Sari la conținut

Cum te simti azi


Vizitator 0ly

Postări Recomandate

  • Oras:surreal
  • Oras:surreal

Ma simt incredibil de incomod. M-am rotunjit zdravan in ult 2-3sapt,ca sa nu mai spunenm ultima si nu am reusit sa imi inchei femoaru de la rochie de blugi in dreptu pieptului si chiar de o fortam imi tot ieseau sfarcurile afara. Asa ca am pusa repede o camasa si am tras-o in jos de piept ca un corsajj brau si am luat.o la fuga incantata dde solutie. Dar acu ma simt oribil se pare ca m.am implinit si la solduri si ma strange in draci e in forma de a doar de la solduri in jos.mi.au iesit ochii ca la melc si am mers prea repede,am aj prea departe sa ma intorc sa ma schimb.imi vine sa o rup de p mine,dar nici chilot n.am

  • Like 2
  • Minus 5
Link spre comentariu
  • Oras:Novi Sad
  • Oras:Novi Sad

Ma simt incredibil de incomod. M-am rotunjit zdravan in ult 2-3sapt,ca sa nu mai spunenm ultima si nu am reusit sa imi inchei femoaru de la rochie de blugi in dreptu pieptului si chiar de o fortam imi tot ieseau sfarcurile afara. Asa ca am pusa repede o camasa si am tras-o in jos de piept ca un corsajj brau si am luat.o la fuga incantata dde solutie. Dar acu ma simt oribil se pare ca m.am implinit si la solduri si ma strange in draci e in forma de a doar de la solduri in jos.mi.au iesit ochii ca la melc si am mers prea repede,am aj prea departe sa ma intorc sa ma schimb.imi vine sa o rup de p mine,dar nici chilot n.am

Nu ne interesează

Link spre comentariu
  • Oras:surreal
  • Oras:surreal

Deceiver nu mai rade ca numa mie mi se pot intampla de-astea merewu .:))

 

astalaltul colorado cu cont nou baga.ma in lista de ignore ca nci mie nu imi convine sa imi faci notificari inutile. Eu evit persoanele neplacute,nu ma bag in seama cu ele cu sila. Ai putea proceda aidoma

  • Like 2
  • Minus 5
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Deceiver nu mai rade ca numa mie mi se pot intampla de-astea merewu .:))

astalaltul colorado cu cont nou baga.ma in lista de ignore ca nci mie nu imi convine sa imi faci notificari inutile. Eu evit persoanele neplacute,nu ma bag in seama cu ele cu sila. Ai putea proceda aidoma

Nu râdeam,dragă. :)

Nu știi exclamație aia,"hiiiiiiiiiiii",când tragi aer după h? :))))

Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Ma simt incredibil de incomod. M-am rotunjit zdravan in ult 2-3sapt,ca sa nu mai spunenm ultima si nu am reusit sa imi inchei femoaru de la rochie de blugi in dreptu pieptului si chiar de o fortam imi tot ieseau sfarcurile afara. Asa ca am pusa repede o camasa si am tras-o in jos de piept ca un corsajj brau si am luat.o la fuga incantata dde solutie. Dar acu ma simt oribil se pare ca m.am implinit si la solduri si ma strange in draci e in forma de a doar de la solduri in jos.mi.au iesit ochii ca la melc si am mers prea repede,am aj prea departe sa ma intorc sa ma schimb.imi vine sa o rup de p mine,dar nici chilot n.am

Ne doare la basckeți.

  • Like 9
  • Minus 15
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

... astia cu conturi SP sau cum plm s-or prescurta, vreau si eu sa fiu banat, m-am saturat de acelasi jeg zilnic ...

 

P.S. Vb f serios, vreau sa ajung la - 4000 sau cate plm trebuie ca sa fi banat automat !

 

Supara-l pe Pisoi putin si-ti iei zborul sa revii cu alt cont. :)

 

Nu am avut curajul sa vad ce am aberat aseara...  :laugh2  :laugh2  :laugh2

  • Like 1
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Nu mai revin ... si oricum infectul nu ma baneaza !

 

Pfff, trebuie sa-ti spun eu cum sa-l superi?  :laugh2  Ar trebui sa stii mai bine. :)

Am vazut ca nu-i plac pozele cu Picon...  :laugh2

Baga tare!  :laugh2  :laugh2  :laugh2

picon e rasuflat deja, toata lumea stie cum arata, fie din poze sau zile de joi si nu numai... :)

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

... astia cu conturi SP sau cum plm s-or prescurta, vreau si eu sa fiu banat, m-am saturat de acelasi jeg zilnic ...

 

P.S. Vb f serios, vreau sa ajung la - 4000 sau cate plm trebuie ca sa fi banat automat !

-400, e destul -400 man ! Ai ajuns la -401, pa si pusi. :laugh2 :laugh2 Desi cred eu ca are boala doar pe cate "unia"...

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

M-am pricopsit cu acest cont verde si nu e ceea ce-mi doream ... Obiectivitatea aprecierilor nu mai poate fi obiectiva in acest caz deoarece, observ ca mult mai usor pot da aprecieri. Pot sa punctez si sa depunctez dupa bunul plac si ajung sa devin o mica carcotasa dornica sa fiu pupata in partea dorsala doar sa nu mai dau puncte negative asa cum marea majoritate a celor ce au platit aceasta obtiune.

Sunt totusi, o persoana matura ce va ramane pe picioarele ei si imi voi spune parerile personale la fel ca si inainte si voi aprecia , la fel ca si inainte, pe aceia ce au o gandire logica si de bun simt. Ceilalti, vor primi acelasi tratament ca si pana acum :D cu o mica diferenta :256 si putin... :sexanal

 

 

 

 

 

I am the QUEEN!!!!!

  • Like 3
  • Minus 5
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...