Sari la conținut

TOP:Bruneta sexy - 0758380626


Postări Recomandate

Vizitator vasileblej
Reputație: 0

Mai pune mana pe carte .... si te iartă...

Eu unul îl accept pe Marcus asa cum scrie el. Aduce informații foarte utile. Mai scrie el câteodată la o bere, de iese ceea ce iese. Trebuie înțeles. Ce e important? Cu siguranță nu vine din pădure.

Mai stai tu la școală și învață să faci recenzii apoi te iei de el. Până atunci, curaj, ai 0 recenzii, încă aștept una. Poate vei făcea iarnă, când cobori din pădure.

Link spre comentariu
Vizitator marcus6
Reputație: 0

Vai ma jur ca de Alice are noroc. ca o respect, de alceva nu ma interesa nici de banare dar o respect prea mult. sa pot sa înjur pe topicul ei niciodată nu ma gandesc cu nimeni pe topicul ei sau la preferată mea Alice pentu mine ste o fata finuta si de treaba si eu sper asa sa rămâi

Link spre comentariu
Vizitator marcus6
Reputație: 0

Mai pune mana pe carte .... si te iartă...

uite eu ma jur ca pun mana pe carte,pe ea las-o jegsule promitem ca cand ai sa te vezi cu mine nu o sa dai inapoi
Link spre comentariu
Vizitator marcus6
Reputație: 0

Sa înțelegeți toți nu sunt peste nu am treaba cu fata ,tin la toate fetele ce sunt bune .la alice ceva mai mult si nu imi poate schimba nimeni parea o cunosc de mult nu ma refer la useri ce cuonsc chiar imi cer scuze dela ei sunt oameni si oameni eu sunt un om normal dar va zic dreptatea acuma 10 ani era forumul eu acumaeram admin ma jur nu tin partea decât la fetele ce le cred eu ca sunt ok cât despre problema de in seara asta il rog pe cucu din lăsați să vină si sa vorbeasca cu mine ma jur ca ma abțin,dacă pisicuts sau useri luni consideră că am greșit il rog sa ma Baneze ca eu imi fac alt cont🤣🤣🤣azi inca c3va dacă doamne fereste aud de favorita mea ceva atunci chiar ma cert cu toți

Link spre comentariu
  • Oras:botosani suceava
  • Oras:botosani suceava

Vizitat din nou!!!

Nu are rost sa mai dau note parca e din ce in ce mai buna!🤔🤔🤔

Va dau un sfat nu o scăpați deasupra k va rupe 🤣🤣🤣eu nu am rezistat mai mult de 2 min!!🤣🤣

De revenit sigur😜😚

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Suceava
  • Oras:Suceava

Vizitat din nou!!!

Nu are rost sa mai dau note parca e din ce in ce mai buna!🤔🤔🤔

Va dau un sfat nu o scăpați deasupra k va rupe 🤣🤣🤣eu nu am rezistat mai mult de 2 min!!🤣🤣

De revenit sigur😜😚

Mersi mult 🤣😅😅😅💋💋🤗 te mai aștept ! â¤ï¸â¤ï¸â¤ï¸ðŸ¤ª
Link spre comentariu
  • Oras:Necunoscuta
  • Oras:Necunoscuta

Va dau un sfat nu o scăpați deasupra k va rupe 🤣🤣🤣eu nu am rezistat mai mult de 2 min!!🤣

E bun si 2 minute ðŸ˜. Oricum e buna rau de tot in orice pozitie. Mie mi-a placut cel mai mult in picioare, pe tocuri, putin "rabarata" in fata, stii cum intra?... teava 🤣, si cand i-am spus ca "vine", imediat gura ei s-a mufat pe soldatel, si.... eliberare ðŸ˜.

Pacat de tuning 😒, in rest as da la ea in continuu ðŸ˜

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Suceava
  • Oras:Suceava

E bun si 2 minute ðŸ˜. Oricum e buna rau de tot in orice pozitie. Mie mi-a placut cel mai mult in picioare, pe tocuri, putin "rabarata" in fata, stii cum intra?... teava 🤣, si cand i-am spus ca "vine", imediat gura ei s-a mufat pe soldatel, si.... eliberare ðŸ˜.

Pacat de tuning 😒, in rest as da la ea in continuu ðŸ˜

Mulțumesc mult ! 😻😻😻 te mai aștept !
  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:peste tot
  • Oras:peste tot

In sfarsit am reusit sa ajung la Alice

Programat cu doua zile inainte dar cu conditia sa confirm cu doua ore inainte de ora stabilita

Confirmat cu doua ore inainte,sunat la ora stabilita,indrumat catre locatie,usor de nimerit.

Am intrat in apartament si dupa usa era ZÂNA - întradevar o priveliste superba din cap pana la picioare.

Am stat la o pipă,un pahar de apă si am schimbat cateva amabilitati pt a trece de primele minute,  apoi împrospatarea la baie,prosop curat,tot ce trebuie la baie apoi invitat in camera de relaxare - lumină difuză,muzică in surdină,foarte placut in cameră.

Am trecut la fapte incepând cu un ON de nota 10, 69 , curat exemplar,finalizare orală.

E lipicioasă rău,se mulează cum vrei....revenit in camera de recuperare,stat de vorba,tras una,doua pipe si din nou la treabă

De data asta a inceput mai in forță cu un ON un pic mai agresiv dar plăcut ,deep pana la extrem apoi când soldățelul a fost operativ 100% pus balonașul(pe care îl urăsc) ,a trecut deasupra si dăi și dăi.Finalizat si nr 2 , am stat cateva minute sa ne tragem sufletul,mers la duș,echiparea,achitat și cam asta a fost pe scurt

Note

ON 10

GFE 10

Normal protejat 9

Aspect 9+(un pic cam mult tunning)

Igiena 10+

Locatie - 8 destul de curat 

Halatul 220/ o oră si am lasat si un bonus

De revenit cu sigurantă

Scuzați eventualele greșeli de ortografie sau punctuație

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Suceava
  • Oras:Suceava

In sfarsit am reusit sa ajung la Alice

Programat cu doua zile inainte dar cu conditia sa confirm cu doua ore inainte de ora stabilita

Confirmat cu doua ore inainte,sunat la ora stabilita,indrumat catre locatie,usor de nimerit.

Am intrat in apartament si dupa usa era ZÂNA - întradevar o priveliste superba din cap pana la picioare.

Am stat la o pipă,un pahar de apă si am schimbat cateva amabilitati pt a trece de primele minute, apoi împrospatarea la baie,prosop curat,tot ce trebuie la baie apoi invitat in camera de relaxare - lumină difuză,muzică in surdină,foarte placut in cameră.

Am trecut la fapte incepând cu un ON de nota 10, 69 , curat exemplar,finalizare orală.

E lipicioasă rău,se mulează cum vrei....revenit in camera de recuperare,stat de vorba,tras una,doua pipe si din nou la treabă

De data asta a inceput mai in forță cu un ON un pic mai agresiv dar plăcut ,deep pana la extrem apoi când soldățelul a fost operativ 100% pus balonașul(pe care îl urăsc) ,a trecut deasupra si dăi și dăi.Finalizat si nr 2 , am stat cateva minute sa ne tragem sufletul,mers la duș,echiparea,achitat și cam asta a fost pe scurt

Note

ON 10

GFE 10

Normal protejat 9

Aspect 9+(un pic cam mult tunning)

Igiena 10+

Locatie - 8 destul de curat

Halatul 220/ o oră si am lasat si un bonus

De revenit cu sigurantă

Scuzați eventualele greșeli de ortografie sau punctuație

ÃŽți mulțumesc frumos ! â¤ï¸ðŸ˜» Plăcerea a fost de partea mea ! 💋💋💋 te mai aștept cu drag! 🤗
  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...