Sari la conținut

Cum te simti azi


Vizitator 0ly

Postări Recomandate

  • Oras:ðŸ”� OradeaðŸ”�
  • Oras:ðŸ”� OradeaðŸ”�

Puteti sa ii luati omului orice , dar norocul nu i-l veti lua niciodata. Tine minte si baga la cap .

pe mn putin ma intereseaza de contul asta . Atata timp cat am avt recenzii laudabile , lumea a stiut unde sa se orienteze

In nici un caz la postarile voastre.

Link spre comentariu

Dmx pe mn nu ma mai intereseaza si nu m-a interesat ft tare care -s proxenetii. Dp nimfomane

Eu mi-am fct treaba cu sau fara interventiile voastre aici

Fii serios.

Iar eu am certitudinea ca esti proxenet si mai sunt cativa

De la membri care va cunosc de mai mult timp . Asa ca vezi -ti de leprele tale acolo... in liniste

Ca si fara forum , daca apar iar pe piata , tot stric concurenta.

Mie nu mi strici nici o concurenta tarfo.Tu crezi ca pe tine te baga cineva in seama aici?

Tu n ai vazut cum isi bateau azi toti joc de tine?Ahahaahahahahahahaha

Tarfa proasta ce esti:))))))))

De cand sunt eu pe forum de nimeni nu si au batut joc oamenii cum si au batut joc de tine azi aici utilizatorii.

felicitari

  • Like 18
  • Minus 14
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Curajul il am orice.Tu spune cati bani bagi pe afirmatia ca meseria mea e de proxenet

Baiatule, tu iar nu ai habar cu cine vorbesti si mă crezi vreo nebună, dar sa vezi tu cati bani dai tu de nebun cand vezi cat de iute se realizează o afirmație de-a mea. Eu nu am nevoie sa ma îndoiesc de mine, dar mă intriga curiozitatea ta subită si ma ingrijorez pentru tine ca ti-ai gasit subiect de conversat cu mine! Si ce subiect...pff! 😑

Link spre comentariu
  • Oras:ðŸ”� OradeaðŸ”�
  • Oras:ðŸ”� OradeaðŸ”�

Mie nu mi strici nici o concurenta tarfo.Tu crezi ca pe tine te baga cineva in seama aici?

Tu n ai vazut cum isi bateau azi toti joc de tine?Ahahaahahahahahahaha

Tarfa proasta ce esti:))))))))

De cand sunt eu pe forum de nimeni nu si au batut joc oamenii cum si au batut joc de tine azi aici utilizatorii.

felicitari

Prefer sa isi exteriorizeze taranii comportamentul de mahala aici

Decat sa isi bata cineva joc de mn in adevaratul sens al cuvantului

Gen .. cum isi bat joc de producatoarele voastre .)))) asta e in mintea voastra ca v-ati batut joc de cineva

Ca daca insiri niste injuraturi pe aici , inseamna ca esti retard. Nu ca iti bati joc.

Voi de mn in veci nu aveti cum sa faceti lucrul asta. Iar daca ai aparut tu cu interventii porcoase , restul doar si-au dat arama pe fata

Link spre comentariu

Puteti sa ii luati omului orice , dar norocul nu i-l veti lua niciodata. Tine minte si baga la cap .

pe mn putin ma intereseaza de contul asta . Atata timp cat am avt recenzii laudabile , lumea a stiut unde sa se orienteze

In nici un caz la postarile voastre.

Te au umilit efectiv.

Te au luat la rand.Picon Giacomo  Sfantul parinte Bambucha Machucambo pana si Pisicuts si a sters pula de tine.

Toti te au luat la misto.

Raffaelo promovator obsidian si mutli altii.Doamne ce show a fost.

Ai fost muita cum n a fost nimeni aici de muuuuuulta vreme.Henzo ,altu2 ,efectiv zburau pulele spre tine si tu inghiteai eroic.

Ce sa zic de justlove ai de pizda ta.

A fost umilirea anului 2017.

Si de ce?

Pentru ca esti o PROASTA>

O rasista proasta ingamfata si inculta.Si toti au vazut asta,

Sa ti fie de bine

  • Like 18
  • Minus 14
Link spre comentariu
  • Oras:ðŸ”� OradeaðŸ”�
  • Oras:ðŸ”� OradeaðŸ”�

Te au umilit efectiv.

Te au luat la rand.Picon Giacomo  Sfantul parinte Bambucha Machucambo pana si Pisicuts si a sters pula de tine.

Toti te au luat la misto.

Raffaelo promovator obsidian si mutli altii.Doamne ce show a fost.

Ai fost muita cum n a fost nimeni aici de muuuuuulta vreme.Henzo ,altu2 ,efectiv zburau pulele spre tine si tu inghiteai eroic.

Ce sa zic de justlove ai de pizda ta.

A fost umilirea anului 2017.

Si de ce?

Pentru ca esti o PROASTA>

O rasista proasta ingamfata si inculta.Si toti au vazut asta,

Sa ti fie de bine

 

Toti pe care i -ai enumerat fac parte din conturile tale clona si din anturajul tau

Raffaelo e proxenet , confirmat de membri in PM

Obsidian si inca cativa sunt din grupul altuia enumerat pe aiici

Justlove a supt puli si a inghitit sloboz si crede ca asta ii va ridica vreo statuie

Iar restul sunt clone.

Daca pt tn asta e umilinta , inseamna ca voi mai mult de atat nu puteti

Link spre comentariu

Voi sunteti doar niste boschetari si multa lume si-a dat seama de asta.

AI inghitit ca o gasculita noodle ul.Sincer acum.Esti cea mai pitioanca si mai proasta femeie pe care am vazut o vreodata.Ne doare fix in pula de ce vorbesti de ce faci de cine pula mea esti tu mare tarfa sugatoare :)))))))

Esti ciuca pulilor asta esti>Rapanoasa anului 2017:)))))))

  • Like 16
  • Minus 14
Link spre comentariu
  • Oras:Ucea
  • Oras:Ucea

Toti pe care i -ai enumerat fac parte din conturile tale clona si din anturajul tau

Raffaelo e proxenet , confirmat de membri in PM

Obsidian si inca cativa sunt din grupul altuia enumerat pe aiici

Justlove a supt puli si a inghitit sloboz si crede ca asta ii va ridica vreo statuie

Iar restul sunt clone.

Daca pt tn asta e umilinta , inseamna ca voi mai mult de atat nu puteti

Te-au luat la mișto, toanto!

  • Like 4
  • Minus 4
Link spre comentariu

Toti pe care i -ai enumerat fac parte din conturile tale clona si din anturajul tau

Raffaelo e proxenet , confirmat de membri in PM

Obsidian si inca cativa sunt din grupul altuia enumerat pe aiici

Justlove a supt puli si a inghitit sloboz si crede ca asta ii va ridica vreo statuie

Iar restul sunt clone.

Daca pt tn asta e umilinta , inseamna ca voi mai mult de atat nu puteti

Pai sigur cine nu te sufla pe tine in cur e ori peste ori are ciuda pe tine.Tu nu te poti compara cu oamenii astia de aici.Majoritatea au scoli ceea ce tu cu un amarat de post liceal sau liceu esti o proasta fara scoala.

Fa intai si tu o facultate sa le poti curata lor pantofii din pct de vedere intelectual.Pana atunci........esti proasta de bauni 

Link spre comentariu
  • Oras:ðŸ”� OradeaðŸ”�
  • Oras:ðŸ”� OradeaðŸ”�

AI inghitit ca o gasculita noodle ul.Sincer acum.Esti cea mai pitioanca si mai proasta femeie pe care am vazut o vreodata.Ne doare fix in pula de ce vorbesti de ce faci de cine pula mea esti tu mare tarfa sugatoare :)))))))

Esti ciuca pulilor asta esti>Rapanoasa anului 2017:)))))))

Rapanoaase ca mine nu vei avea tu in veci , boschi

Pt ca tiganul va ramane tigan si circar

Vino sa ne vedem fata in fata sa vad cam ce e de capul tau. Daca ai tupeu ;)

Link spre comentariu

Rapanoaase ca mine nu vei avea tu in veci , boschi

Pt ca tiganul va ramane tigan si circar

Vino sa ne vedem fata in fata sa vad cam ce e de capul tau. Daca ai tupeu ;)

Rapanoase ca tine am avut madam multe.Siliconate si cu botox.Voi astea sunteti niste jeguri .Iti cunosc genul.Le am si facut la cateva ca tine cadou cate un implant mamar sau le am platit sa si faca dintii.

Scoala nu ai decat un amarat de liceu,fara studii superioare ,esti vai de pizda ta nici macar nu poti intelege cat de mare e diferenta intre tine si un om cu o facultate.

Un om cu scoala poate sa fie oricum.Tot cu scoala este.Dar tu asta nu vei intelege niciodata.Poate astia cu scoala sunt mai saraci dar tu glumelelor si gandirea lor nu le vei intelege niciodata si astia au oroare instanta la femei care se lauda singure.

  • Like 18
  • Minus 14
Link spre comentariu
  • Oras:ðŸ”� OradeaðŸ”�
  • Oras:ðŸ”� OradeaðŸ”�

Te au umilit efectiv.

Te au luat la rand.Picon Giacomo  Sfantul parinte Bambucha Machucambo pana si Pisicuts si a sters pula de tine.

Toti te au luat la misto.

Raffaelo promovator obsidian si mutli altii.Doamne ce show a fost.

Ai fost muita cum n a fost nimeni aici de muuuuuulta vreme.Henzo ,altu2 ,efectiv zburau pulele spre tine si tu inghiteai eroic.

Ce sa zic de justlove ai de pizda ta.

A fost umilirea anului 2017.

Si de ce?

Pentru ca esti o PROASTA>

O rasista proasta ingamfata si inculta.Si toti au vazut asta,

Sa ti fie de bine

Nu vorbi tu de justlove ,.. o baba care se fute la varsta asta.. si care trimite mesaje in privat la lume ca isi face ea conturi clona si SP sa invadeze topicele fetelor, sa dea minusuri si postari

Eu am printscreen cu mesajele ei

Si multe alte mesaje pe care le trimite pe la membri ca sa lase comentarii altor femei

Voi faceti parte dintr un grup si majoritatea va stiti si live plus alte clone

Asa ca nu vorbi tu de justlove si lingaii ei .

Link spre comentariu
  • Oras:ðŸ”� OradeaðŸ”�
  • Oras:ðŸ”� OradeaðŸ”�

Rapanoase ca tine am avut madam multe.Siliconate si cu botox.Voi astea sunteti niste jeguri .Iti cunosc genul.Le am si facut la cateva ca tine cadou cate un implant mamar sau le am platit sa si faca dintii.

Scoala nu ai decat un amarat de liceu,fara studii superioare ,esti vai de pizda ta nici macar nu poti intelege cat de mare e diferenta intre tine si un om cu o facultate.

Un om cu scoala poate sa fie oricum.Tot cu scoala este.Dar tu asta nu vei intelege niciodata.Poate astia cu scoala sunt mai saraci dar tu glumelelor si gandirea lor nu le vei intelege niciodata si astia au oroare instanta la femei care se lauda singure.

Ma doare n pl pe mn ca n ai tu bani :)))))

Nu te mai da cu scoala ca s -a vazut cata scoala ai

Nu o mai incerca cu inverse

Raffaelo e proxenet asa ca imi dai exemple fix de barbati de genul

Du-te si baga -te la somn .

Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Gata treaba? Ines, ăstia ca dmx care stau asa la vrajeli, sunt doar aspiranți la un status de linge pizda, nu-s proxeneți cu adevarat astia...un proxenet are limba de lemn, incat ai impresia când vorbeste unei fete, ca-i crapă pe loc daca-si forțează prea mult mintea.

Link spre comentariu

Nu vorbi tu de justlove ,.. o baba care se fute la varsta asta.. si care trimite mesaje in privat la lume ca isi face ea conturi clona si SP sa invadeze topicele fetelor, sa dea minusuri si postari

Eu am printscreen cu mesajele ei

Si multe alte mesaje pe care le trimite pe la membri ca sa lase comentarii altor femei

Voi faceti parte dintr un grup si majoritatea va stiti si live plus alte clone

Asa ca nu vorbi tu de justlove si lingaii ei .

Hai sa ti spun eu nici macar mesagerie pana ieri n am avut.Ce vorbesc membrii pe pm habar nu am..Nu stiu ce mesaje isi trimit si cu ce.Jur.

Doi la mana justlove e o doamna eu asa am cunoscut o.

Sigur nivelul meu de boschetar nu e reper bineinteles ,dar asa am cunoscut o eu.

Pe Justlove niciodata dar niciodata n am citit o scriind cu atata ura rasism si sa se laude cum te am citit pe tine.

De ce nu lasi pe altii sa te laude?Membrii zic aici pe discutii generale.Avem un singur DUSMAN>ala MISKIN pt ca ala e un jeg uman intra sa si bata joc de oricine.Si de tine a zis ca esti o rapandula si o tarfa dar n ai observat.Eu da.Cand?Ieri.Tu vad ca n ai citit.Nu conteaza.Pana la urma ce conteaza?Conteaza ca iti spun io f proasta chiar asa de pierdut caz nu esti dar te lauzi f mult si uneori scoti cate o tampenie pe gura de wow.

  • Like 19
  • Minus 14
Link spre comentariu

Gata treaba? Ines, ăstia ca dmx care stau asa la vrajeli, sunt doar aspiranți la un status de linge pizda, nu-s proxeneți cu adevarat astia...un proxenet are limba de lemn, incat ai impresia când vorbeste unei fete, ca-i crapă pe loc daca-si forțează prea mult mintea.

Cine sta la vrajeala.????Cand vorbesc cu tine nu i bai asa i?Clari clari

Link spre comentariu

  • Oras:ðŸ”� OradeaðŸ”�
  • Oras:ðŸ”� OradeaðŸ”�

Hai sa ti spun eu nici macar mesagerie pana ieri n am avut.Ce vorbesc membrii pe pm habar nu am..Nu stiu ce mesaje isi trimit si cu ce.Jur.

Doi la mana justlove e o doamna eu asa am cunoscut o.

Sigur nivelul meu de boschetar nu e reper bineinteles ,dar asa am cunoscut o eu.

EU pe Justlove niciodata dar niciodata n am citit o scriind cu atata ura rasism si sa se laude cum te am citit pe tine.

De ce nu lasi pe altii sa te laude?Membrii zic aici pe discutii generale.Avem un singur DUSMAN>ala MISKIN pt ca ala e un jeg uman intra sa si bata joc de oricine.Si de tine a zis ca esti o rapandula si o tarfa dar n ai observat.EU da.Cand?Ieri.Tu vad ca n ai citit.Nu conteaza.Pana la urma ce conteaza?Conteaza ca iti spun io f proasta chiar asa de pierdut caz nu esti dar te lauzi f mult si uneori scoti cate o tampenie pe gura de wow.

Daca citeai recenzii vedeai cate laude am primit. Dar cand vad boschetari care se dau ce nu sunt

Mi se face sila . Pe voi va stie multa lume

Daca as sta sa pun print screen uri v as umili eu grav inclusiv pe justlove ;) iar justlove e tot prostituata nu e doamna

Ca a fi maritata nu inseamna ca esti doamna

Justlove are acelasi vocabular ca al tau

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...