Sari la conținut

Cum te simti azi


Vizitator 0ly

Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Orice om are dreptul sa bea un pahar de vin. Eu sunt om, deci eu am dreptul sa beau un pahar de vin. Dar, band un pahar de vin, eu devin alt om... — Grigore Constantin Moisil

P.S. Asa am invatat ce inseamna recursivitatea ... 😂

 

  • Like 4
Link spre comentariu
Vizitator white_rabbit
Reputație: 0
48 minutes ago, scorpion1970 said:

Pai, după cele menționate de tine "pe alt topic😉", eu cred ca nu ai părăsit "poarta raiului". 🥂

 

Nu știu cum naiba se face că mereu, porțile raiului au de-o parte și de alta doi stâlpi care se termină cu degete 😏

Link spre comentariu
Vizitator white_rabbit
Reputație: 0

Astăzi voiam să îi cer șefei de la personal un training de BDSM pentru dezvoltare personală.

Mi-am dat seama că nu mai este cazul: ne leagă prin clauze de confidențialitate, edging prin TC-uri de 3-4 ore care puteau fi un e-mail, pun biciu pe noi dacă nu depășim target-ul și ne f#te șefu pe toți cu un strap-on de juma de metru.

 

Plm... anul ăsta o sa aleg culinary training, că m-am săturat doar să le înghit rahaturile. 

 

🐇🥂

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 18 minute, white_rabbit a spus:

F###t grav de tot... Parcă a dat trenul peste mine. Mi-a luat juma de oră până am avut curajul să plec cu mașina din parcare. 

Un motiv in plus pentru a folosi transportul in comun 😂

  • Like 1
  • Haha 1
Link spre comentariu
Vizitator 10samsung
Reputație: 0

Mi-aș dori să te trezești și tu într-o dimineață cum ma trezesc eu, și să te ia un dor, un dor care sa tr doară, să te ia dorul de mine, să fiu singurul lucru la care te gândești si șă îți fie dor să mă strângi în brațe, să râzi cu mine, să mă ții de mână, să îți fie dor chiar și de degetele mele care îți pătrundeau prin păr. 
 Vreau doar să înțelegi cum se simte dorul pe care eu mereu îl simt, vreau doar să înțelegi ce simt când îți spun că mi-e dor de tine, vreau doar să mă crezi.

Link spre comentariu
Vizitator lancelot
Reputație: 0
Acum 16 minute, elprofesoare a spus:

pe treabă :pepsi

Off, știm cât muncești ,  noi toți te apreciem.  Să  nu mă  bagi în seamă,  nu merit. 🙄

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...