Sari la conținut

TOP:Bruneta sexy - 0758380626


Postări Recomandate

  • Oras:botosani suceava
  • Oras:botosani suceava

Vizitat din nou

Programare făcut prin PM pt k greu o prinzi la tel. Am avut o marjă de eroare pt k traficu din sv e jalnic. Am ajuns exact cand trebuia sa confirm programarea dar spre surprinderea mea era in locație si nu am mai asteptat si am fost invitat imediat in cuibusorul de nebunii😈

Am fost asteptat într-o ținută rosie k vroiam sa ma apuc de treaba de cand am intrat dar am asteptat sa fac dusul de reîmprospătare(între timp am fost servit cu o apa ) ðŸ˜

După dus am intrat in camera de nebuniiiii.

Si aici acțiune ON cu atenție la zonele adiacente aici are 20 nota. Am oprit o si am pus-o un pic deasupra după care am continuat poziția mea preferată caprita la marginea patului😈

Note

Oral 10

Normal 10

Anal (Nu ma încadreze sigur🙂)

Locație 8(vb ei nu o deranjează nimeni)

Finalizare 20 (cum te termina la oral 😈😈😈ðŸ˜)

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Suceava
  • Oras:Suceava

Vizitat din nou

Programare făcut prin PM pt k greu o prinzi la tel. Am avut o marjă de eroare pt k traficu din sv e jalnic. Am ajuns exact cand trebuia sa confirm programarea dar spre surprinderea mea era in locație si nu am mai asteptat si am fost invitat imediat in cuibusorul de nebunii😈

Am fost asteptat într-o ținută rosie k vroiam sa ma apuc de treaba de cand am intrat dar am asteptat sa fac dusul de reîmprospătare(între timp am fost servit cu o apa ) ðŸ˜

După dus am intrat in camera de nebuniiiii.

Si aici acțiune ON cu atenție la zonele adiacente aici are 20 nota. Am oprit o si am pus-o un pic deasupra după care am continuat poziția mea preferată caprita la marginea patului😈

Note

Oral 10

Normal 10

Anal (Nu ma încadreze sigur🙂)

Locație 8(vb ei nu o deranjează nimeni)

Finalizare 20 (cum te termina la oral 😈😈😈ðŸ˜)

Mulțumesc mult ! 🤗💋💋 te mai aștept și de ce nu ? Poate încercam o data și anal 💋💋💋te pup și mulțumesc mult ! 💋💋💋
  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj

Hey!🤗 Noi ce am putea încerca mai mult? 🤩 S ar putea să reajung in Suceava în 6-7 iunie ori 11-12 iul. La care din datele astea ar fi mai probabil să te găsesc?ðŸ˜

Link spre comentariu
  • Oras:Suceava
  • Oras:Suceava

Hey!🤗 Noi ce am putea încerca mai mult? 🤩 S ar putea să reajung in Suceava în 6-7 iunie ori 11-12 iul. La care din datele astea ar fi mai probabil să te găsesc?ðŸ˜

Buna , momentan nu știu nimic 💋 dar pe parcurs voi afla ...
Link spre comentariu
  • Oras:Suceava
  • Oras:Suceava

 

Am citit în mesaje vechi că nu te duci la hotel.

Spune-mi când pot veni la tine, tu decizi ora.

WhatsApp???

Buna , momentan whats Up nu îmi merge , nu vin la hotel, cel mai bine ma găsești mesaj sau telefonic 💋💋ðŸ™ðŸ¤—
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...