Sari la conținut

Cum te simti azi


Vizitator 0ly

Postări Recomandate

Vizitator juanstein
Reputație: 0

Doresc sa ii doresc un,, buna dimineata" si recuperare plăcută dupa efort unui apropiat 😉

Il/ne vom revedea pe topicul favorit 😉

Link spre comentariu
Vizitator juanstein
Reputație: 0

Am si eu fanul meu numarul 1 😂😂😂, care sa da drept,, fana" mea 😂😂😂

Cei drept citatul acela de la,, about me" spune multe 😉

Link spre comentariu
  • Oras:Everest
  • Oras:Everest

În 2013, înaintea unui meci cu Celtic Glasgow, clubul Shakthar Karagany a sacrificat o oaie, aceasta fiind o veche tradiție în Kazahstan. UEFA a reacționat foarte dur și a amenințat că vor sancționa clubul dacă vor mai fi sacrificate oi. ÎN SEARA ASTA AU COMIS-O DIN NOU și suntem curioși ce va spune UEFA.

 

🙆

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
4 minutes ago, cincistele said:

În 2013, înaintea unui meci cu Celtic Glasgow, clubul Shakthar Karagany a sacrificat o oaie, aceasta fiind o veche tradiție în Kazahstan. UEFA a reacționat foarte dur și a amenințat că vor sancționa clubul dacă vor mai fi sacrificate oi. ÎN SEARA ASTA AU COMIS-O DIN NOU și suntem curioși ce va spune UEFA.

 

🙆

Cu Ceferin sef la UEFA, el avand si vederi politice pro-ruse, probabil ca nu se va intampla nimic. Sau cine stie, ramane de vazut...

Link spre comentariu
  • Oras:Everest
  • Oras:Everest
Acum 4 minute, horny_gooner a spus:

Cu Ceferin sef la UEFA, el avand si vederi politice pro-ruse, probabil ca nu se va intampla nimic. Sau cine stie, ramane de vazut...

Bre, era o metaforă...au sacrificat "oaia" lui El Ciobandante. Fîcîsîbî a fost eliminată 😁 

  • Like 1
  • Haha 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0726179722
  • Oras:Constanta
  • Telefon: 0726179722
  • Oras:Constanta
3 hours ago, cristian.buldog said:

Fericit ca am obtinut o avansare in functie la job,dar in acelasi timp suparat ca nu pot iesi sa sarbatoresc pentru ca,COVID 🙁🙁😂

👏👏

Link spre comentariu
Vizitator juanstein
Reputație: 0

George Bush îl suna pe Băsescu:
-My Base uite la noi a avut loc un atentat care a distrus toate fabricile de preservative din SUA. Avem nevoie de ajutorul vostru. Puteți să ne livrați 1 milion de pezervative?

 

Base:
-Da, bineninteles!
-Dar să aibă dunga albastra pe ele!
-Nicio problema!
-Și să fie de 25 de cm!
-Da … se rezolva

The Patagonia Desert- A 4k Aerial Film of Argentina
 
 
02:20
PreviousPauseNext
 
01:13 / 03:03
Unmute
Fullscreen
Copy video url
Play / Pause
Mute / Unmute
Report a problem
Language
Mox Player
 
 

Base închide telefonul și rămâne pe gânduri …”Ai dreacu’ dom’le americanii ăștia… auzi la ei, 25 de cm” … Îl suna pe directorul de la fabrica de prezervative și îi explica problema: -Avem nevoie de 1 milion de prezervative pentru frații noștri americani!

 

Directorul:
-Considerați comanda că și livrata!
-Dar trebuie să aibă și o dunga albastra pe ele!
-Nicio problema!
-Și să fie de 25 de cm!
-Sigur, se rezolva!
-Și să scrie pe ele: MADE ÎN ROMANIA – MEDIUM SIZE!!!

Link spre comentariu
Vizitator juanstein
Reputație: 0

George Bush îl suna pe Băsescu:
-My Base uite la noi a avut loc un atentat care a distrus toate fabricile de preservative din SUA. Avem nevoie de ajutorul vostru. Puteți să ne livrați 1 milion de pezervative?

 

Base:
-Da, bineninteles!
-Dar să aibă dunga albastra pe ele!
-Nicio problema!
-Și să fie de 25 de cm!
-Da … se rezolva!

Base închide telefonul și rămâne pe gânduri …”Ai dreacu’ dom’le americanii ăștia… auzi la ei, 25 de cm” … Îl suna pe directorul de la fabrica de prezervative și îi explica problema: -Avem nevoie de 1 milion de prezervative pentru frații noștri americani!

Directorul:
-Considerați comanda că și livrata!
-Dar trebuie să aibă și o dunga albastra pe ele!
-Nicio problema!
-Și să fie de 25 de cm!
-Sigur, se rezolva!
-Și să scrie pe ele: MADE ÎN ROMANIA – MEDIUM SIZE!!!

PS: Acesta era textul 😉 in prima postare a aparut o eroare 🤣

Link spre comentariu
Vizitator scorpion1970
Reputație: 0

Ofertă senzaţională:

6 ZILE GRATUIT PE LITORAL !!!

Transport cu trenul, trei zile dus, trei zile întors...!🌞⛱️😉

Link spre comentariu
  • Oras:Synagogue of Satan
  • Oras:Synagogue of Satan

Pentru că noi cei care am ajuns aici, (și regretam), blestemați să fie părintii si bunicii noștrii in vecii vecinor amin! Și blestemați să fie si ancestorii lor care le țin princa si pentru care sug pula acum! Amin!

Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București
20 minutes ago, -yorick- said:

Pentru că noi cei care am ajuns aici, (și regretam), blestemați să fie părintii si bunicii noștrii in vecii vecinor amin! Și blestemați să fie si ancestorii lor care le țin princa si pentru care sug pula acum! Amin!

Pssst, alea 6 curve pe care le-ai dat tu afară din casă (bine, numa' 6-s norocoase, da' au fost mai multe, că de, "curvele mi-au luat 75% din minți" - te-am citat aproximativ) nu ți le-au băgat pe gât părinții, bunicii sau strămoșii (adică ancestori, ca să înțelegi și tu; știu că ai ceva cu boboru' român și sunt absolut convins că stăpânești ebraica la perfecție)... "Eu n-am greșit deloc, alții sunt întotdeauna de vină!" Asta e; nasol, se mai întâmplă.

P.S.: bumți-bumți; pe căști wireless, nu oricum... Baftă!

  • Haha 1
Link spre comentariu

  • Oras:Everest
  • Oras:Everest
1 oră în urmă, -yorick- a spus:

Pentru că noi cei care am ajuns aici, (și regretam), blestemați să fie părintii si bunicii noștrii in vecii vecinor amin! Și blestemați să fie si ancestorii lor care le țin princa si pentru care sug pula acum! Amin!

Prăjitule, du-te mă și tu la balamuc, plătim noi masa și cazarea 😂😂😂

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 1 guest

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...