Sari la conținut

Postări Recomandate

MASEUZA, masaj cu adevarat profesional, terapeutic, tonifiere, reflexogen, sportiv, facial, capilar, inghinal, poze reale, discretie si igiena maxima, imi rezerv dreptul de a-mi selecta clientii exclus sex, 29 Oct 16:32

0760.416.151 Bucuresti Pret: 70L ora

Sta pe calea calarasilor, este foarte intepata si agresiva verbal , daca nu-i convine intrebarea iti inchide telefonul sau injura sau mai rau ti-l da pe guvid sa te balacaresti cu el, ca de venit oricum nu vine nimeni si nu sta nimeni o ora la ea pun pariu.Accepta cunnilingus pt 30 in plus.

Astept un confrate care sa ma contrazica, mi-as dori sa fie cum scrie in anunt dar eu vad o mare teapa.N-am apucat s-o intreb daca masajul include si o laba pt finalizare.

post-16555-0-84988600-1351557010_thumb.jpg

post-16555-0-26871100-1351557017_thumb.jpg

post-16555-0-80702900-1351557024_thumb.jpg

post-16555-0-25509000-1351557032_thumb.jpg

post-16555-0-33715400-1351557038_thumb.jpg

Link spre comentariu
Vizitator bahadur
Reputație: 0

 

  • are locatia pe calea Calarasi la vre-o 200 m de Hyperion. La fata e najpa, obosita, dar merge un numar...eu cautam strict masaj

 

si mi-a spus ca o suna toti obsedatii cu toate ca a precizat in anunt "exclus sex", cu riscul de a ma repeta chiar este fabuloasa la masaj...merg aproape de 2 ori pe saptamana la IDM dar tanti asta chiar stie masaj.

La o barfa mai lunga mi-a povestit ca ea este ce-a care a fost prinsa acum cativa ani...cu salonul de masaj care era de fapt bordel si ca a tras de i-a iesit pe nas, acum ea spune ca a fost o inscenare de la o curva cu care s-a certat...oricum dracu o crede!

Deci daca doriti numai masaj cred ca este ideala...acum ptr mai departe nu stiu daca reusiti ceva...si sincer nici nu merita!

  • Like 1
Link spre comentariu

  • are locatia pe calea Calarasi la vre-o 200 m de Hyperion. La fata e najpa, obosita, dar merge un numar...eu cautam strict masaj

si mi-a spus ca o suna toti obsedatii cu toate ca a precizat in anunt "exclus sex", cu riscul de a ma repeta chiar este fabuloasa la masaj...merg aproape de 2 ori pe saptamana la IDM dar tanti asta chiar stie masaj.

La o barfa mai lunga mi-a povestit ca ea este ce-a care a fost prinsa acum cativa ani...cu salonul de masaj care era de fapt bordel si ca a tras de i-a iesit pe nas, acum ea spune ca a fost o inscenare de la o curva cu care s-a certat...oricum dracu o crede!

Deci daca doriti numai masaj cred ca este ideala...acum ptr mai departe nu stiu daca reusiti ceva...si sincer nici nu merita!

Intr-adevar, fatza nu e punctul ei forte, dar la corp e ok, sanii siliconati, masaj chiar stie sa faca, confirm locatia pe calea calarasi, eu am platit 100 lei pentru o ora masaj cu 1 finalizare, m-am simtit bine...legat de ton agresiv la telefon sau guvizi, nu mi s-a intamplat asa ceva cu ea, a vorbit si s-a purtat frumos, iar picior de barbat n-am vazut in locatie :) deci a fost ok... stiti si voi cum e , femeile mai sunt si pe toane...nu neg ce i s-a intamplat lui sangre, doar zic cum m-am simtit eu.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...