Sari la conținut

Cum te simti azi


Vizitator 0ly

Postări Recomandate

Vizitator scorpion1970
Reputație: 0

Sper că este o întrebare retorică, altfel am o listă întreagă și cu detalii foarte elaborate.

😂

Da, se poate spune și asa, o întrebare care nu are nevoie de nici-un fel de răspuns. Asa ma "lamentez" eu când ajung în natura. 😀 Daca ai o lista cu detalii...esti invitatul meu! Le voi citi cu placere. 🥂

Link spre comentariu

Mădutzo, dacă tot ai gânduri negre, ai putea să mă treci şi pă mini în testament cu pulele alea din plastic?

 

Vreau să le țin zilnic în torpedou, pentru toate nefututele, pardon, apucatele care au descoperit recent claxonul şi-mi sparg urechile de fiecare dată când văd un copac pe marginea drumului, pisici care se fut, vreunu' care semnalizează în fața lor sau bătrâni care d-abia merg pe trecerea de pietoni.

 

Să nu crezi că în amintirea ta vreo femeie o să fie jignită.

 

O să iau pula din torpedou, ies afară şi o să fiu cât se poate de politicos :"domnişoară, dacă nu sunteți bine, vă rog frumos să luați asta. V-o băgați pe ici-colo, la alegerea dumneavoastră, până vă calmați"

 

Hai să facem lumea asta un loc mai bun, Amada.

 

Pizda, Eu am permis din 2003 si am condus in balamuc...

Cata lipsa de respect vrei?

Tu esti redus mintal, clar, abia astept sa scap de voi...

Link spre comentariu

Pizda, Eu am permis din 2003 si am condus in balamuc...

Cata lipsa de respect vrei?

Tu esti redus mintal, clar, abia astept sa scap de voi...

Ai permis de conducere şi ai condus hectare pă zi?

Ce mai, o femeie realizată.

 

Sunt perfect conştient de faptul că-s redus mintal, ba chiar am recunoscut mereu că-s prostu' satului, da' tu ştii cât valorează lipsa de respect din partea unui nimeni?

 

Urmează acelaşi inuendo repetitiv cu ''nu mă cunoşti pă mine şi nailoanele mele''.

 

Hai, mai desfă una. Totul se rezolvă când torni pe gât.

Te pup.

Link spre comentariu

Ai permis de conducere şi ai condus hectare pă zi?

Ce mai, o femeie realizată.

 

Sunt perfect conştient de faptul că-s redus mintal, ba chiar am recunoscut mereu că-s prostu' satului, da' tu ştii cât valorează lipsa de respect din partea unui nimeni?

 

Urmează acelaşi inuendo repetitiv cu ''nu mă cunoşti pă mine şi nailoanele mele''.

 

Hai, mai desfă una. Totul se rezolvă când torni pe gât.

Te pup.

 

In izmene era tantrica, de prea mult timp nu faci diferenta...

Dar eu nu stiu.

Pizda, sa torn ce? Ce m-ar rezolva?

Cand ajungi in genunchi si lumea te scuipa... te simti obligat sa faci la fel, nu?

Trebuie sa rezist cateva luni, sorry, nu tine de tine/voi... Pa!

Link spre comentariu

In izmene era tantrica, de prea mult timp nu faci diferenta...

Dar eu nu stiu.

Pizda, sa torn ce? Ce m-ar rezolva?

Cand ajungi in genunchi si lumea te scuipa... te simti obligat sa faci la fel, nu?

Trebuie sa rezist cateva luni, sorry, nu tine de tine/voi... Pa!

Nădragi, în plm, nu izmene. Ai probleme cu amintirile?

Ce-i cu maiestatea sa tantrică? Am lins-o eu în pizdă sau de ce ții neapărat s-o aminteşti?

Te-au cuprins regretele trecutului, te-au marcat gemetele alea, care-s pă bune ca o bancnotă de trei lei?

 

Acuşica, putem discuta la nesfârşit despre despre statul în genunchi şi terapia cu flegme pe care mi-a administrat-o viața când eram cruduț, da' concluzia-i doar una şi ai face bine să ții minte ce scriu: jegul nu se clăteşte cu jeg.

 

Bagă bine asta în căpşorul tău drăgălaş.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Inca o zi cu multa...multa munca...12 ore...Doamne cind au de gind sa bage mai repede pe piata robotii aia inteligenti...? Asta e dreptate din partea celui de sus...!Unii cu munca si alti se fut de dimineata pina apare luna...

Jos dictatura...

Link spre comentariu
  • Oras:Acolo unde se da ora exacta
  • Oras:Acolo unde se da ora exacta

=)))) =))) =)))

 

Caut nemernic care sa ma excite mintal, ca pula vor toti sa dea!

 

 

 

 

 

 

PS: nu imi apartine filozofia dar se potriveste perfect :D

Mamaie,ai 50 de ani,chiar crezi ca sta cineva sa-si piarda vremea cu tine? :slap2 :slap2

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...