Sari la conținut

Cum te simti azi


Vizitator 0ly

Postări Recomandate

  • Oras:Ucea
  • Oras:Ucea

:laugh2  :laugh2  :laugh2

Am si coaie. Am fost in final sa-mi iau banii. Chemasera si un coleg cacatul asta cu ochi, o fi zis ca sunt in stare sa-i rup capul!  :laugh2

Aseara a vrut sa-mi opreasca 200 lei pierderi, dupa ce i-am zis patronului ca o sa plateasca ei mai mult daca fac asta... S-au razgandit!  :laugh2

Gargara fara coaie dauneaza grav afacerilor!  :laugh2

 

Faci gargara cu coae...?

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Sunt sigur ca stie cum se face...

 

Stiu prea bine. Fundul se pregateste cu mangaieri... cu un deget, apoi doua... secontinua pana e pregatit sa primeasca mai mult...

Se merge pana la penetrare, in care straponul meu e fleasca, iar el ejaculeaza pentru ca nu se mai poate abtine, desi i-am zis ca nu are voie...

Din pacate, ma scarbesti!

Link spre comentariu
  • Oras:Europa
  • Oras:Europa

Stiu prea bine. Fundul se pregateste cu mangaieri... cu un deget, apoi doua... secontinua pana e pregatit sa primeasca mai mult...

Se merge pana la penetrare, in care straponul meu e fleasca, iar el ejaculeaza pentru ca nu se mai poate abtine, desi i-am zis ca nu are voie...

Din pacate, ma scarbesti!

Ok.

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Wow, am vazut un salbatic dand cu sabia...

 

 

Sa ma vezi pe mine,cu lightsaber-ul in Djem So:))))

Zici ca-s Anakin Skywalker,cand macelaream in Templul Jedi :)))

 

BTW,sa-mi bag pwlan el de calculator.De o vreme,pwla semnal video.Am schimbat placa de baza,rami....am bagat adaptor DVI-VGA,se comporta bine acum,sa vedem mai pe seara can' ma intorc.

  • Like 1
  • Minus 3
Link spre comentariu

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

S-a rezolvat.

Sugestie, daca se poate, eu am simturile deschise nonstop, sunt mai aparte, motiv pentru care sesizez orice... NU sugerez sa te joci cu mine.  :no2

Am lasat-o pe asta, daca mai simt una va salt pamantul de sub picioare si gandirea! Don't fuck with me!

 

 

Sa ma vezi pe mine,cu lightsaber-ul in Djem So:))))

Zici ca-s Anakin Skywalker,cand macelaream in Templul Jedi :)))

 

BTW,sa-mi bag pwlan el de calculator.De o vreme,pwla semnal video.Am schimbat placa de baza,rami....am bagat adaptor DVI-VGA,se comporta bine acum,sa vedem mai pe seara can' ma intorc.

 

:) Al meu face niste figuri ciudate... Nu-mi fac probleme de ce. :)

:hug1

  • Minus 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...