Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:Decebal
  • Oras:Decebal

Buna baieti,

Revin si va prezint inca  una din fetele noi.

Denisa bruneta cu codite gen Carmen Plesa,25 de ani,inaltime 1.70, 55 kg,sani nr 3.

Servicii: masaj erotic,sex normal,sex oral neprotejat cu finalizare orala,

pozitia 69,plus alte fantezii de bun simt.

PRET: 100 LEI ora cu doua finalizari,program NON-STOP,pe timp de noapte lucreaza cu LARISA,

pe timp de zi lucreaza cu MARINA si CRISTINA.

TEL: 0760.975.110

post-57203-0-91545600-1357736187_thumb.jpg

post-57203-0-49828900-1357736197_thumb.jpg

post-57203-0-65099200-1357736206_thumb.jpg

post-57203-0-15711500-1357736215_thumb.jpg

post-57203-0-60575700-1357736222_thumb.jpg

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Decebal
  • Oras:Decebal

Buna baieti,

 

Revin si va prezint inca una din fetele noi.

 

Marina,blonda,24 de ani,inaltime 1.70, 54 kg,sani nr 3.

 

Servicii: masaj erotic,sex normal,sex oral neprotejat cu finalizare orala,

 

pozitia 69,cunilingus,plus alte fantezii.

 

PRET: 100 LEI ora cu doua finalizari,program zilnic 10:00 - 21:00

post-57203-490224.jpg

  • Like 4
Link spre comentariu

va supun atentiei o noua teapa. se pare ca am abonament la asa ceva. Sunat la unul dintre numerele afisate, vorbit cu una dintre ele la telefon (diana, cred; habar n-am, sunt cel putin 4 fete acolo). Intreb de servicii. Dintre cele care erau disponibile in acel moment una singura facea: sex oral neprotejat cu fin orala. In rest, aceleasi servicii, aceleasi tarife 50 numar / 100 ora cu 2 numere.

 

Ajung si o aleg pe fata cu sexu oral nepro. Tipa arata binisor. Are talie de viespe. la fata nu e vreo frumusete, dar nici nu o poti numi urata. Bruneta, inalta (cam 1.70 estimez). Dupa un dialog care parea chiar promitator, incepe circul. Repet, trebuia sa primesc, intr-o ora, oral nepro, finalizare orala, sex in toate pozitiile. Mai si bufneste rasul cand ma gandesc.

 

Bun, trecem la fapte. Dezbraca-te si intinde-te pe pat mi-a zis. Ma conformez. Si o ia bai nene la un oral de care ma puteam lipsi bucuros. Dupa vreo 30 de secunde de maltratat cu mana si dintii se opreste si intreaba: pun prezervativ? Sa mori tu?!? Mai baga 30 de secunde si se opreste iar: sa-mi zici inainte sa termini. Pai si finalizarea orala cui o lasam? Nu ca nu fac. E, din secunda aia mi-am dat seama cam care-i treaba si ca nu mai are ce sa iasa bine. Si am pus-o sa o tot suga cu intreruperi la 30 de secunde. Deodata n-a mai intrebat de prezervativ s-a si dus sa-l ia si sa-l puna. Si i-am zis: nu vezi ca nici n-ai sculat-o? A mai supto 30 de secunde.

 

Trecem mai departe, cedez si eu si ii zic sa-l puna. Vrea capra. Clar n-are chef de lucrat. O iau capra. Intrerurperi la fiecare 30 de secunde din nou: ba ca e prea tare ritmu, ba ca s-a uscat, ba ca o doare genunchiul, ba ca o mananca urechea etc. E, am ajuns sa si termin. Eu in timp ce terminam si marisem ritmul, dar pe o scara a accelerarii eram pe undeva la 3 din 10, deci nu izbeam in ea, a inceput sa urle ca incet ca se rupe prezervativu. Da pe un ton din ala de parca vorbea cu ma-sa. In fine. Am iesit, m-am imbracat  si i-am zis ca e suficient. La plecare, fix la iesirea din camera, i-am aplicat o ditai flegma in ochi si pana sa apuce sa zica ceva i-am spus foarte dragut: daca scoti un singur cuvant te bat pana te las lata. S-a sters si n-a comentat.

 

Ideea e ca nu mai accept cacaturi de la tarfe. Fa, in gatu ma-tii, ai pus acolo ceva, ai zis ceva, ti-am platit tarifu. Pai daca nu faci te rup in doua. Pe principiul asta merg de acum. 

 

Note (precizez ca eu dau 1 din oficiu): 

 

Aspect fizic: 8 (o trage in jos fata; adaug la asta si faptul ca sanii sunt moi)

 

GFE: 2.5

 

Oral: 1 (desi ar trebui sa-i scot si punctu din oficiu). Mi-aduc aminte de primul oral primit. Aveam 15 ani si mi-al facea una de aceeasi varsta. A fost mai bun (tipa si ea la primu oferit)

 

Actul sexual: 2.5

 

Locatie: 5 nu e chiar pe decebal (alta minciuna). e in spatele primului rand de blocuri, intr-un bloc cu o stomatologie la parter. ele stau la ultimul etaj. Aer inchis, miros de imbacseala si o camera e facuta pur si simplu dintr-o perdea transparenta. 

 

Igiena 7: se cam simteau izuri

 

Concluzie: de revenit cu o barda.

 

  • Like 11
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
   LARISA, iti ofer companie intima de sex oral si normal intr-o locatie discreta din centru. 80 lei fin, 16 Jan 15:38
 
0720.079.785      Pret: 100L ora
 
Bucuresti

 

    LARISA 0720079785 , fost 0760975853 (are primele poze din prima pagina) s-a mutat la P-ta Romana , mai are o colega si sta pana pe la 20,30 - 21 . Poate ca ar fi mai bine sa aiba thread separat ,daca tot s-a separat de cuib.

Link spre comentariu
  • Oras:Decebal
  • Oras:Decebal

Buna baieti,

Referitor la bruneta numita Andreea,cea din postul lui tarantula,fata a parasit locatia imediat ce am vazut serviciile care le presteaza in realitate.

Va rog in cazul in care sunteti nemultumiti de serviciile fetelor din locatie sa intrebati de Diana (0760.975.232) si in cazul in care fata nu a prestat serviciile prezentate o sa va primiti banii inapoi cu scuzele de rigoare.

Chiar imi pare rau ca a trebuit sa aflu in acest mod ce servicii ofera.

Cateva explicatii cu privire la observatiile primite:

- nu exista camera cu perdea transparenta,exista o singura perdea  care desparte bucataria de hol.

- referitor la miros,90% din clienti fumeaza,ne este imposibil sa eliminam mirosul complet din camera in cele 10-15 minute dintre clienti.

- locatia este in zona Decebal in spatele cafenelei MonCher,daca voi aveti o propunere mai buna ce punct reper mai aproape sa dau astept propuneri.

 

Va atasez fotografiile lui Andreea.

 

 

 

 

 

post-57203-0-50906700-1358529938_thumb.jpg

post-57203-0-42501400-1358529943_thumb.jpg

post-57203-0-37025500-1358529947_thumb.jpg

post-57203-0-25760400-1358529952_thumb.jpg

  • Like 1
Link spre comentariu

Tot pe data de 15ian am fost si eu in cuibul de la Zvon , nu stiu daca si @tarantula a fost in aceeasi zi inaintea mea , dar Larisa iar nu mai activa acolo , asa ca m-am dus s-o incerc pe Marina , blonda aia misto din pozele de la posturile #36 , #37, dar surpriza cand am ajuns imi deschide usa Roxana, tipa de aici : https://nimfomane.com/forum/topic/6582-roxi-0724433827/ , o stiam din vara asa ca am refuzat sa intru din nou cu ea. Vorbisem cu Diana la telefon deja si nu mai stiu exact daca mi-a spus de Marina ca nu mai lucreaza , dar de Larisa sigur nu mi-a spus, in schimb m-a consolat ca mai e o blonda in locatie care e buna plus inca cateva fete si voi avea ce sa aleg. Din pacate nu mi-au placut prea mult fetele si mai fiind cu un coleg am decis sa cautam altceva. Am vazut-o si pe bruneta din poze care a flegmat-o @tarantula , cred ca ea era, una botoasa , a intrat cu o falca in cer si una in pamant in camera cu inca o colega , era suparata cred ca i-au venit alti clienti, adica noi. Faptul ca am plecat cred ca a facut-o tare fericita.

In concluzie in cuib este un du-te - vino si din partea fetelor care se ruleaza ca pe banda rulanta dar si a clientilor.Eu unul nu stiu daca am sa mai revin.

  • Like 10
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Decebal
  • Oras:Decebal

Buna baieti,


Revin si va prezint inca una din fetele noi.
 

Laura,bruneta,24 de ani,inaltime 1.60, 50 kg,sani nr 2.

Servicii: masaj erotic,sex normal,sex oral neprotejat cu finalizare orala si inghitire,

pozitia 69,cunilingus,plus alte fantezii.

PRET: 100 LEI ora cu doua finalizari,program zilnic 19:00 - 08:00

 

Mentionez ca fata e de 7 zile in locatie si toti clientii ei au fost multumiti de calitatea serviciilor,in consecinta o recomand.

 

Poate fi contactata la numerele de mai sus sau la 0760.975.491

post-57203-0-55654200-1359401258_thumb.jpg

post-57203-0-36689800-1359401319_thumb.jpg

post-57203-0-90174500-1359401354_thumb.jpg

  • Like 1
Link spre comentariu

Am postat fotografiile ca sa stiti despre care bruneta este vorba si sa il rog pe tarantula sa confirme acest lucru.

Va multumesc.

din pozele postate de tine, ea pare sa fie, da. imi e imposibil s zic 100% pentru ca nu-i vad fata, dar ea pare sa fie, dupa corp si par...

Link spre comentariu
  • Oras:Decebal
  • Oras:Decebal

Buna baieti,

Revin si va prezint pe Deea colega cu Laura pe timp de noapte.

Bruneta, 21 ani,inaltime 1,75,60 kg.

Servicii: sex normal in diferite pozitii,oral neprotejat,pozitia 69,sarutari si alte fantezii.

pret 100 lei ora cu 2 finalizari,program 20:00 - 08:00.

 

post-57203-0-16346500-1359666883_thumb.jpg

post-57203-0-69726100-1359666928_thumb.jpg

post-57203-0-86277500-1359666969_thumb.jpg

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:p'aci deocamdata
  • Oras:p'aci deocamdata

   Buna dimineata Diana. Cred ca e cazul sa faci ordine pe acest topic deschizand cate un topic pentru fiecare fata din locatie pentru ca acest topic a ajuns o mare varza din care nu se mai intelege nimic. Poate te ajuta un moderator in acest demers de a pune ordine in fetele din acea locatie ca sa nu ii zic "cuib".

Link spre comentariu
  • Oras:Decebal
  • Oras:Decebal

Buna baieti,

 

Revin si va prezint pe Denisa colega cu Larisa pe timp de zi.

Blonda, 25 ani,inaltime 1,70,55 kg.

Servicii: sex normal in diferite pozitii,oral neprotejat cu finalizare orala,pozitia 69,sarutari si alte fantezii.

pret 100 lei ora cu 2 finalizari,program 09:00 - 22:00.

post-57203-0-40805500-1360081313_thumb.jpg

post-57203-0-43026400-1360081367_thumb.jpg

post-57203-0-88782900-1360081451_thumb.jpg

  • Like 1
Link spre comentariu

Buna seara confrati,

 

Daca tot am vazut pozele atasate am zis sa fiu si primul care ii face o recenzie domnisoare Denisa ( ce din pozele de mai sus)

 

Sunat  pe  nr de telefon gasit in AT 0760975491, am plecat spre binecunoscuta locatie Zvon de pe Decebal. Ajuns la destinatie imi raspunde la usa don'soara din imaginile de mai sus, care ma invita in camera unde mai astepta si Laura ( care are si ea pozele mai sus). Imi spun ca mai sunt 2 fete in locatie dar ca au intrant cu un client si daca vreau pot sa le astept si pe ele sau sa aleg dintre ele doua. Cum pe Laura am incercat-o acum vreo 2 saptamani am zis ca raman cu cea blonda cu parul scurt. 

 

Pozele sunt reale si facute in locatie, fata nu e vreo manechina dar nici de aruncat, in chimb o problema ar fi dantura pentru ca am avut impresia ca ii cam lipsesc niste dinti din fata. Sincer nu prea am vazut bine si cand vorbeste nu deschide toata gura. Un alt minus la aspect ar fi sanii mici si moi.

 

Si acum actiunea: Incepem cu niste saruturi si mangaieri pe corp continuat cu un FK bun din partea ei, un oral nu foarte stralucit, cu o mica atentie pentru zonele adiacente( adica a dat 2 limbi si pe gemeni), pus prezervativul ai terminat cu ea deasupra pozitie in care se misca bine.

 

Dupa o mica pauza incepem cu nr 2 la fel ca si primul, in schimb la normal in pozitia misionar fata se dezlantuie ma stange de cur, da contre, se incolaceste cu picioarele mine ba chiar isi infige unghiile in spatele meu ( nu cat sa lase urme ), pozitie in care am si finalizat.

 

Notele:

 

Locatie: 9

 

Aspect: 7,5

 

Oral: 7 ( se vede ca nu prea ii place, de CIM n-am intrebat dar presupun ca face )

 

Normal : 8,5-9 

 

Halatul: 100 ora / cu 2 finalizari  

 

De recomandat: Daca nu sunteti prea pretentiosi la aspect, da.

 

In momentul in care m-am dus sa fac dus am dat nas in nas cu o alta fata, o capra mare si cu forme asa cum imi plac mie si care sper sa nu plece pana o sa mai am eu ocazie sa trec pe acolo pentru ca din cate am vazut fetele din locatie se schimba mai des dacat imi schimb eu sosetele.

 

Sa aveti o seara placuta!


 

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Here
  • Oras:Here

Salutari cordiale,

 

Fost, vazut, futut, plecat.

Dupa ziua de ieri  (vezi...https://nimfomane.com/forum/topic/10556-recenzii-nebune-despre-orice/page-2 ), eram hotarat sa stau cuminte azi. Dupa cat se poate vedea, n-am reusit. Probabil ca am vrut sa ma <testez> intr-un fel pervers.

Dara fu asa: am sunat la 0760975491, dupa ce aveam cuibul de fatza pe lista de verificat. Ma hotarasem oarecum pentru Denisa, mai ales in urma recenziei confratelui @lupul. FK, GFE, pozele aratau ok. De ce nu? Doar ca nu era in plan azi. Ma rog. cum necum am ajuns la Denisa. Initial, cand am sosit la locatia cunoscuta de pe Decebal, m-a primit o tipa Andreea. Am zis ca sunt acolopentru Denisa. Mi s-a spus ca va fi libera curand. Am ales sa cobor, sa astept la masina telefonul ei. A sunat in 10 min si am urcat. Apartament so so. Curatel, corect, nimic fancy.

Fatuca e cea din poze, doar ca nu are nici o legatura cu dimensiunile prezentate. 170? Pfuii. Poate 155, 160max.

Dar in rest, ca-n poze. Subtirica, picioare frumoase, sani micuti dar ok, cu sfarcuri mari molfaibile. Fund frumos. Ca la 30 ani sa zic, blonda, tunsa scurt, ceva probleme cu dintii (neshte lipsuri), dar per total ok fata.

Atitudine relaxata si prietenoasa. Chiar deschisa. M-a intrebat daca sunt timid!!! :laugh2  Probabil pentru ca n-am sarit direct pe ea.

M-am jucat putin cu ea, asezata pe burtica. E mititica dar, fasneatza.

Mangaieri, etc. S-a excitat repejor. Si eu. M-a luat la un oral bunicel, dar fara DT. Fara dinti ... sic. Am luat-o si eu la un oral.

Apoi normalul cu ea deasupra, capritza si misionar. pozitie in care am si umflat balonul.

Dus final (baie simpla dar curata), si valea la drum.

Halatul: 100 dati la inceput fara sa mi se ceara.

Notele mele:

Locatia; 8

Aspect fata: 7 fata, 8,5 corp

Oral: 8,5

Normal: 9 (ii place, e pasionala, zgaraie usor- fara semne, te strange in brate, e super uda tot timpul actiunii)

GFE: ridicat - 9

Raport pret/calitate f bun

Eu am stat dar 40 min ca ma grabeam. Ii parea rau ca plec asa repede.

Spor.....

Gogu Tirbuson

  • Like 4
Link spre comentariu

Desi sunt deschizatorul acestui topic si impresia mea era una foarte buna despre acest cuib vin acum sa infirm anumite aspecte pe care eu unul le credeam ok.

Intr-un tarziu desi mi-a placut de prima data Larisa am reusit sa o vizitez abia acum cateva zile.Cum dintre fetele vazute la prezentare mi-a atras atentia si Deea tipa mai inalta prezentata undeva mai sus zic hai ca intru cu ambele. Dupa ce in prima faza mi s-a zis 200 si am refuzat au lasat la 160 impreuna.

 

Incep si descrierea uneia dintr cele mai de rahat experiente avute vreodata.Larisa cu greu convinsa sa puna niste tocuri trece la oral si o chem si pe Deea langa mine.Niste figuri de Basarab pe ea de n-ai vazut.Ca ea nu accepta limbi, ca ea nu da limbi pe sfarcuri ca ea suge pula si se fute atat si nici macar cu finalizare.Larisa fix aceeasi atitudine de cacat.O expediez pe Deea ca deja m-a enervat si raman cu Larisa.Aceasta isi schimba un pic din atitudine dupa ce a plecat colega-sa, adica da o limba pe sfarcuri, accepta cunilingus, dar cu o atitudine de doi bani, repet cam cum aveau curvele in Basarab acum niste ani.Oralul, hai sa primeasca un 7 tehnic vorbind, dar combinat cu atitudinea ma face sa imi piara tot cheful.O pun sa stea in picioare si zic hai sa dau o laba macar.Sta doua minute in picioare si imi zice ca hai gata ca ea nu sta in picioare ca nu se atinge, ca nimic.Am chemat-o la supt si mi-am dat drumu in gura ei.

 

Larisa are un cur de mamaitza cu celulita la fata simpatica nota 7 pentru look, nota 4 pentru atitudine, 7 pentru oral.Clar nu revin si nu recomand.

Deea arata bine la corp usor bronzata, inalta dau un 8 pentru look in general, atitudine nota 1, nota 7 pentru oral.De evitat, parerea mea.

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:Alep
  • Oras:Alep

Nici nu aveam de gând să scriu ceva pe forum azi, dar când am văzut recenzia de mai sus a lui giorge69, m-am hotărât să aduc nişte informaţii în plus.

 

Înainte de toate, trebuie să precizez că astăzi nu citisem nimic pe forum până acum şi îmi pare foarte, foarte rău. Sigur nu mai dădeam 100 lei pentru o oră cu Deea (andreea)(prezentată pe pagina 3 la #55), pentru că atunci când citesc despre vreo fată că face figuri, o evit, pentru că ştiu că nu va fi bine nici pentru mine.

 

Când am ajuns în locaţia din apropiere de cafeneaua MonCher, am avut posibilitatea să aleg dintre trei fete, ceea ce este de apreciat. Dar eu, neavând nici o informaţie despre Deea, am ales-o pe ea, deoarece la fizic îmi părea că e numărul 1. Pe Larisa am găsit-o foarte îmbufnată. Denisa, după înfăţişare, mi-a părut mai prietenoasă.

 

Deea arată bine şi la faţă şi la corp, chiar dacă nu are greutatea ideală. Dar atitudinea ei strică tot. Comentează tot timpul. Găseşte tot timpul câte ceva să nu-i convină. Nu cred că poate fi calmă vreodată. :)

 

Practic, nu am avut parte decât de sex oral, la început, mi-a plăcut, totul părea promiţător, apoi am vrut să trec la sex normal, dar "jucăria" m-a lăsat baltă şi în atmosfera existentă (când o s-o vizitaţi veţi afla cât de agasantă este Deea) nu am mai reuşit să mă relaxez, aşa că, cu toate metodele ingenioase încercate de Deea, situaţia nu s-a schimbat. Am avut parte de multe sărutări pe corp din partea ei, impresionantă! În plus, mi-a lăsat impresia că are talent pentru masaj erotic, având în vedere că ştia cum să mă atingă, cum să se lipească de mine. Sărutări pe gură nu acceptă.

 

Note:

>Locaţie = 9 (curată, inclusiv baia)

>Faţă = 8

>Corp = 9

>Atitudine =3 (enervantă, îi plac discuţiile în contradictoriu, caută ceartă, îi place să facă doar ce vrea când vrea, nu cred că a fost calmă vreun moment)

>Sex oral = 8 (neprotejat)

 

În concluzie, Deea este o fată frumoasă care are aptitudine pentru sex :o :) , dar este EXTREM de AGASANTĂ.

 

Numai bine!  :wavey

 

 

 

 

 

 

 

  • Like 6
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...