Sari la conținut

Olivia 0758134629


Postări Recomandate

Vizitator olivia21
Reputație: 0

Schimba lama sau bigul ca te irită si nu da bine. Iti permiți să mergi la un salon.....😊😊😊

dragul meu , nu iti place nu te uiti .
Link spre comentariu
Vizitator olivia21
Reputație: 0

Aveti unele niste raspunsuri....

e chestia ca eu ma irit mereu . Am fost si la salon si mai rau m-am iritat . Si eu cred ca daca nu iti place un lucru nu il faci sau nu te uiti .
Link spre comentariu
Vizitator olivia21
Reputație: 0

Disponibilă până la ora 21. Programăriile se fac pe wapp si confirmare cu maxim 30 min inainte. La tel nu pot sa raspund cand sunt ocupată.

Link spre comentariu

e chestia ca eu ma irit mereu . Am fost si la salon si mai rau m-am iritat . Si eu cred ca daca nu iti place un lucru nu il faci sau nu te uiti .

Dra Olivia, am incercat sa va dau un sfat, nu a fost jignire. Si eu ca bărbat ma irit dar in perioada aia mie jenă să vin la tine( Sa zicem), nu ma simt ok. Asa era frumos daca răspundeau ca te urîți indiferent de metoda.O zi buna sa ai!
Link spre comentariu

Sa iritat ursoaica la pizdă si mai face si figuri niște mizerii care vor sa faca bani pe bani nostri.cum pula mea sa pui poza plină de bube 🤢 foame mare ai ursoaico.imi este scârba de asemena jdrente. Pupati-o la bube sa nu o jigniți unii libidinosi 🤮

Link spre comentariu
Vizitator olivia21
Reputație: 0

âž¡ï¸80-finalizarea (30 min) oralul depinde de igienă cu deep si normal protejat

âž¡ï¸150-2 finalizării (60 min) oralul depinde de igienă cu deep si normal protejat

🔴Contra cost🔴

âž¡ï¸50 finalizarea orală

âž¡ï¸30 corporală

âž¡ï¸50 uro

Link spre comentariu
Vizitator olivia21
Reputație: 0

Doamne ce rai sunteti , Olivia e o bomboana de fata nu inteleg dc o criticati in halul asta ... eu am fost de 4 ori cred si nu prea gasesti oral mai bun pe Pitesti.

mulțumesc frumos, nu poti sa mulțumești pe toată lumea
Link spre comentariu

Acum am fost la ea. Nu e prima oară. De 2 ani merg . E superba! Te primește cum nici nevasta nu e in stare. Te servește cu un suc..apoi te întreabă ce iti doresti si încet și fără grabă se apucă de treabă. Un oral de vis...ce sa zic....ai vrea sa nu se mai termine.... se uită în ochii tăi in timp ce suge cu o patimă mare..

Cand vrei tu si-o bagă în pizdă si te sărăcește...deci nu am ce sa-i reproșez!

De fiecare dată mă duc la ea cu plăcere!

Link spre comentariu

Acum am fost la ea. Nu e prima oară. De 2 ani merg . E superba! Te primește cum nici nevasta nu e in stare. Te servește cu un suc..apoi te întreabă ce iti doresti si încet și fără grabă se apucă de treabă. Un oral de vis...ce sa zic....ai vrea sa nu se mai termine.... se uită în ochii tăi in timp ce suge cu o patimă mare..

Cand vrei tu si-o bagă în pizdă si te zapaceste...deci nu am ce sa-i reproșez!

De fiecare dată mă duc la ea cu plăcere!

Link spre comentariu
Vizitator olivia21
Reputație: 0

Acum am fost la ea. Nu e prima oară. De 2 ani merg . E superba! Te primește cum nici nevasta nu e in stare. Te servește cu un suc..apoi te întreabă ce iti doresti si încet și fără grabă se apucă de treabă. Un oral de vis...ce sa zic....ai vrea sa nu se mai termine.... se uită în ochii tăi in timp ce suge cu o patimă mare..

Cand vrei tu si-o bagă în pizdă si te sărăcește...deci nu am ce sa-i reproșez!

De fiecare dată mă duc la ea cu plăcere!

mulțumesc, te mai astept
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...