Sari la conținut

Ce faci dacă afli că prietena ta e prostituată ?


Postări Recomandate

  • Oras:Intre munti si vai si dealuri
  • Oras:Intre munti si vai si dealuri

Nici una, nici alta.

O feliciti pentru faptul ca e capabila sa-si castige banii singura, si in cantitati mari.

 

Tu iti vezi de propriile finante, ca si inainte...

  • Like 4
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Intre munti si vai si dealuri
  • Oras:Intre munti si vai si dealuri

Io miau dacie.Cacand ovrea masina, sai zic "ia d-acia " :))

 

:)))))

Te-as vota dar nu pot, ca-s scartar si nu vreau sa platesc abonament lu' pisicu...

 

Tare, e de tinut minte :laugh2

  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Ar fi un moment de reflecție. Aș întreba-o cât e onorariul, să știu dacă se merită. Dacă o face pe câțiva lei, înseamnă că nu o mână plăcerea, ci nevoia de un câștig financiar cât de cât modest. Și nu cred că ar fi cazul, pentru că prietena mea ar trebui să fie o persoană capabilă să-și facă un rost în viață și din alte profesii. Dacă face asta doar pentru bani, e lacomă, iar o ahtiată după bani nu ar putea fi prietena mea. Dacă o mână plăcerea, ori e nimfomană ori eu dau performanțe slabe în dormitor. Deci problema poate fi ori la ea ori la mine. Dacă vrea să experimenteze ceva nou, am putea discuta și am face swing.  Dacă e atât de bună în pat să facă prostituție de calitate, dar nici eu nu sunt mai prejos în relația intimă, înseamnă că nu aș căuta în altă parte, prin urmare nu aș fi utilizator de nimfomene. com și nu aș scrie acum aici. 

  • Like 7
  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator sarlatanu
Reputație: 0

Devii tu proxenetul ei sau lași asta in seama profesioniștilor si doar te bucuri de bani pe care îi produce ?

Daca ești jmecher o iei de nevasta :)

  • Minus 6
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

te gandesti bine ce conteaza mai mult..parerea lumii sau ce tip de relatie ai cu ea si cat de fericiti sunteti..pt ca in fond nu traiti cu lumea

  • Like 3
  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

te gandesti bine ce conteaza mai mult..parerea lumii sau ce tip de relatie ai cu ea si cat de fericiti sunteti..pt ca in fond nu traiti cu lumea

Cam asa ar fi.

Problema e ca trăiește lumea cu ea :)

  • Like 6
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Fac scandal si-i sugerez ca daca vrea sa imi treaca supararea sa imi ia in Suzuki Vitara model nou, 4x4

Ce ieftin ești :)

Da Bugatti Chiron ceare?

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...