Sari la conținut

Postări Recomandate


  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

BUNA SEARA DOMNILOR!

scapat din nebunia cotidiana si manat de hormoni ma pun pe dat telefoane.

atat de turbat ca imi venea sa fut si pisicile de pe strada.......

sun,si sun si iarasi sun......mai bine de 10 numere dintr-o lista de 20.

nu se lega nimic......

intr-un final noroc. raspunde ,ANDREEA, bruneta, domnisoara, draguta, manierata foarte sociabila si deschisa cu tine iti ofer clipe de neuitat intr-un cadru intim. Vei avea parte de un oral si un normal salbatic. Te astept, kiss 50 lei

ora 19.00 prezent in piatza kogalniceanu la un parter de bloc. intru,camera destul de ok. garsoniera spatioasa,baia cam daramata prosop umed......fata 1.65 zic eu,bruneta, usor impanata,putzina burtica dar nu deranjanta. sanii ok. maricei si destul de buni de zmotocit.(ea zice ca are 25 ani) eu cred ca are 20-22.poate m-am inselat. NICIO LEGATURA CU POZELE DIN ANUNTZ. are mai multe anunturi cu mai multe poze,niciuna ale ei dar textul e acelasi.

prin urmare sa trecem la treaba: fata direct la subiect fara sa o invit eu. a trecut peste capitolul mangaiat,pipait sau alte lucruri. a bagat ''degetul'' in guritza si a inceput sa molfaie. la indemnul meu a luat si o bilutza in guritza,cu atentie,dar nu a insistat cu joaca. ma uitam la ea si nu stiam daca sa ma bufneasca rasul sau sa ma excit. un oral naiv,dar totusi mi s-a sculat repede. probabil inocenta ei sau poate determinarea ei. a reusit un fel de deep,o mai scotea din guritza,se mai uita la ea si parca se ambitiona si iar si-o infigea singura in gat....fata putin crispata si incordata. am decis sa stau in picioare si ea in cur pe pat pt o priveliste mai buna. asa oral naiv dar ceva ma starnea si parca nu imi displacea....:-?? am finalizat pe fatza fetei si pe sanii ei.

mi-a zis de la inceput ca nu face fin orala,ci doar faciala si pe corp.

destul de vorbareatza i-am urat o seara buna si am plecat. 50 de lei platiti.

locatie ok.8

baia.6.

curatzenie in casa 8

prosop.4

fata si-a facut dush inainte. 8

oral de un 5 asha dar senzatia pe care am avut-o care nici nu stiu de unde venea senzatia asta i-as da un 8

normal nu m-am bagat si de anal sau altele nu am intrebat.

sper sa fie de folos spusele mele.

cu respect si o seara buna!

post-2-0-78813700-1350969541_thumb.jpg

post-2-0-90081600-1350969542_thumb.jpg

  • Like 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...