Sari la conținut

Cum te simti azi


Vizitator 0ly

Postări Recomandate

Vizitator 0ly
Reputație: 0

Ideea topicului mi-a venit dupa ce ieri am avut cateva "stari".Ba fericit,ba trist.Din nou fericit...iar trist.

 

 

 

Incep eu,cum e si normal.

Azi dimineata,m-am trezit ca de obicei la 05 si ceva.Am incalzit cafeaua facut de cu seara de a mea sotie ,m-am mai frecat la ochi putin sa ma trezesc si am deschis PC-ul.Dupa 1 min si 29 sec de gazeta sporturilor in care am vazut ca Rapid a batut ,am deschis inevitabil nimfomane.com.UOOOOPS, nu aveti cont.Atunci am fost pentru prima oara trist azi.Am pus imediat mana pe mouse si in 5 minutele aveam cont.Starea mea s-a schimbat.Eram fericit din nou.Am plecat la munca la 06.18 min.Am facut treburile care erau de facut si la ora 13.00,sun pe @tisha.Raspunde...vorbim...nu era libera.Iar trist.A doua oara pe ziua de azi.Sunat @alexandra...nu raspunde...iar trist.Dupa 20 minute,suna telefonul @tisha,daca pot sa merg.Din pacate aveam altceva de facut.Dupa inca 10 minute suna [email protected] vazut apelul si a sunat sa-mi spuna ca...nu ma poate primi...Iar trist.

Ajung acasa, spre seara.Intru pe forum si...vad discutiile dintre @cautatorul si...restul.Iar trist.

Acum,La ora 21.56...voi apasa enter pe acest post,voi inchide PC-ul si voi fi fericit pana maine dimineata,la ora 05 si ceva cand voi intra iar pe forum sa vad ce s-a mai intamplat.

0ly.

Link spre comentariu
Vizitator Irinuca
Reputație: 0

azi m-am trezit cu o pofta nebuna de viata. la ora 11 30 am plecat la mama. fericita din nou ca mananc o ciorba minunata ca la mama acasa. de acolo am plecat la cursurile mele de plictiseala apoi la facultate. cumva plictisita. pe drum primesc o veste proasta care imi strica ziua, plang un pic de durere si apoi colac peste pupaza...ajung acasa si pe forum nebunie maxima...imi las necazul deoparte 5 minute si intru sa citesc...ma amuz, ma crucesc, ma intristez , ma inveselesc, nici eu nu stiu exact...erau o serie de reactii in lant...devin trista iar amintindu-mi de vestea trista primita in drumul spre casa...acum sunt trista iar...si un pic scarbita de atata rautate...maine dimineata sigur voi fi mai bine...pana atunci va doresc sa va bucurati pe cat posibil de victoria din aceasta seara...vor mai fi si altele...

Link spre comentariu
Vizitator 0ly
Reputație: 0

...si eu azi,intr un asa zis loc privat,promisesem ca nu ma mai bag in kkturi...Chiar am scris cateva randuri pe un blog ca NEAM(da,asa am scris eu!)uitat menirea pe site-ul asta.

 

Am citit, dar nam observat ca ai scris neam.Si oricum, acestea sa fie problemele de aici d epe forum si vom fi happy.

Link spre comentariu
Vizitator 0ly
Reputație: 0

Intre noi e furtuna iar

 

Devastam tot, ca un uragan

 

Ne mintim ca la meteo

 

O fi soare, da' nu-l vad iooo

 

 

 

 

Azi m-am trezit mai tarziu.Am dormit ca un bebelus aseara.Sunt bucuros ca o sa-mi intalnesc colegii de munca,prietenii...poate am noroc si imi fac si cunostinte noi.

 

 

 

Mai zicea cineva intr-un cantec

 

 

 

 

Stiu ca va fi...bine-ntr-o zi

 

 

Viata este urata dar se-mbraca frumos

 

 

 

 

SA AVETI O ZI FRUMOASA !!!

 

 

 

 

Link spre comentariu
Vizitator Cory
Reputație: 0

astazi...e o noua zi...azi m-am hotarat sa las in urma pe toti cei cu care m-am "ciocnit" si sa ii ignor...am invatat ca respectul il impui prin caracter indiferent de varsta pe care o ai!

mi-am inceput dimineata cu o cafea ... asadar..ma simt bine...poate mai mult decat bine!

Link spre comentariu

@everest, fratele meu de suferinta! sunt zile bune de cand planuiam o escapada azi... da' ce sa fac? unde sa "pui botu' " cand ai nasul infundat? pe unde mai respiri :D ?

si pe urma risti sa scoti si fatuca din circuit pentru ceva vreme...

 

@cory, o intrebare fara rautate: de ce trebuie sa impui respectul?

 

@all: cred ca am mai zis-o, dar sunt total siderat de ceea ce se intampla in jur. e razboiul clonelor, frate! bre, suntem toti avataruri pe forumuri, sub protectia anonimatului si a interactiunii (doar) virtuale. ok, e halloween, dar chiar asa, batalia fantomelor...

e clar ca e nevoie si de refulare cateodata, da' intrati frati (si surori) pe un site ca prosport si injurati-va cu galeriile! o sa va imbogatiti vocabularul foarte repede...

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator telegrafistull
Reputație: 0

Azi ma simt bine pentru ca:

- Zeroly a revenit...

- Ca inca mai pot sa fut, chiar daca nu ma mai tine pula ca acum 20 de ani...

 

Ma simt nasol pentru ca:

- Ca nu mai ma tine pula, sa fut ca la 20 de ani...

 

Stima...

Link spre comentariu
  • Oras:N.Dame
  • Oras:N.Dame

Azi ma simt rau pentru ca afara ploua, e vreme de facut sex...dar cu cine?... :(

E vreme de toamna, mi-e tare dor de femeia pe care o iubesc :inlovee , insa nu pot sa ii spun asta..."Visele mi se strivesc/Sub viata ce nu o traiesc..."(Voltaj).

Sunt relativ vesel pentru ca o voi revedea intr-un timp relativ scurt.

Sunt vesel pentru ca am o slujba, am o locuinta si am prieteni.

Pe scurt, traiesc. Traiesc si azi...

Link spre comentariu

Felicitari 0ly!!! :clapp

Eu is un pachet de draci pe traficul de kkt din Bucuresti... pe ploaia de afara... pe fetitele care nu lucreaza dupa ora 20... pe fetitele care nu lucreaza duminica seara...

 

Ma bucur ca in seara asta imi vine o amanta... si sta pana duminica dimineata :D

Link spre comentariu
Vizitator 0ly
Reputație: 0

Stai linistit ca am facut din salajan pana la sala palatui , unde sta xenia, 45 minute.Credeam ca nu ma mai primeste.

PS- unde ziceai ca stai ?))))))) poate ne strangem cativa si iti facem o vizita zilele acestea))))

 

ON- Azi mai sunt fericit si pentru ca am luat salariul :P)))

Link spre comentariu
Vizitator 0ly
Reputație: 0

You, Dog!!!

Aveai alternative mult mai aproape pe Titan! Puteai sa ai o surpriza... :lol:

 

Nu vreau sa comentez, dar...am avut surpriza chiar unde nu ma asteptam.Asa ca , pentru mine,Xenia este ON top.

PS- fii si tu ON TOPIC si spune cum te simti azi ...

Link spre comentariu
Vizitator Angel
Reputație: 0

Sunt relativ nefericit pentru ca era sa-mi dau demisia azi....

 

Sunt nefericit pentru ca nu mi-am dat-o!

 

Sunt FOARTE nefericit pentru ca sunt constient ca daca as face asta acum , as beli pula!

 

 

Dar...sunt un pic fericit pentru ca inca sper ca-mi voi permite sa-mi dau demisia atunci cand vor avea cea mai mare nevoie de mine...

 

 

 

Adveniat regnum tuum!!!!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...