Sari la conținut

Cum te simti azi


Vizitator 0ly

Postări Recomandate

Vizitator scorpion1970
Reputație: 0

Si tare buna e leneveala.

Leneșul nici nu s-a sculat și iar trage la piscina! ðŸ˜

O fi bine pentru unii?! Unii la "balaceala", alții, "negrii pe plantatie! “(munca). 🥂 ðŸ˜

Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde m-as afla
  • Oras:Oriunde m-as afla

Leneșul nici nu s-a sculat și iar trage la piscina!

O fi bine pentru unii?! Unii la "balaceala", alții, "negrii pe plantatie! “(munca).

Munca e pentru femei negrii si tractoare nu pentru barbati ;) 

Barbatul la bazin sau in hamac cu un trabuc King Edward in mana si cu o palarie de cowboy pe cap admirand natura 

  • Like 3
Link spre comentariu
Vizitator scorpion1970
Reputație: 0

Munca e pentru femei negrii si tractoare nu pentru barbati ;)

Barbatul la bazin sau in hamac cu un trabuc King Edward in mana si cu o palarie de cowboy pe cap admirand natura

Ce-ți m-ai place sa intorci cuțitu....! ðŸ˜

.... Si în "natura", ce sa fie?! O mulatra în patru labe, care....munceste de zor, nu?! ðŸ˜

Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde m-as afla
  • Oras:Oriunde m-as afla

Ce-ți m-ai place sa intorci cuțitu....!

.... Si în "natura", ce sa fie?! O mulatra în patru labe, care....munceste de zor, nu?!

Da si pe care dupa o zi intreaga de dat la sapa o mai asteapta si barbatu acasa sa i traga 2 3 natarangi dalea cu strigaturi =))

  • Like 3
Link spre comentariu

Aidplm ai dreptate coae, pe moment ma panicasem ca iar n-au bagat astia pensia, n-ai bani de curve si trebuie sa te plictisesti pe forum. M-am linistit 😂

Un pensionsar se exista pe forum si nici pe asta nu-l respectati asa cum se cuvine.

 

Stiti foarte bine, ca se simt singuri si tanjesc dupa atentie, ceva acolo, o discutie sa aiba si ei sansa sa arate tineretului din vasta lor experienta de viata.

Da-i un like, ia-l cu mister/maestre, :) mea, dar nu prea mult, ca poate nu mai scapi de el.

 

Fii bun cu picon, altfel devine un mosneag mizantrop, cabotin si rau al dreaqului.

 

O duminica superba tuturor, in :) mea!

Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Aidplm ai dreptate coae, pe moment ma panicasem ca iar n-au bagat astia pensia, n-ai bani de curve si trebuie sa te plictisesti pe forum. M-am linistit

Coae, am fost profund impresionat de grija (probabil că te cheamă Dabija) față de confortul meu financiar - mi-a curs o lacrimă din pulă! Banii mi-au intrat, dar nu de pensie, eu neavând o profesie din alea, unde te pensionezi mai devreme, așa că mai am mult până atunci. Mergând pe calea malițiozității tale (cam de prost gust), sper că ți-a intrat alocația.  :laugh2

 

P.S. Bine că te-ai liniștit! 

  • Minus 2
Link spre comentariu

Coae, am fost profund impresionat de grija (probabil că te cheamă Dabija) față de confortul meu financiar - mi-a curs o lacrimă din pulă! Banii mi-au intrat, dar nu de pensie, eu neavând o profesie din alea, unde te pensionezi mai devreme, așa că mai am mult până atunci. Mergând pe calea malițiozității tale (cam de prost gust), sper că ți-a intrat alocația. :laugh2

 

P.S. Bine că te-ai liniștit!

Nasol, aveam impresia ca astia de la secu va pensionati pe la 40 de ani sa faceti cumul de pensie cu salariu si sa aveti timp sa sustineti legile securisto-USRistoPNListe de cenzura a libertatii de exprimare pe forumuri.

Se si dubleaza alocatia a tras Catu o alta liniuta la guvern si gata, nu o sa imi intre doar banii in cont ci si pula in curve.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Nasol, aveam impresia ca astia de la secu va pensionati pe la 40 de ani sa faceti cumul de pensie cu salariu si sa aveti timp sa sustineti legile securisto-USRistoPNListe de cenzura a libertatii de exprimare pe forumuri.

Se si dubleaza alocatia a tras Catu o alta liniuta la guvern si gata, nu o sa imi intre doar banii in cont ci si pula in curve.

Ei, iată că te înșeli, băiete! Nu cred că ești analfabet funcțional și nu ai înțeles ce am scris, ci doar că în continuare faci glume nesărate și de prost gust. 

Mi-a mai curs o lacrimă din pulă când am văzut problele pe care le ai cu alocația. Așa sunt eu, suflet sensibil.  :laugh2

  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Nasol, aveam impresia ca astia de la secu va pensionati pe la 40 de ani sa faceti cumul de pensie cu salariu si sa aveti timp sa sustineti legile securisto-USRistoPNListe de cenzura a libertatii de exprimare pe forumuri.

Se si dubleaza alocatia a tras Catu o alta liniuta la guvern si gata, nu o sa imi intre doar banii in cont ci si pula in curve.

gandac parazit

lasa-l :laugh2 :laugh2

Link spre comentariu

Ei, iată că te înșeli, băiete! Nu cred că ești analfabet funcțional și nu ai înțeles ce am scris, ci doar că în continuare faci glume nesărate și de prost gust.

Mi-a mai curs o lacrimă din pulă când am văzut problele pe care le ai cu alocația. Așa sunt eu, suflet sensibil. :laugh2

Nu te supara ca n-am zis-o cu rautate. Spre deosebire de multi n-am nimic nici cu secu nici cu pensionarii, din contra cand ne apara de covid si de chinezi inloc sa-l bage pe Colo la bulau ca a zis ca ar fute curve chiar cred ca sunt utili.
  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Un pensionsar se exista pe forum si nici pe asta nu-l respectati asa cum se cuvine.

 

Stiti foarte bine, ca se simt singuri si tanjesc dupa atentie, ceva acolo, o discutie sa aiba si ei sansa sa arate tineretului din vasta lor experienta de viata.

Da-i un like, ia-l cu mister/maestre, :) mea, dar nu prea mult, ca poate nu mai scapi de el.

 

Fii bun cu picon, altfel devine un mosneag mizantrop, cabotin si rau al dreaqului.

 

O duminica superba tuturor, in :) mea!

Țal! Nota! Și mai repede!

 

 

sunt un gandac parazit

  :laugh2 :laugh2

 

 

 

Nu te supara ca n-am zis-o cu rautate. Spre deosebire de multi n-am nimic nici cu secu nici cu pensionarii, din contra cand ne apara de covid si de chinezi inloc sa-l bage pe Colo la bulau ca a zis ca ar fute curve chiar cred ca sunt utili.

Nu știu cum te apără de covid susnumiții, dar e bine că ești optimist. 

  • Like 1
  • Minus 2
Link spre comentariu

 

Nu știu cum te apără de covid susnumiții, dar e bine că ești optimist.

Pai plm, banuiesc ca de aia susnumitii se cacau roiuri roiuri cu vai ce a zis Colo, crima impotriva umanitatii, sarmanele neprihanite nesugatoare de pula cum indeamna porcu dracu la viol. Banuiesc ca ne aparau de Covid si chinezi si sunt eu prea analfabet functional sa inteleg cum de aia ma bucur cu astia care sustineti statul securist ati inteles, eu fiind analfabet ma doare-n pwla, ignorance is bliss 😂
  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

iarasi te-ai enervat!

Iar ești prost!

 

 

Pai plm, banuiesc ca de aia susnumitii se cacau roiuri roiuri cu vai ce a zis Colo, crima impotriva umanitatii, sarmanele neprihanite nesugatoare de pula cum indeamna porcu dracu la viol. Banuiesc ca ne aparau de Covid si chinezi si sunt eu prea analfabet functional sa inteleg cum de aia ma bucur cu astia care sustineti statul securist ati inteles, eu fiind analfabet ma doare-n pwla, ignorance is bliss

 Nu știu de unde ai tras tu concluzia cu susținerea statului securist, dar ai pe pe undeva dreptate! Fericiți cei săraci cu duhul!  :laugh2  Bine, înțelesul inițial este altul, dar fii fericit!  :laugh2  :laugh2  :laugh2

  • Like 1
  • Minus 2
Link spre comentariu
Vizitator marmotto
Reputație: 0

Urmeaza o seara faina. Sper sa reusesc sa fotografiez putin mai tarziu celebra cometa Neowise C/2020 (F3) (si poate si Statia Spatiala) :)

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...