Sari la conținut

A fost cineva? Denisa ,40 ani blonda, sani mari !!! Masaj erotic cu finalizare !!!


Postări Recomandate

Reputație: 681
  • Oras:craiova
  • Oras:craiova

Da are o colega tinerica de nota 10.Doamna nu e vreo frumusete da face treaba buna.

Am fi recunoscatori daca ne ai si povesti cate ceva...merci anticipat...

Link spre comentariu
  • Oras:Dolj
  • Oras:Dolj

*NEW***NEW***NEW***Denisa ,40 ani blonda, sani mari !!! Masaj erotic cu finalizare !!! Te astept cu drag in locatia mea pentru a petrece cateva momente de neuitat impreuna. Tel 0729.233.130

 

A fost cineva la doamna?

 

Super sexy...ce te As lua pe la spate ......

Link spre comentariu
  • Oras:craiova
  • Oras:craiova

Buna seara dragilor. Tocmai am venit de la doamna in cauza dupa ce multe zile la rand am amanat vizita datorita unor retineri. Acum va pot spune ca nu regret cu nimic hotararea de a o vizita totul a fost ok cu mult peste Ramona. Am sunat si spre norocul meu doamna era libera iar dupa indicarea locatiei mentionata si de un coleg mai sus m-am prezentat la usa doamnei si spre surprinderea mea pozele sunt reale este foarte comunicativa m-a servit cu un pahar de apa rece fumat o tigara si am mers spre actiune. Am luat o ora la 200 de ron incluzand masaj erotic sex oral neprotejat si sex normal. Am primit un masaj indelungat si dupa doamna a trecut la un oral super cu limbute bagate peste tot fk absolut tot lins pus prezervativul pompat foarte putin in pusilica ei cea surprinzator de stramta pt anii ei si finalizat pe sanii doamnei. Ora a fost respectata intru totul si in drum spre iesire am cunoscut-o si pe colega ei o bruneta frumoasa si cu o voce dulce. Note pt prestatie 10 locatie 8 curata aspect 8 dar e si varsta. Sper sa va fie de folos recenzia mea si daca am gresit cu ceva va cer scuze nu am mai recenzat de mult. O sa revin cu o alta recenzie despre colega ei . Bye bye

Link spre comentariu
  • Oras:nowhere
  • Oras:nowhere

Buna seara dragilor. Tocmai am venit de la doamna in cauza dupa ce multe zile la rand am amanat vizita datorita unor retineri. Acum va pot spune ca nu regret cu nimic hotararea de a o vizita totul a fost ok cu mult peste Ramona. Am sunat si spre norocul meu doamna era libera iar dupa indicarea locatiei mentionata si de un coleg mai sus m-am prezentat la usa doamnei si spre surprinderea mea pozele sunt reale este foarte comunicativa m-a servit cu un pahar de apa rece fumat o tigara si am mers spre actiune. Am luat o ora la 200 de ron incluzand masaj erotic sex oral neprotejat si sex normal. Am primit un masaj indelungat si dupa doamna a trecut la un oral super cu limbute bagate peste tot fk absolut tot lins pus prezervativul pompat foarte putin in pusilica ei cea surprinzator de stramta pt anii ei si finalizat pe sanii doamnei. Ora a fost respectata intru totul si in drum spre iesire am cunoscut-o si pe colega ei o bruneta frumoasa si cu o voce dulce. Note pt prestatie 10 locatie 8 curata aspect 8 dar e si varsta. Sper sa va fie de folos recenzia mea si daca am gresit cu ceva va cer scuze nu am mai recenzat de mult. O sa revin cu o alta recenzie despre colega ei . Bye bye

 

Spre surprinderea ta pozele sunt reale? Ti se pare vreo bomba sexy in poze, incat sa fie false pozele, nu inteleg... Unde e surprinderea?

Link spre comentariu
  • Oras:craiova
  • Oras:craiova

In fine nu are rost sa intru in polemici asa cum tindeti de fiecare data cand cineva face o recenzie. Eu am spus cele traite. Si decat vreo pustoaica cu ifose mai bine o baba care face orice ca sa aiba clienti. Acum fiecare alege

  • Like 1
Link spre comentariu

Salutare. Am facut greseala sa merg si eu la aceasta doamna. Chiar nu merita banii.. cu 100 de lei futi una tanara bomba. Abia mi s-a sculat, ne-am futut cateva minute, mi-am dat drumul in prezervativ si mi-a murit pula in ea. Choar nu merita. O burta imensa, curul foarte mare, nici nu seamana cu un cur, geme fortat, m-a luat direct, nici nu m-am udat... Femeia e de treaba, vorbeste frumos dar e batrana pentru futut. Note nu dau ca ar fi prea mici. Chiar nu recomand. O zi buna

Link spre comentariu
  • Oras:craiova
  • Oras:craiova

Buna seara dragilor. Tocmai am venit de la doamna in cauza dupa ce multe zile la rand am amanat vizita datorita unor retineri. Acum va pot spune ca nu regret cu nimic hotararea de a o vizita totul a fost ok cu mult peste Ramona. Am sunat si spre norocul meu doamna era libera iar dupa indicarea locatiei mentionata si de un coleg mai sus m-am prezentat la usa doamnei si spre surprinderea mea pozele sunt reale este foarte comunicativa m-a servit cu un pahar de apa rece fumat o tigara si am mers spre actiune. Am luat o ora la 200 de ron incluzand masaj erotic sex oral neprotejat si sex normal. Am primit un masaj indelungat si dupa doamna a trecut la un oral super cu limbute bagate peste tot fk absolut tot lins pus prezervativul pompat foarte putin in pusilica ei cea surprinzator de stramta pt anii ei si finalizat pe sanii doamnei. Ora a fost respectata intru totul si in drum spre iesire am cunoscut-o si pe colega ei o bruneta frumoasa si cu o voce dulce. Note pt prestatie 10 locatie 8 curata aspect 8 dar e si varsta. Sper sa va fie de folos recenzia mea si daca am gresit cu ceva va cer scuze nu am mai recenzat de mult. O sa revin cu o alta recenzie despre colega ei . Bye bye

cu ce este frate mai buna ca ramona ca ii dai 200 si o futi pana lesini? dar masajul erotic unde este ? nu stiti ce este ala masaj erotic. ramona este cea mai tare pe masaj erotic chiar daca este unpic mai scumpa.

Link spre comentariu
  • Oras:craiova
  • Oras:craiova

Si asta face masaj si e chiar perversa iti baga limba mai peste tot. Sa vezi cum i se intaresc sfarcurile in spinarea ta in timp ce sta intinsa pe tine si iti baga limba prin urechi:))

frate fiecare cu placerile lui dar nu se compara cu ramona la nimik nici la masaj nici la sex nuci la cum arata desi au aceeas varsta

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...