că azi am testat pe propria piele ,nu mai dau detalii dar pot spune că am ieșit îndrăgostitðŸ˜ðŸ˜ðŸ˜ðŸ˜ðŸ˜ un mare ZECE.Multumim Alice

Mulțumesc eu ! Te aștept cu drag și data viitoare !â¤ï¸ðŸ’‹ðŸ’‹ðŸ’‹ðŸ¤—
Link spre comentariu
  • Oras:oriunde
  • Oras:oriunde

Lasă-mi mesaj in secțiunea (mesaje) de pe publi și îți voi lasă acolo 💋și te aștept sa ma vezi și in realitate ! 🤗💋

Daca te gandesti cumva ca o sa le pastreze doar pentru el, s-ar putea sa ai o surpriza!😃😃😃

Pozele pot fi descarcate si apoi postate aici!

Link spre comentariu
  • Oras:Suceava
  • Oras:Suceava

Dragii mei de astăzi ma găsiți și pe whats up dacă doriți programari și telefonul meu este închis , pe whats up voi Răspunde la mesaje voastre oricând , ca sa nu întâmpinam problema ca ați dat greu de mine 💋💋💋 Precizez ! ( in special și in mare parte clienților cunoscuți )

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...