Sari la conținut

Cum te simti azi


Vizitator 0ly

Postări Recomandate

  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Sa imi bag pula de nu dai copy paste la ce iti scriu pe un site din ala de vorbesti cu un robot si dupa pui ce zice el aici... sau defapt nu ma mira defapt tu esti cosmarurat... chiar vorbesc cu un om...

Se numeste conversatie...redusă. Dar nu la fel ca minusurile tale si plusurile pe care le dai si evidențiază strigătul tau de ajutor.

  • Like 7
  • Minus 13
Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

In Vâlcea e un hotel d-asta!

Aaaașaaa! Și? Nu dai ceva acolo, la recepție, să se facă și ei, că plouă? Hai măi! Toți recepționerii, dacă-i întrebi, pot să-ți aducă prostituate și toți se fac că plouă, dacă o prostituată își face hogeac acolo (fie și din când în când), contra-cost. Dacă vine garda, prostituata ia amendă contravențională, ei au dosar penal. 

Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Aaaașaaa! Și? Nu dai ceva acolo, la recepție, să se facă și ei, că plouă? Hai măi! Toți recepționerii, dacă-i întrebi, pot să-ți aducă prostituate și toți se fac că plouă, dacă o prostituată își face hogeac acolo (fie și din când în când), contra-cost. Dacă vine garda, prostituata ia amendă contravențională, ei au dosar penal.

 

Nu. Nu le dai nimic. Se închiriază in regim hotelier si au oferte de apartamente.
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Bine! Marmota e bine?

Esti țăran, "nărodule"! "Naroado"...cică, cu acest cuvant ti-ai stricat tot textul si mi-am imaginat un taran gras si feminizat, totul doar din cauza unui cuvant! Asa vroia creierii mei sa facă si sa zic "stric!", când am vazut cum te-ai scremut lung in fata mea si a lui Ines...

Link spre comentariu

Esti țăran, "nărodule"! "Naroado"...cică, cu acest cuvant ti-ai stricat tot textul si mi-am imaginat un taran gras si feminizat, totul doar din cauza unui cuvant! Asa vroia creierii mei sa facă si sa zic "stric!", când am vazut cum te-ai scremut lung in fata mea si a lui Ines...

Pe mine mai vazut cand ma pisam in gat la pitzipoanca cu botox?

  • Like 16
  • Minus 15
Link spre comentariu
  • Oras:ðŸ”� OradeaðŸ”�
  • Oras:ðŸ”� OradeaðŸ”�

Care voi, fetițo? Cât m-am certat eu cu tine? Câteva replici în seara asta și alte câteva, acum vreo 3-4 zile? 

Nu te fac proastă, tu faci tot posibilul să apari așa. De câteva zile ai umplut forumul cu fițe năroade, sute și sute de postări, într-un marketing ieftin. De fapt, nu te retragi, vei merge pe circuit închis, pe care ți-l completezi acum cu un fel de tease. Unii, s-au prins în joc, alții nu. 

Tot o ții langa cu independența ta, că nu ai nevoie de pește, că lucrezi la hotel. Pe bune? Păi, ce hotel te ține a la longue, fără să știe cu ce te ocupi? Și dacă știe, nu iau și ei un banuț de la tine? Și cum se cheamă asta? Nu cumva proxenetism/înlesnirea proxenetismului? Și dacă hotelul are camere de vederi, care îți asigură o anumită protecție, camerele alea, nu sunt un fel de ... contor? 

Arăți bine Ines, ești o prostituată care merită vizitată, deși oferi servicii puține, dar să știi că nu avem toți ciungă-n păr și nici nu ne-a mâncat pizda, creierii. Tu faci cum crezi, dar asumă-ți!

 

Sunteti panicati pe marketing. Eu nu am cautat marketing

Doar am postat poze la mn pe pagina, nu aici "domnule" ;) nu sunt disperata dp marketing

Si nu lucrez cu circuit inchis . Nu mai aberati atata la adresa mea. Eu am renuntat la activitatea asta

Voi ati stat si v-ati dat cu presupusul nu le puteti stj pe toate in viata asta!

Nu mai bagati atata vrajeala si va dati cu presupusul degeaba .

Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Pe mine mai vazut cand ma pisam in gat la pitzipoanca cu botox?

Tu ai facut cat te-a dus...dar mai puteai sa faci, altele mai speciale. Oricum, consider ca mai ai de invatat...caci sunt multe lucruri în viața de asimilat inainte de a putea sa te porți cuviincios in fata unei femei.

Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Sunteti panicati pe marketing. Eu nu am cautat marketing

Doar am postat poze la mn pe pagina, nu aici "domnule" ;) nu sunt disperata dp marketing

Si nu lucrez cu circuit inchis . Nu mai aberati atata la adresa mea. Eu am renuntat la activitatea asta

Voi ati stat si v-ati dat cu presupusul nu le puteti stj pe toate in viata asta!

Nu mai bagati atata vrajeala si va dati cu presupusul degeaba .

Daca nu pune semnul întrebării...inseamna ca isi da cu presupusul intr-o propoziție!?
Link spre comentariu
  • Oras:ðŸ”� OradeaðŸ”�
  • Oras:ðŸ”� OradeaðŸ”�

Pai eu sunt discreta doar nu ma apuc ca o handicapata sa dau aici numele hotelurilor unde se accepta

Chiar crzi ca sunt atat de proasta ? Da exista hoteluri. Nu lucrez doar eu acolo:))))))

Exista de toate daca stii sa cauti si sa fii fata finuta . Evident ca si chiria e mai mare . Ca doar e regim hotelier

Daca esti proasta , stai si dai banii la proxeneti

Daca esti descurcareata , te informezi . Eu pana sa ajung sa gasesc hotel , am fost data afara dintr -unul. Asa ca nu vorbi prostii.

Link spre comentariu
  • Oras:ðŸ”� OradeaðŸ”�
  • Oras:ðŸ”� OradeaðŸ”�

Inseamna ca isi dau cu presupusul atunci cand vorbesc numai aberatii si minciuni

Asta inseamna . Daca esti prost pe lume ramai frate prost. Ca asta meriti sa stai prost

Daca te duce capul , atunci obtii ce vrei oricand si singur. Punct.

Eu daca am zis ca nu mai lucrez inseamna ca nu mai lucrez. Am anuntat de mult.

Link spre comentariu

Tu ai facut cat te-a dus...dar mai puteai sa faci, altele mai speciale. Oricum, consider ca mai ai de invatat...caci sunt multe lucruri în viața de asimilat inainte de a putea sa te porți cuviincios in fata unei femei.

Eu invat repede .Asimilez orice vad.Ortografie injuraturi cultura carti citesc tot invat tot.La tv nu ma uit ca de acolo nu am ce invata.Cand o sa fiu batran o sa fiu f destept.Numa sa apuc.:)))))))))

  • Like 17
  • Minus 15
Link spre comentariu
  • Oras:ðŸ”� OradeaðŸ”�
  • Oras:ðŸ”� OradeaðŸ”�

Mai tin contul pt o prietena pt postarile ei si atat . Apoi nu il mai folosesc. Da nu cred ca priveste pe nimeni lucr asta

Si daca lucram cu circuit inxhis inseamna ca eram smechera si aveam cu cine nu ? ;)

Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Inseamna ca isi dau cu presupusul atunci cand vorbesc numai aberatii si minciuni

Asta inseamna . Daca esti prost pe lume ramai frate prost. Ca asta meriti sa stai prost

Daca te duce capul , atunci obtii ce vrei oricand si singur. Punct.

Eu daca am zis ca nu mai lucrez inseamna ca nu mai lucrez. Am anuntat de mult.

Începi sa vorbesti ca Amada, fara sa dai quote si să te exprimi dual. Nu ii mai lua in serios pe nesimțiți ăstia, pastreaza-ti finețea si nu intra in "povestea lor".
  • Like 7
  • Minus 13
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Eu invat repede .Asimilez orice vad.Ortografie injuraturi cultura carti citesc tot invat tot.La tv nu ma uit ca de acolo nu am ce invata.Cand o sa fiu batran o sa fiu f destept.Numa sa apuc.:)))))))))

Era sa zic o prostie...dar ma abțin.

Link spre comentariu
  • Oras:ðŸ”� OradeaðŸ”�
  • Oras:ðŸ”� OradeaðŸ”�

Nu. Nu le dai nimic. Se închiriază in regim hotelier si au oferte de apartamente.

Exact . Nu ai ce sa le dai . Unii nu au habar . Deci picon din start nu are treaba cu meseria asta

M am convins . Dmx sigur e proxenet.

Link spre comentariu
  • Oras:ðŸ”� OradeaðŸ”�
  • Oras:ðŸ”� OradeaðŸ”�

Eu cand caut locatii ma interesez peste tot . Mai am si eu prietene . Mai am si creier. Mi-am pus mereu totul la punct

Dar asta nu priveste pe nimeni . Si da , o femeie singura e acceptata oriunde. Una cu pesti , nu ! O fata singura e acceptata oriunde. Sau 2 prietene. Ce dracu stau sa dau eu explicatii de viata si de cum sa te descurci cu cap si tact .

Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Exact . Nu ai ce sa le dai . Unii nu au habar . Deci picon din start nu are treaba cu meseria asta

M am convins . Dmx sigur e proxenet.

"Are"...amândoi "are"...treabă, dar cu fete d-alea care n-"are" nici o treaba cu "meseria" asta!

Hai sa iti spun o ghicitoare...

Vine țăranul să are pe camp si vede o femeie care culege maci, iar la cateva sute de metri o alta femeie împinge de boi sa are campul mai cu spor.... Pe cine crezi că va fute țăranul mai întâi?

Link spre comentariu
  • Oras:ðŸ”� OradeaðŸ”�
  • Oras:ðŸ”� OradeaðŸ”�

Si sincera sa fiu , forumul nimfomane m -a ajutat extrem de mult cu locatiile Picon.

Am citit mereu pe aici in fiecare oras unde lucreaza fetele . Ca unii clienti mai scriu si numele locatiei in recenzii. Daca la mine nu scrie e pt ca am rugat discretie .

Si daca pun o intrebare , mereu am primit raspuns. Dar nu din partea celor ca dmx

Din partea membrilor seriosi si corecti.

Link spre comentariu

"Are"...amândoi "are"...treabă, dar cu fete d-alea care n-"are" nici o treaba cu "meseria" asta!

Hai sa iti spun o ghicitoare...

Vine țăranul să are pe camp si vede o femeie care culege maci, iar la cateva sute de metri o alta femeie împinge de boi sa are campul mai cu spor.... Pe cine crezi că va fute țăranul mai întâi?

Tu crezi ca s proxenet?Tu cat ai curajul sa pui pe afirmatia asta?

  • Like 16
  • Minus 15
Link spre comentariu

Si sincera sa fiu , forumul nimfomane m -a ajutat extrem de mult cu locatiile Picon.

Am citit mereu pe aici in fiecare oras unde lucreaza fetele . Ca unii clienti mai scriu si numele locatiei in recenzii. Daca la mine nu scrie e pt ca am rugat discretie .

Si daca pun o intrebare , mereu am primit raspuns. Dar nu din partea celor ca dmx

Din partea membrilor seriosi si corecti.

Nu mi ai raspuns OLIMPICO cati bani ai curajul sa pui pe aceasta afirmatie?

Stii au americanii o vorba:i put my money where my mouth is.Ca altfel asa de besit afirmatii putem amandoi.

Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Tu crezi ca s proxenet?Tu cat ai curajul sa pui pe afirmatia asta?

Nu cred ca ai curajul sa ajungi in mintea mea sa te sfredelesc cu bisturiul meu fin si delicat... Pun pariu?

Link spre comentariu
  • Oras:ðŸ”� OradeaðŸ”�
  • Oras:ðŸ”� OradeaðŸ”�

Tu crezi ca s proxenet?Tu cat ai curajul sa pui pe afirmatia asta?

Dmx pe mn nu ma mai intereseaza si nu m-a interesat ft tare care -s proxenetii. Dp nimfomane

Eu mi-am fct treaba cu sau fara interventiile voastre aici

Fii serios.

Iar eu am certitudinea ca esti proxenet si mai sunt cativa

De la membri care va cunosc de mai mult timp . Asa ca vezi -ti de leprele tale acolo... in liniste

Ca si fara forum , daca apar iar pe piata , tot stric concurenta.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...