Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:In tara tuturor posibilitatilor
  • Oras:In tara tuturor posibilitatilor

M-am intalnit zilele trecute cu Jessica. Am prins-o cu doua ore inainte de a pleca din Timisoara, si zicea ea, de a deveni indisponibila cel putin 6 saptamani din cauza unei operatii pe care urmeaza sa si-o faca. Programarea a decurs fara probleme. M-a intrebat daca am mai fost pe la ea si i-am spus ca da, doar ca atunci nu am putut ramane deoarece a trebuit sa astept vreo 25 de minute si am urcat doar sa o vad. De data asta am si ramas. Desi gandurile mele inainte de a ma intalni cu ea erau cat se poate de indraznete, pe parcurs m-am taiat ca maioneza. Conditiile in apartament sunt excelente, printre cele mai bune din cate am intalnit. Camera curata, baia de asemenea(cred ca erau 20 de geluri de dus si sampoane in baie), prosop curat. Jessica arata foarte bine pentru un transexual, parerea mea ca, dupa Tanja, arata cel mai bine. Sani mari siliconati, corp relativ OK(la fund mai e de lucrat), "cocoselul" normal ca dimensiune. Am inceput cu un oral protejat ajutat si de mana din cand in cand, dar foarte bine facut(o inghite pe toata). In tot acest timp ma jucam si eu cu "cocoselul" ei, cu mana ce-i drept. M-a intrebat daca nu vreau sa-i fac si eu oral, dar am refuzat politicos. Dupa cateva minute de oral, cand eu eram gata-gata sa decartez, vad ca se opreste si isi pune prezervativul. Se uita la mine cumva intrebator si chemator sa ii fac si eu ei ce imi facea ea mie. In acel moment cum spuneam, m-am taiat tot. I-am spus ca nu pot sa o fac si ca va trebui sa munceasca doar ea. In paranteza fie spus, chiar si cu Tanja, cu care ma stiu de mai bine de un an, cu care m-am intalnit de cateva ori si cu care am cat de cat o relatie speciala nu am putut face mai mult decat oral (evident, ea mie). Nu am putut sa merg niciodata mai departe. Desi imi doream de fiecare data acest lucru. Revenind la Jessica, vazand ca nu putem trece la next level, s-a pus din nou pe treaba, l-a trezit pa ala micu si in cateva minute am finalizat in prezervativ. Ea nu a facut acelasi lucru, asta si din cauza mea care nu stiam sa ii dezmierd "cocoselul" asa cum ar fi trebuit. Chiar mi-a spus la un moment dat sa actionez mai energic. Dar la cat de incordat eram, indiferent ce faceam nu cred ca iesea bine. La final am facut un dus, am fumat o tigara, timp in care am discutat cate ceva (discutie interesanta de altfel, se vede ca e versata) si dus am fost. Pretul platit: 200 de lei pentru aproximativ 40 de minute. Ca si note:

- conditii apartament: 9,5

- aspect: 9

- oral: 8,5

- anal: nu stiu, nu am incercat desi sper ca o voi face intr-un final

- igiena: 9

- raport calitate/pret: 9 (pentru cum arata cred ca e pretul corect)

Pentru cei care vor sa isi satisfaca, virgula, curiozitate cu o transexuala veritabila, Jessica e o solutie. Deci, o recomand.

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Telefon: blow_u.r_mind
  • Oras:Peste tot
  • Telefon: blow_u.r_mind
  • Oras:Peste tot

De cand tine ciclul 2 saptamani? :o

Da exact....4 saptamani tzine din pacate tura asta....dar 2 au trecut deja =)))

 

daca citeai mai sus vedeai cum sta treaba....mi-am facut ceva retusuri...when i will be  health i can  work again ;)

Link spre comentariu
  • Telefon: blow_u.r_mind
  • Oras:Peste tot
  • Telefon: blow_u.r_mind
  • Oras:Peste tot

hallo jessica,

 

ich möchte dich besuchen kommen, ende mai, anfang juni ;-)

 

wo in timisoara bist du zu hause

 

paule2

ich glaube am ende mai bin ich noch nicht in rumänien....kann sein das bin ich immer noch in Munchen oder in Wien :(

du kannst mich aber gerne anrufen.....:)

 

0740371426

 

L.g :*

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Adelyna TS pt prima data in timisoara o frumoasa si reala transa intoarsa recent din occident poze reale,1,64cm,45 kg,nr la picior 37 sinii NATURALI nr .C feminina,atractiva cu REALL 19x4cm ofer servici bune privat si discret doar pt domni generosi si seriosi...cu dragoste adelyna 0724433783 http://www.publi24.ro/anunturi/matrimoniale/ea-pentru-el/anunt/adelyna-ts-new-in-tm-sexxxxy/7b0c607471606051.html   Stie cineva ceva ? sorry nu am reusit sa atasez pozele.

Link spre comentariu
  • Telefon: harrypoker77
  • Oras:Lalaland
  • Telefon: harrypoker77
  • Oras:Lalaland

adelyna-ts new in tm sexxxxy

 

pt prima data in timisoara o frumoasa si reala transa intoarsa recent din occident poze reale,1,64cm,45 kg,nr la picior 37 sinii NATURALI nr .C feminina,atractiva cu REALL 19x4cm ofer servici bune privat si discret doar pt domni generosi si seriosi...cu dragoste adelyna

 

 

Contact

0724433783

post-37055-0-47886300-1368571029_thumb.jpg

post-37055-0-07618600-1368571030_thumb.jpg

Link spre comentariu
  • Oras:arad
  • Oras:arad

Am fost si eu la jessica acm vre-o 3 ani.

Nu imi mai amintesc unde in timisoara era locatia ca nu sunt din oras.

A fost prima mea experienta cu un transexual si a fost una placuta.

A ajut grija sa ma simt confortabil, a fost atenta sa fie bine, ma tot intreba daca sunt ok, intrucat nu vrea sa mearga prea departe cu un incepator.

A zis ca accepta sarut daca arat bine(dar nu am incercat)

Mi-a facut un oral bunicel, apoi am cerut un prezervativ.M-a intrebat ca pentru cine?:)

Arata foarte bine si curata.Nu era siliconata atunci.

A ales pozitia pentru anal si m-a avertizat sa o iau usor.

Analizand separat prestatia a fost de 8-9, dar mi-a ramas gandul acolo vre-o cateva zile.

E genul de "fata" cu care as pleca in concediu.

Am vb cu ea recent pe mess si mi-a dat noul nr de tel.0740371426

Eu recomand, m-am simtit bine.

Cadoul pe atunci a fost 100 de ron ora, acum am inteles ca dublu si chiar triplu in functie de preferinte.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:arad
  • Oras:arad

http://shemaletube.teenstakeitbig.info/tag/puerto-rico/

are dreptate masterblaster...

standby..nu stiu daca timisoara e pe langa puerto rico..

in fine...

am intrat aici din greseala..

Am precizat ca sunt 3 ani de atunci si nu imi aduc aminte unde in timisoara este locatia.

Am lasat masina mea si m-a dus taxi intr-un cartier.

Nu inteleg aluzia ta.

Link spre comentariu
  • Oras:arad
  • Oras:arad

http://shemaletube.teenstakeitbig.info/tag/puerto-rico/

are dreptate masterblaster...

standby..nu stiu daca timisoara e pe langa puerto rico..

in fine...

am intrat aici din greseala..

Inteleg acum ce vrei sa spui.

Doar ca faci o confuzie.

Am precizat ca e vorba de jessica prezentata in primul post din acest topic.

Poza este reala, celelalte poze la care faci referire ca ar fi false au fost prezentate in alte postari.

Fata e reala, are i cont pe acest site.

Link spre comentariu

Vizitator alexx_catalin.77
Reputație: 0

@standby,scuzele mele..evitam asta daca precizai tu ca ultimele poze sunt false intrucat ai vizitat-o si cunosti realitatea.

 

  Stima!

Link spre comentariu
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...