Sari la conținut

Cum te simti azi


Vizitator 0ly

Postări Recomandate

Vizitator scorpion1970
Reputație: 0

Ca sapte ani

 

Nu-ți trebuie scoala aleasă, De ai şapte ani de-acasă! Cred că o să-mi daţi dreptate: Cu ei bați o facultate!

 

Baza-i ce-ai văzut în casă și ce se vorbea la masă, Ce-ti spuneau ai tăi părinţi De bun simț și despre sfinți.

 

Dacă ai băgat în minte Cele câteva cuvinte, Vei ajunge-n viaţă bine, Toți vor fi mândri de tine!

 

Dacă nu, totu-i pierdut, Multă lumea-am cunoscut... Omul care este OM Se cunoaşte ca şi-un pom.

 

 

 

Poți să ai bani și avere și în mâini orice putere... Ďacă n-ai simț și rușine, Va fi vai și-amar de tine!

 

Deci, cei şapte ani contează, După asta, ce urmează? Vei avea în jur doar bine... Ascultați-mă pe mine!

 

Nicanor Casandruc

Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

tot pateu?

attachicon.gif saracio.jpg

Ooooo, știi să scrii!  :laugh2

 

 

Respectuos, vă rog să vă spargeți capetele în altă parte.

Respectuos vă rugăm să ne scuzați dacă v-am stricat locul de joacă, acest extrem de intersant topic! Aș fi la fel de bucuros dacă ați interveni la fel de prompt pe neinteresantele topice cu recenzii.

O zi bună vă doresc și spor!

  • Like 2
  • Minus 3
Link spre comentariu
Vizitator juanstein
Reputație: 0

Pt prima data dupa foarte mult timp.......relaxat, calm si binedispus!

 

Si asta datorita conversatiei cu un om deosebit.......si fie si in lipsa participarii la conversatie, a celei de a doua persoane, persoana care pare sa imi oferit si increderea ei pe langa starea de bine si liniste oferite pana acum!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...