Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:Pula
  • Oras:Pula

bai tristilor, clauditza a o fata care a suferit vreodata destul din pricina kilogramelor in plus si care a avut o ambitie  gigantica sa dovedeasca  faptul ca poate deveni o femeie dorita si iubita .

a reusit , a dovedit si isi vede in continuare de viata ei asa cum o taie capul .

 ce tot va fute grija cu cine si in ce fel , fata nu depinde de nimeni , v-a futut , v-a luat banii , credeti ca i-a ramas cumva mintea la vreunul dintre voi? ma indoiesc.

Eu unu am inteles domnule manager.Ai facut si tu ca matza ca tot in picioare ai cazut.
Link spre comentariu
  • Oras:Around!
  • Oras:Around!

Eu as propune infiintarea unei sectiuni speciale unde sa se poata injura in voie doritorii, si sa nu mai poluam topicele fetelor cu sute de injurii inutile. Nu de alta, dar probabil ca ar fi mult mai interesant sa vedem recenzii, pareri, fotografii decat toata balacareala asta inutile.

  • Like 1
Link spre comentariu

Vezi ca la Poarta Alba se striga lista.Sigur te regasesti si tu in ea.

 

sau mai bine il trimitem la palazu direct pe psihopat , si asa are tulburari psihice destul de avansate ,la cat de prost e ma mir cum de nu a facut ceva prostesc care sa conduca la moartea lui , cum dracu a ajuns la batranete nu stiu sugatorul asta de puli

Link spre comentariu
  • Oras:Pula
  • Oras:Pula

sau mai bine il trimitem la palazu direct pe psihopat , si asa are tulburari psihice destul de avansate ,la cat de prost e ma mir cum de nu a facut ceva prostesc care sa conduca la moartea lui , cum dracu a ajuns la batranete nu stiu sugatorul asta de puli

Pacat ca astfel de ratati umbla in libertate prin lume.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

dragi confutaciosi,

 

chiar are rost sa ne agitam atat pentru relatia pe care o are delia ? 

 

are sens sa dezbatem acest subiect atata timp cat delia este o prezenta incantatoare si nu lasa loc de nici un repros ? 

 

eu indemn la fluidizarea acestui topic si a consemna doar parerile care se nasc dupa vizitele consumate in prezenta ei.

 

parerea mea!

  • Like 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...