Sari la conținut

Cum te simti azi


Vizitator 0ly

Postări Recomandate

  • Membru Premium
  • Oras:București
  • Oras:București

Poti sa numesti un singur curvar care te-a apreciat?? :laugh2 Eu nu am vazut nicio recenzie in sensul asta.

 

 

Era o recenzie pe topicul ei , userul era credibil @rocker27.

Scump , dar cică merită o dată macar...

  • Like 5
  • Minus 5
Link spre comentariu
  • Oras:FALASTOACA
  • Oras:FALASTOACA

Era o recenzie pe topicul ei , userul era credibil @rocker27.

Scump , dar cică merită o dată macar...

 

 

Copiii mei,o recenzie de acum 6 ani valoreaza mai putin decat un muc,sau cat o masina de lux peste care au trecut 20 de ani de taximetrie in Mumbai.

De retinut ca omul a spus ca are tate nr.1,adică nu are si ca o recomanda doar odata,adica in limbajul curvarului înseamnă otreapa de duzina.

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Your mind
  • Oras:Your mind

Copiii mei,o recenzie de acum 6 ani valoreaza mai putin decat un muc,sau cat o masina de lux peste care au trecut 20 de ani de taximetrie in Mumbai.

De retinut ca omul a spus ca are tate nr.1,adică nu are si ca o recomanda doar odata,adica in limbajul curvarului înseamnă otreapa de duzina.

in contextul geo-politic actual ce recomanzi parintele ? o tipa la care ai fost recent 

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Telefon: Telefon: 0737.534.950 - 0737.491.573 - 0737.492.822
  • Oras:Bucuresti Str: Vasile Lucaciu Nr: 114 Sec:3
  • Telefon: Telefon: 0737.534.950 - 0737.491.573 - 0737.492.822
  • Oras:Bucuresti Str: Vasile Lucaciu Nr: 114 Sec:3

post-304856-0-87110300-1579803139_thumb.jpg

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: Telefon: 0737.534.950 - 0737.491.573 - 0737.492.822
  • Oras:Bucuresti Str: Vasile Lucaciu Nr: 114 Sec:3
  • Telefon: Telefon: 0737.534.950 - 0737.491.573 - 0737.492.822
  • Oras:Bucuresti Str: Vasile Lucaciu Nr: 114 Sec:3

So relaxing :)

 

Frumos  :clapp

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde m-as afla
  • Oras:Oriunde m-as afla

Uneori, nu e bine sa ai o inima mare, pentru ca se pare ca-i indepartezi pe cei din jurul tau.... :(

 

https://b2.crackwatch.com/file/crackwatch-temp/x53xtn0xn.jpg

 

Ehee nu degeaba s vorbele alea 

 

Ajuti saracu ajuti pe dracu 

Facerea de bine ... de mama ;) 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: Telefon: 0737.534.950 - 0737.491.573 - 0737.492.822
  • Oras:Bucuresti Str: Vasile Lucaciu Nr: 114 Sec:3
  • Telefon: Telefon: 0737.534.950 - 0737.491.573 - 0737.492.822
  • Oras:Bucuresti Str: Vasile Lucaciu Nr: 114 Sec:3

Sunt o gramada de canale pe ytb de genu asta nu numai romanesti :) De exmplu Forestry Forest acelasi lucru doar ca in SUA merita vazut :)

Te cred  :) ori cum frumos si interesant ce face Cezar bravo lui .

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde m-as afla
  • Oras:Oriunde m-as afla

Te cred  :) ori cum frumos si interesant ce face Cezar bravo lui .

 

Nu prea mai sunt domenii in care sa zici ca te apuci de ytb toate sunt super acaparate gaming outdoor fishing cooking etc.. + de asta in fiecare din ele deja sunt cativa consacrati cu sute de mii sau milioane de abonati 

La noi in Romania e varza si ytb ca plata pentru filmari ..Ma mai uitam la BackPackYourLife a luat 300 de euro intr.o luna in conditiile in care are vizualizari si abonati garla ori cu banii astia nu ti cumperi nici un obiectiv de camera decent 

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator marmotto
Reputație: 0

Sunt o gramada de canale pe ytb de genu asta nu numai romanesti :) De exmplu Forestry Forest acelasi lucru doar ca in SUA merita vazut :)

 

Te cred  :) ori cum frumos si interesant ce face Cezar bravo lui .

Asa ceva este extremul extrem, daca pot sa ma exprim asa ! Mi-as dori, macar odata in viata sa-mi inving teama de frig extrem, pentru a putea fotografia anumite specii care, probail maine, in 5, 10 sau 20 de ani nu vor mai exista, datorita incalzirii globale.

 

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator marmotto
Reputație: 0

Nu prea mai sunt domenii in care sa zici ca te apuci de ytb toate sunt super acaparate gaming outdoor fishing cooking etc.. + de asta in fiecare din ele deja sunt cativa consacrati cu sute de mii sau milioane de abonati 

La noi in Romania e varza si ytb ca plata pentru filmari ..Ma mai uitam la BackPackYourLife a luat 300 de euro intr.o luna in conditiile in care are vizualizari si abonati garla ori cu banii astia nu ti cumperi nici un obiectiv de camera decent 

Sunt si la noi cativa fotografi si videografi care castiga din vizualizari pe yt., dar sunt putini, iar cei care traiesc din asta au cel putin 10 000 - 20 000 followeri !

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde m-as afla
  • Oras:Oriunde m-as afla

Sunt si la noi cativa fotografi si videografi care castiga din vizualizari pe yt., dar sunt putini, iar cei care traiesc din asta au cel putin 10 000 - 20 000 followeri !

 

Daca poti trai din 300 de euro si in acelasi timp sa asiguri si o calitate video decenta ce sa mai zic ? 

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator marmotto
Reputație: 0

Daca poti trai din 300 de euro si in acelasi timp sa asiguri si o calitate video decenta ce sa mai zic ? 

Nu poti trai doar din 300 de Euro. De fapt nu m-am exprimat eu cum trebuie. Cei care castiga din treaba asta o fac in afara, nu la noi. Spre exemplu era un tip, american sau australian parca, care avea intelegeri cu hotelurile la care statea, avea un vlog pe yt si mergea la mari hoteluri prin lumea intreaga, il plateau cu o suma destul de frumusica pe review, plus ce aduna de pe canal. Oricum avea vreo 75 000 de followeri, imens. Insa a fost racit, gripat, ceva, oricum, bolnav cateva zile, nu a mai pus nimic ca nu a putut, i-au plecat vreo 40 000 de followeri si nici cei cu hotelurile nu au mai fost interesati.

E dificil sa traiesti din asa ceva, la fel de usor pe cat poti castiga, la fel de usor poti pierde !

  • Like 2
Link spre comentariu

  • Oras:Oriunde m-as afla
  • Oras:Oriunde m-as afla

Nu poti trai doar din 300 de Euro. De fapt nu m-am exprimat eu cum trebuie. Cei care castiga din treaba asta o fac in afara, nu la noi. Spre exemplu era un tip, american sau australian parca, care avea intelegeri cu hotelurile la care statea, avea un vlog pe yt si mergea la mari hoteluri prin lumea intreaga, il plateau cu o suma destul de frumusica pe review, plus ce aduna de pe canal. Oricum avea vreo 75 000 de followeri, imens. Insa a fost racit, gripat, ceva, oricum, bolnav cateva zile, nu a mai pus nimic ca nu a putut, i-au plecat vreo 40 000 de followeri si nici cei cu hotelurile nu au mai fost interesati.

E dificil sa traiesti din asa ceva, la fel de usor pe cat poti castiga, la fel de usor poti pierde !

 

Ideea daca vrei sa ajungi sa traiesti din ytb e ca tu sa descoperi acel ceva inca nedescoperit de ceilalti si sa te afli printre primi care arata ceva nou 

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
×
×
  • Creează nouă...