Sari la conținut

Cum te simti azi


Vizitator 0ly

Postări Recomandate

Vizitator Indecisu
Reputație: 0

Ma simt excelent !

Ce poate fi mai placut in viata asta decat sa fii iubit si sa ti se dea sansa sa poti iubi si tu ?

 Altii o cauta si nu o gasesc niciodata 😀

 

Link spre comentariu
Vizitator fardugol
Reputație: 0
Acum 17 minute, JocelynEon a spus:

M-am urcat pe cântar și pe ecran mi-a apărut: 

,,Măcar ești frumos" 😜🤪😀

Al meu vorbește...zice: unul din voi doi dați-vă jos.

Link spre comentariu
O femeie cu adevărat frumoasă niciodată n-a fost conștientă de trăsăturile ei. Ea se axează pe felul în care arată, dar niciodată nu își dorește să fie extravagantă sau să iasă mai mult în evidență decât e cazul. Bărbații se uită după ea, o caută, dar ea nu oferă atenție decât din bun simț sau dacă cel pe care îl iubește uită să i-o ofere. Nu râvnește doar după bărbați înstăriți, ci caută unul alături de care poate să construiască.
Odată mi-a zis o prietenă așa:
”draga mea, sunt bărbați care înșală, care pleacă de lângă o femeie pentru că lângă ea nu mai găsesc validare, alinare sau liniște, dar sunt și sunt și femei care fac la fel. De ce? Femeia care trădează acționează diferit față de un bărbat. Ea nu caută să se valideze ci, dezamăgește, pleacă sau minte când obosește să mai lupte, când pur și simplu nu se mai simte iubită de omul ei. Nicio femeie frumoasă nu-și lasă corpul și sufletul în brațele altui bărbat, doar ca să-și satisfacă dorințele sexuale. NU! Eu am ales alt bărbat pentru că cel pe care credeam că îl iubesc nu îmi mai oferea ce aveam nevoie. Nu mai primeam iubire, atenție, cuvinte care să-mi mângâie inima. Niciodată nu a fost vorba despre bani, cadouri sau călătorii. Sunt o femeie independentă și pot să am cam tot ce îmi doresc, dar ce m-a făcut să plec, a fost osteneala și faptul că a uitat să îmi spună că sunt ”frumoasa lui„. A uitat de noi și apoi a rămas doar cu el! De ce? Pentru că femeia de lângă el nu mai conta ci ”costumul„ lui cel mai de preț -egoismul-. “
 
Alexandra Gheorghe - "Fa-ti defectele perfecte"
Link spre comentariu
Vizitator scorpion1970
Reputație: 0
Acum 1 minut, JocelynEon a spus:

Mâine au consultări la Cotroceni! Iohannis de la partide cu cine propun ele să înceapă Rădoi meciul cu Armenia!

Hai România 🇷🇴 🇷🇴 🇷🇴!

 

N-avem mure sus pe rug

Și nici pești în apa mării

N-avem boi la car și plug

Câți avem în fruntea ţării! 🤘

Link spre comentariu
Vizitator scorpion1970
Reputație: 0

Toată lumea vorbeşte doar despre dezastrul demografic din România, dar de adevarata dramă nu vorbeşte nimeni.

Zeci de mii de bărbați pier anual şi uneori dispar definitiv de la terase, baruri, cluburi si partide de pescuit după ce se căsătoresc.

În week-end ei sunt duși la soacre şi abuzați psihic. Drama lor se prelungește ani şi ani de zile la rând.

Protejați bărbatul, o ființă sensibilă şi

fără de păcat.🙈😇😀

Link spre comentariu

La un concurs de asamblat avioane participă ruşi, americani si români!

Rusii îmbină tablele şi în loc de avion le iese excavator.

Americanii se apucă şi ei dar le iese un avion fara aripi pentru ca nu au mai stiut cum sa le imbine.

Românilor în schimb le iese un avion perfect din toate punctele de vedere!

Unul din organizatori se duce la ei şi mirat întreabă:

- Cum v-a ieşit avionul? Că în mod normal, acuma ca să ştiţi ceva, nu avea cum să vă iasă avion niciodată pentru că nu erau toate piesele, nu era toată strucutura şi totuşi v-a ieşit avion. Cum aţi reuşit?

Românul i-a spus:

- L-am luat la raşpă, dă-l în plm!

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...