Sari la conținut

Cum te simti azi


Vizitator 0ly

Postări Recomandate

  • Super Premium
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov
Acum 6 minute, Muzicutza a spus:

Te clonezi sau?😂😂

Hai te las, am de tras ceva pe 🔨😂😂

Normal, sa vezi cand o sa apara conturile misterioase si wai, in bumerang pe voi😂😂😂

Cu trasul pe ciocan, vezi sa pui ulei in palma, cica aluneca mai bine😂😂😂

  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator CharonIV
Reputație: 0
Acum 1 minut, extraterestru78 a spus:

Poi nu e ceva inginer, eu asa stiam🤭

ai mai vazut tu ingineri cu 12 clase ? 🤭 asta scrie mai prost decat intelege ,ce inginer ,poate intr-un univers paralel 

Link spre comentariu
Vizitator CharonIV
Reputație: 0
Acum 4 minute, MacArthur a spus:

Politicieni. 😜

@Muzicutza este curier ,din ala pe camion ,cunosc pe cineva care are acelasi program si se loveste cu momentele cand intra el pe forum , asta explica deplasarile la distante mari ,pentru ca daca sunteti atenti ,el a mers doar in orase in care sunt alte depozite din astea ,deci ,asta e singurul job de care il vad capabil 

ca in rest ,e prea analfabet sa fie angajat de vreo corporatie ,chiar si ca 'baiatul cu cafeaua ' :lol:

a nu se intelege ca am ceva cu curierii ,fiecare isi castiga painea cum poate 😅

Link spre comentariu
  • Super Premium
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov
Acum 1 minut, _amarok_ a spus:

@MuzicutzaPână nu ajunge 20 ca @CharonIV stau cuminte în banca mea. Până acum număr vreo 12 și unul lovit, prea  tare. De la 20 în sus mă complic , în jos nu pot că n'am valoare. 

 

   @extraterestru78 vezi că vorbești prea des cu @CharonIV prin PM și te simte.

 

   

Stai sa aranjez cuvintele… 🤔

  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator CharonIV
Reputație: 0
Acum 4 minute, _amarok_ a spus:

@MuzicutzaPână nu ajunge 20 ca @CharonIV stau cuminte în banca mea. Până acum număr vreo 12 și unul lovit, prea  tare. De la 20 în sus mă complic , în jos nu pot că n'am valoare. 

 

   @extraterestru78 vezi că vorbești prea des cu @CharonIV prin PM și te simte. O să îți spună și unde te piși. 

 

   

eu nu inteleg o chestie,daca tu nu mai mergi la curve ,ce cauti pe forum,esti aici ca sa ce ?

si vezi ca iar esti incoerent , tractoristule

Link spre comentariu
Vizitator _amarok_
Reputație: 0
Acum 7 minute, extraterestru78 a spus:

Stai sa aranjez cuvintele… 🤔

 

Acum 4 minute, CharonIV a spus:

eu nu inteleg o chestie,daca tu nu mai mergi la curve ,ce cauti pe forum,esti aici ca sa ce ?

si vezi ca iar esti incoerent , tractoristule

  Stai să vă bag în legătură să vă înțelegeți. 

Link spre comentariu
Vizitator CharonIV
Reputație: 0
Acum 3 minute, _amarok_ a spus:

 Nu e de iqul tău acel text. :)

 

acel text nu-l intelegi nici cu 2 arheologi langa tine ,si sumerienii explicau mai coerent decat tine ,dar deh ,se vad anii de pe tractor:lol:

Link spre comentariu
Vizitator _amarok_
Reputație: 0
Acum 4 minute, CharonIV a spus:

acel text nu-l intelegi nici cu 2 arheologi langa tine ,si sumerienii explicau mai coerent decat tine ,dar deh ,se vad anii de pe tractor:lol:

Tu ești de la Târgu Jiu sau de la Târgu Mureș? Te întreb că ăia de la Târgu Mureș mai citesc în românește și gândesc în maghiară. Cu un primar maghiar sau rezolvat toate problemele de la Mureș. 

Link spre comentariu
Vizitator CharonIV
Reputație: 0
Acum 3 minute, _amarok_ a spus:

Tu ești de la Târgu Jiu sau de la Târgu Mureș? Te întreb că ăia de la Târgu Mureș mai citesc în românește și gândesc în maghiară. Cu un primar maghiar sau rezolvat toate problemele de la Mureș. 

nem tudom ,nem vagyok innen 

Link spre comentariu
Vizitator _amarok_
Reputație: 0
Chiar acum, CharonIV a spus:

nem tudom ,nem vagyok innen 

Te-am mirosit! Cum dracu să știi să citești alt text decât al șefului tău. :)

  Vă las că mă bag să dorm! Ne auzim mâine dimineață sau la amiază , dacă tot e weekend și nu am ce face, măcar să mă distrez cu voi. :)

   Noapte bună! Care o avea! :)

 

Link spre comentariu
Vizitator CharonIV
Reputație: 0
Acum 6 minute, _amarok_ a spus:

Te-am mirosit! Cum dracu să știi să citești alt text decât al șefului tău. :)

  Vă las că mă bag să dorm! Ne auzim mâine dimineață sau la amiază , dacă tot e weekend și nu am ce face, măcar să mă distrez cu voi. :)

   Noapte bună! Care o avea! :)

 

 maxim ai mirosit o basina pe care ai tras-o in timp ce mancai fasole la conserva ,doar glumeam ,chill in plm ,am dat pe translate 'nu stiu ,nu sunt de aici ' in maghiara

lol ,si asta ma face pe mine paranoic 😅

 

Link spre comentariu
Vizitator _amarok_
Reputație: 0
Acum 7 ore, CharonIV a spus:

 maxim ai mirosit o basina pe care ai tras-o in timp ce mancai fasole la conserva ,doar glumeam ,chill in plm ,am dat pe translate 'nu stiu ,nu sunt de aici ' in maghiara

lol ,si asta ma face pe mine paranoic 😅

 

   Neața! Stai să îi activez antena la ăsta. 

 

Acum 7 ore, extraterestru78 a spus:

Aia poti sa stii… mare adevar ai spus😝

    Brrrrrr! Vezi că e charon cu limba la curu tău. 

   Ai de plm bă extraterestru. De la contractul la care l-ai lăsat acum vreo doi ani pe Germania, ai ajuns să livrezi din poartă în poartă prin țară ? 

Link spre comentariu
  • Oras:Forum
  • Oras:Forum
Acum 10 ore, extraterestru78 a spus:

Poi nu e ceva inginer, eu asa stiam🤭

 

Acum 10 ore, CharonIV a spus:

ai mai vazut tu ingineri cu 12 clase ? 🤭 asta scrie mai prost decat intelege ,ce inginer ,poate intr-un univers paralel 

 

Acum 9 ore, CharonIV a spus:

@Muzicutza este curier ,din ala pe camion ,cunosc pe cineva care are acelasi program si se loveste cu momentele cand intra el pe forum , asta explica deplasarile la distante mari ,pentru ca daca sunteti atenti ,el a mers doar in orase in care sunt alte depozite din astea ,deci ,asta e singurul job de care il vad capabil 

ca in rest ,e prea analfabet sa fie angajat de vreo corporatie ,chiar si ca 'baiatul cu cafeaua ' :lol:

a nu se intelege ca am ceva cu curierii ,fiecare isi castiga painea cum poate 😅

 

Ba mi se face drag de prostia voastra😂😂😂😂😂

 

 

La jobul care il am nu prea trebuie sa scrii, iti trebuie "papagal", sa sti sa iti vinzi marfa👍

@CharonIV nu stiu ce coleg ai spionat, dar nu stiam ca poti conduce camion cu categoria B 😂😂😂😂😂 De carnetul de sofer e vorba😉

Habar nu am sa conduc camion, intreabal pe @extraterestru78 ca el are C+E 😂😂😂😂😂

@CharonIV poate ca sunt agent de vanzari si poate ca sunt trimis/chemat prin anumite orase sa fac reclama produselor pe care le vinde firma la care lucrez, poate😂😂😂😂😂

Poate ca imi permit sa stau si cate o saptamana intr-un oras, pe banii firmei, poate😂😂😂

Hai ca v-am dat prea multa tema de gandit😂😂😂

Mai mergeti si futeti, lasati laba ca se urca hormoni la cap😂😂😂😂

  • Like 3
Link spre comentariu
Vizitator CharonIV
Reputație: 0
Acum 57 minute, Muzicutza a spus:

 

 

 

Ba mi se face drag de prostia voastra😂😂😂😂😂

 

 

La jobul care il am nu prea trebuie sa scrii, iti trebuie "papagal", sa sti sa iti vinzi marfa👍

@CharonIV nu stiu ce coleg ai spionat, dar nu stiam ca poti conduce camion cu categoria B 😂😂😂😂😂 De carnetul de sofer e vorba😉

Habar nu am sa conduc camion, intreabal pe @extraterestru78 ca el are C+E 😂😂😂😂😂

@CharonIV poate ca sunt agent de vanzari si poate ca sunt trimis/chemat prin anumite orase sa fac reclama produselor pe care le vinde firma la care lucrez, poate😂😂😂😂😂

Poate ca imi permit sa stau si cate o saptamana intr-un oras, pe banii firmei, poate😂😂😂

Hai ca v-am dat prea multa tema de gandit😂😂😂

Mai mergeti si futeti, lasati laba ca se urca hormoni la cap😂😂😂😂

meh ,ce mi-e agent de vanzari ,ce mi-e curier ,ambele job-uri sunt indeplinite de oameni cu 12 clase ,mersi de clarificari, i guess

si ce vinzi ,parfumuri in mall ,sau ? 

Link spre comentariu
  • Oras:Forum
  • Oras:Forum
Acum 2 ore, CharonIV a spus:

meh ,ce mi-e agent de vanzari ,ce mi-e curier ,ambele job-uri sunt indeplinite de oameni cu 12 clase ,mersi de clarificari, i guess

si ce vinzi ,parfumuri in mall ,sau ? 

Poate😂😂😂😂

Nu esti mai destept ca mine daca ai facut facultate, mai ales pe bani😂😂😂

Tot un prost care isi pierde timpul pe forum esti😂😂😂😂

Tu imi aduci aminte de niste prieteni din cadrul Armatei. Si aia se cred la fel de destepti😂😂😂

Acum 2 ore, Bruneta168 a spus:

Odihnita 😆 afara a ieșit soarele , merge o plimbare :) 

Ui aici fata desteapta si nu cred ca are atata scoala ca tine😂😘

  • Like 3
Link spre comentariu

Vizitator CharonIV
Reputație: 0
Acum 1 minut, Muzicutza a spus:

Poate😂😂😂😂

Nu esti mai destept ca mine daca ai facut facultate, mai ales pe bani😂😂😂

Tot un prost care isi pierde timpul pe forum esti😂😂😂😂

Tu imi aduci aminte de niste prieteni din cadrul Armatei. Si aia se cred la fel de destepti😂😂😂

Ui aici fata desteapta si nu cred ca are atata scoala ca tine😂😘

esti analfabet ,probabil n-o sa depasesti 5000 de lei castigati in viata asta ,de ce iti mai raspund , imi place ca esti genul care la nervi spune tot , daca te mai trag de limba ,la cat de destept esti imi spui si numarul casei 🤣🤣🤣 sau ma rog ,a garsonierei ,ca mai mult nu ti permiti din salariul de vanzator de parfumuri in mall 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...