Sari la conținut

Cum te simti azi


Vizitator 0ly

Postări Recomandate

  • Oras:fara
  • Oras:fara

 Ha ha ha ! :laugh2

mai na una :rax2

https://scontent.fomr1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/23031364_1943301375919248_5768279104001711356_n.jpg?oh=372268ed8bfc11620321af7dd8a9d10b&oe=5A9E7460 :laugh2

si cinezoaica maria lyndyk myk o fost prinsa cu Ya Koiu Kutava :laugh2  :laugh2 

  • Like 6
  • Minus 19
Link spre comentariu

 Minunat si minunata.

 

  Girlfriend experience. :hug1 Masaj profesional. :masaje Dominare.  :sado   Feminizare. :X Fetish-uri. :stiletto Jocuri de rol. :*  Fantezii. :doggystyle :69  Calatorii, iesiri in oras. :heart:

 

 

     Profesionista si pasionala in tot ceea ce fac, sunt o femeie frumoasa si fina, sociabila si exuberanta, educata, instruita, o buna si de incredere confidenta, inzestrata cu darul de a te inspira, relaxa, destresa, dezinhiba, inveseli, de  a te face sa te simti bine, incat poti spune ca natura m-a creat special pentru a fi compania agreabila dupa care tanjesti si la care visezi. Te pot primi la mine, intr-un cadru intim si placut, te pot insoti in oras sau la anumite evenimente sau pot calatori impreuna cu tine in vacante. Detin multa lenjerie sexy, jucarii, peruci, filme xxx. Locatie lux, ultracentrala. Poze reale.

 

 

                         :date      0737662980  :hi3 450-500 ron / ora   :ellao 

Imagini atasate
  • post-248414-0-52919200-1509787563.jpg
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Cred ca nu o sa ma mai indoiesc vreodata de intuitia si experienta mea.

Din 2 convorbiri telefonice am putut sa fac profilul psihologic unui bolnav psihic care altcuiva ar parea cu totul altcineva, mi-a demonstrat mai tarziu...

Devin tot mai rationala, partea sentimentala parca s-a evaporat complet daca ignor furia ocazionala.

Inca mai vorbesc cu aceleasi 2 pizde... Una se plange zilnic si de cateva ori pe zi, cealalta incearca sa ma afecteze emotional... Doua pizde retardate! Cum mai spun eu cateodata "purtatori ilegali de pula"!  :laugh2

Nu o sa mai vorbesc despre job pe forum, m-am convins ca sunt prea multi pe aici care s-ar bucura sa nu am decat esecuri...

Oamenii jegosi sufleteste nu se pot abtine sa nu-i murdareasca pe ceilalti, crede-ma, am 2 specimene care tot incearca lamentabil.  :slap2

M-am schimbat enorm in cativa ani, sunt de nerecunoscut dupa niste luni... Poate nu in sensul bun, dar cu siguranta in sensul in care trebuia.

Nu tot ce ne dorim este tot ce ne trebuie.

 

Eram nevorbita, ce sa discut cu 2 fiinte cretine?!  :laugh2

  • Like 1
  • Minus 5
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...