Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Viezi mah Cristianus...tu nu iesti baiet rau...da iesti o leaka pria plin di tini !!! ;)

 

Uniori, kear dak se spune poate an pat, ie moi bini sa nu se spuna diloc an public. Sub miraju momientului ie probabila iexagerarea !!!

 

Putiai sa spui cum vroia muschiu tau ci bini tioi futut, ci bini tioi simtit, ci bini tioi golit si cati vinia sa stiji "ioi". Orice iti iera accieptat !!! Dara cind anciepi so dai di gard...ka ka pula ta nari nimenea...atuncea lasi loc cit vriei di bascaliie !!!

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

De ce nu o luați și voi pe cealaltă parte că poate din iulie 2016 Delia nu a mai avut parte de o partidă așa proastă.

Nicidecum :)

Spre rușinea mea nu îmi mai pot aduce aminte exact cum a fost experiența mea cu Criss , însă singurul lucru care ma poate lega de Iulie 2016 , a fost momentul despărțirii mele de un fost iubit și poate chiar și un orgasm :))))) nu știu ce sa zic exact !

Cred ca am intrat puțin in polemica relațiilor :) și am încercat , ca de fiecare data , sa ma simt cu iubitul meu in pat , nicidecum cu un client , astfel amintindu mi ca și eu am avut o relație la un moment dat , și de faptul ca e bine sa ai pe cineva in viața ta , căruia sa i te poți destăinui , căruia sa i poți spune ce te doare și care te poate iubi necondiționat și care de ce nu , sa te poate aducă pe culmile plăcerii ! !

So , s a deslușit misterul !

Asta era faza cu Iulie 2016

Va pup dulce ! :*

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

deci orgasm ma nene ma! :))))

eu nu am cunoscut.o pe delia, dar a avut 2 orgasme numa' din convorbirea telefonica si vreo 3 sms-uri! :)

nu-i asa "gajici"? hai recunoaste!:)))

Claaaar !!!

Așa este !!!

Mi ar plăcea sa ne și cunoaștem. Sa vezi atunci ce o sa iasă !!!!

:*

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe

Sa mai zic ca de la prima intalnire cu Delia, am mai fost de 3-4 ori la ea? Mai are rost?

Nu cred ca mai are rost sa zic ca serviciile sunt din ce in ce mai bune.

Fata asta e de pastrat :)

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Viezi mah Cristianus...tu nu iesti baiet rau...da iesti o leaka pria plin di tini !!! ;)

 

Uniori, kear dak se spune poate an pat, ie moi bini sa nu se spuna diloc an public. Sub miraju momientului ie probabila iexagerarea !!!

 

Putiai sa spui cum vroia muschiu tau ci bini tioi futut, ci bini tioi simtit, ci bini tioi golit si cati vinia sa stiji "ioi". Orice iti iera accieptat !!! Dara cind anciepi so dai di gard...ka ka pula ta nari nimenea...atuncea lasi loc cit vriei di bascaliie !!!

Nu-i problema, duc la bascalie. Eu mi-am atins scopul cu postarea mea. Cateodata mai vreau sa-i descopar si pe cei de pe aici. Uneori iti dai seama foarte usor despre cum sunt ei (fie ca sunt de treaba, mistocari, invidiosi etc).

Dar a fost Delia prea finutza si a facut un pic de lumina.

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Cristianus...zau die numi vini sami dau si io drumu di citiva ori !!! :))))))))

 

Stii...ie o lini fina ku ricenziile scrise di flacai di aci. Tati baeti o stu...o simt. Atunsea cind se apuca sa o scrie, moi alies dak lea placut di fata si isi doresc sa o mai vada...apari pi creier un pitic cari li atraji atentie ka nu totu ie de scris. Moi ie si iexcepti, ka doar deh, badarani si nesimtiti pi tati drumurili patriei.

 

Nu ie o problema ka fata sia dat drumu ku tini, nu ie o problema sa scrii dispri asta, sa spui dispri asta. Ie o problema cind fata iti zise ka nu sio moi dat drumu din 1900 toamna si ka so antamplat ku tini. Atunsea ie prea intim. Prea de nespus !!! Sa vi si sa zisi: mooooammma, ci tari sint, fata asta sia dat drumu ku mini kum no mai patit din cind tini ia minte...cumva...depaseste linia ceia.

 

Nui mari bai...mari filozofie. Ie doar citeva arugmente cari nu sor spus. Die exemplu, la fetili cari nu siau dat drumu ku tini, oi spus asta ? Si poati moi rau, dak una din feti ar vini dupe ci oi scris tu...si nu ar da dovada di fairplay...si tiar spuni ka nu siar fi putut da drumu ku tini nisi di o futeai 3 anotimpuri...tiai fi sucarit ???

 

Linia aia fina tini di intimitate. Cind ie tradata...nu fasi nisiodata bini !!! Iesti baiat istet, sigur poti antieleje...si sigur poti pricepe ka poati pentru fata asta, data viitoare cind se va ivi unu ka tini, cari sa poa sa creezi acelasi mediu, feeling, traire...va pune frina !!! Se va opri tocmai pentru a nui fi tradata intimitatea atita di public.

  • Like 3
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Nu-i problema, duc la bascalie. Eu mi-am atins scopul cu postarea mea. Cateodata mai vreau sa-i descopar si pe cei de pe aici. Uneori iti dai seama foarte usor despre cum sunt ei (fie ca sunt de treaba, mistocari, invidiosi etc).

Dar a fost Delia prea finutza si a facut un pic de lumina.

Lasa ,tata, o sa treaca...cu oarece dureri dar o sa treaca..😀

Multumim pt efortul pe care l-ai facut pt a ne putea destinde si noi , astia mai pământeni asa...😀

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Antioquia, Medellin
  • Oras:Antioquia, Medellin

Nicidecum :)

Spre rușinea mea nu îmi mai pot aduce aminte exact cum a fost experiența mea cu Criss , însă singurul lucru care ma poate lega de Iulie 2016 , a fost momentul despărțirii mele de un fost iubit și poate chiar și un orgasm :))))) nu știu ce sa zic exact !

Cred ca am intrat puțin in polemica relațiilor :) și am încercat , ca de fiecare data , sa ma simt cu iubitul meu in pat , nicidecum cu un client , astfel amintindu mi ca și eu am avut o relație la un moment dat , și de faptul ca e bine sa ai pe cineva in viața ta , căruia sa i te poți destăinui , căruia sa i poți spune ce te doare și care te poate iubi necondiționat și care de ce nu , sa te poate aducă pe culmile plăcerii ! !

So , s a deslușit misterul !

Asta era faza cu Iulie 2016

Va pup dulce ! :*

Te ascult draga mea, stii foarte bine ca sunt aici sa te ascult, si nu numai, oricand ai nevoie. :)

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Te ascult draga mea, stii foarte bine ca sunt aici sa te ascult, si nu numai, oricand ai nevoie. :)

Norocosule...ca esti acolo s-o asculti. Eu pt asta trebuie sa folosesc SRI,STS,PLM,DNA,FBI😂

Iar pentru "nu numai" e mai usor...mia de km si se rezolvă😂

BRAVO tie!ðŸ‘

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator j0hnny_legend
Reputație: 0

Ba sud est....ne bagam la un fazan???

Bre Culture Beat : "est"="este" așa cum "vi" = "vii"

Numa' la fazan ti-e gândul ViPule =))

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Bre Culture Beat : "est"="este" așa cum "vi" = "vii"

Numa' la fazan ti-e gândul ViPule =))

😂😂😂

sud est= Constanta..ziceamðŸ‘

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...