Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:bucuresti sector2
  • Oras:bucuresti sector2

offffffffff  Doamne Dumnezeule ce sa ne facem noi cu trasexuali astea 2   site ei care sant travestit ca si noi cu bureti plin de vata si plin  de bubr  pe fata si dau cu un kg de fond de teni si tot se vede   si in poze zici ca are gatu rupt :)))))))))))))))))))))))))))))))))) ras

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

offffffffff  Doamne Dumnezeule ce sa ne facem noi cu trasexuali astea 2   site ei care sant travestit ca si noi cu bureti plin de vata si plin  de bubr  pe fata si dau cu un kg de fond de teni si tot se vede   si in poze zici ca are gatu rupt :)))))))))))))))))))))))))))))))))) ras

nu te agita draga mea ca nu are rost asa sunt ele sa rada de alte persoane.uita pe unde a fost si a atarnat chiar si la o sarma sa o bage in mat numai la tine cat a atarnat ore sau chiar zile intregi dar ce sa faci ele au scoli facultati diplome asa ca sunt niste curve cu diploma. nu am auzit sa profeseze dupa facultatea care a urmato niciodata nu mi-a placut sa ma laud si chiar aveam cu ce fata de frumoasele astea care nu vrea sa se afiseze dimineata dar asa e lumea prost facuta cacatii fut in loc sa PUTA

Link spre comentariu

  • Oras:bucuresti sector2
  • Oras:bucuresti sector2

draga magda  scumpa travestita [ca si mine]cu bureti in sutiene nu cred ca am fost in situatia de a-mi da clienti vredata cum v-am dat eu voua tie si printesei tale bianca simona sau cum o chiama draga mea chiar sa vem pierderi de memorie si uitam care pe care a ajutat sora mea eu daca merg acasa mama cu mine se mandreste pe cand cu tine mamica ta ii este rusine cu tine .te tot lauzi in toate partile ca ai ajutat cu bani,cu clienti cu locatii dar tu ai uitat cu ce bani te-ai mutat la vatra luminoasa?daca eu asa cum ma consideri tu nu iti intindeam o mana ramaneai tot in cocina aia din salajan sunt mandra si dorm linistita pe patu meu si sunt cu fruntea sus si  nu ma vb nimeni asa cum te vb pe tine ca dormi in patu lor primit am plecat de pe unde am stat fara nimic tu ai furat tot ce se putea fura cu tv  fotolii si diverse de prin casa nu inteleg ce atata lauda   draga mea magda asa ca te rog sa nu ma mai musti pe mine de cur si trateaza-ti fata

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...