Jump to content

Cum te simti azi

Guest 0ly

Recommended Posts

• Replies 66.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• 4707

• 2349

• 2274

Top Posters In This Topic

Popular Posts

In vacanta stai pe forum 24/24 :))))))Vacantele se fac in Singapore, Dubai , Santorini , Punta Cana , din astea asa . Vacante. Nu labarreala pe forum si hop! Sunt in holiday . Nu esti in nici o vacant

nu am chef de WhațApp...

Eu iti spun ca am fost. Cand tu te prostituai pt patronii de studio , eu faceam vacante. macar Paris. Sau si acolo e scump ? N-ai ce vedea:)))

Posted Images

Te au umilit efectiv.

Te au luat la rand.Picon Giacomo  Sfantul parinte Bambucha Machucambo pana si Pisicuts si a sters pula de tine.

Toti te au luat la misto.

Raffaelo promovator obsidian si mutli altii.Doamne ce show a fost.

Ai fost muita cum n a fost nimeni aici de muuuuuulta vreme.Henzo ,altu2 ,efectiv zburau pulele spre tine si tu inghiteai eroic.

Ce sa zic de justlove ai de pizda ta.

A fost umilirea anului 2017.

Si de ce?

Pentru ca esti o PROASTA>

O rasista proasta ingamfata si inculta.Si toti au vazut asta,

Sa ti fie de bine

Toti pe care i -ai enumerat fac parte din conturile tale clona si din anturajul tau

Raffaelo e proxenet , confirmat de membri in PM

Obsidian si inca cativa sunt din grupul altuia enumerat pe aiici

Justlove a supt puli si a inghitit sloboz si crede ca asta ii va ridica vreo statuie

Iar restul sunt clone.

Daca pt tn asta e umilinta , inseamna ca voi mai mult de atat nu puteti

Voi sunteti doar niste boschetari si multa lume si-a dat seama de asta.

AI inghitit ca o gasculita noodle ul.Sincer acum.Esti cea mai pitioanca si mai proasta femeie pe care am vazut o vreodata.Ne doare fix in pula de ce vorbesti de ce faci de cine pula mea esti tu mare tarfa sugatoare :)))))))

Esti ciuca pulilor asta esti>Rapanoasa anului 2017:)))))))

• Like 16
  • Minus 14

Toti pe care i -ai enumerat fac parte din conturile tale clona si din anturajul tau

Justlove a supt puli si a inghitit sloboz si crede ca asta ii va ridica vreo statuie

Iar restul sunt clone.

Te-au luat la mișto, toanto!

• Like 4
  • Minus 4

Iar restul sunt clone.

Pai sigur cine nu te sufla pe tine in cur e ori peste ori are ciuda pe tine.Tu nu te poti compara cu oamenii astia de aici.Majoritatea au scoli ceea ce tu cu un amarat de post liceal sau liceu esti o proasta fara scoala.

Fa intai si tu o facultate sa le poti curata lor pantofii din pct de vedere intelectual.Pana atunci........esti proasta de bauni 

AI inghitit ca o gasculita noodle ul.Sincer acum.Esti cea mai pitioanca si mai proasta femeie pe care am vazut o vreodata.Ne doare fix in pula de ce vorbesti de ce faci de cine pula mea esti tu mare tarfa sugatoare :)))))))

Esti ciuca pulilor asta esti>Rapanoasa anului 2017:)))))))

Rapanoaase ca mine nu vei avea tu in veci , boschi

Pt ca tiganul va ramane tigan si circar

Vino sa ne vedem fata in fata sa vad cam ce e de capul tau. Daca ai tupeu ;)

Rapanoaase ca mine nu vei avea tu in veci , boschi

Pt ca tiganul va ramane tigan si circar

Vino sa ne vedem fata in fata sa vad cam ce e de capul tau. Daca ai tupeu ;)

Rapanoase ca tine am avut madam multe.Siliconate si cu botox.Voi astea sunteti niste jeguri .Iti cunosc genul.Le am si facut la cateva ca tine cadou cate un implant mamar sau le am platit sa si faca dintii.

Scoala nu ai decat un amarat de liceu,fara studii superioare ,esti vai de pizda ta nici macar nu poti intelege cat de mare e diferenta intre tine si un om cu o facultate.

Un om cu scoala poate sa fie oricum.Tot cu scoala este.Dar tu asta nu vei intelege niciodata.Poate astia cu scoala sunt mai saraci dar tu glumelelor si gandirea lor nu le vei intelege niciodata si astia au oroare instanta la femei care se lauda singure.

• Like 18
  • Minus 14

Te au umilit efectiv.

Te au luat la rand.Picon Giacomo  Sfantul parinte Bambucha Machucambo pana si Pisicuts si a sters pula de tine.

Toti te au luat la misto.

Raffaelo promovator obsidian si mutli altii.Doamne ce show a fost.

Ai fost muita cum n a fost nimeni aici de muuuuuulta vreme.Henzo ,altu2 ,efectiv zburau pulele spre tine si tu inghiteai eroic.

Ce sa zic de justlove ai de pizda ta.

A fost umilirea anului 2017.

Si de ce?

Pentru ca esti o PROASTA>

O rasista proasta ingamfata si inculta.Si toti au vazut asta,

Sa ti fie de bine

Nu vorbi tu de justlove ,.. o baba care se fute la varsta asta.. si care trimite mesaje in privat la lume ca isi face ea conturi clona si SP sa invadeze topicele fetelor, sa dea minusuri si postari

Eu am printscreen cu mesajele ei

Si multe alte mesaje pe care le trimite pe la membri ca sa lase comentarii altor femei

Voi faceti parte dintr un grup si majoritatea va stiti si live plus alte clone

Asa ca nu vorbi tu de justlove si lingaii ei .

Rapanoase ca tine am avut madam multe.Siliconate si cu botox.Voi astea sunteti niste jeguri .Iti cunosc genul.Le am si facut la cateva ca tine cadou cate un implant mamar sau le am platit sa si faca dintii.

Scoala nu ai decat un amarat de liceu,fara studii superioare ,esti vai de pizda ta nici macar nu poti intelege cat de mare e diferenta intre tine si un om cu o facultate.

Un om cu scoala poate sa fie oricum.Tot cu scoala este.Dar tu asta nu vei intelege niciodata.Poate astia cu scoala sunt mai saraci dar tu glumelelor si gandirea lor nu le vei intelege niciodata si astia au oroare instanta la femei care se lauda singure.

Ma doare n pl pe mn ca n ai tu bani :)))))

Nu te mai da cu scoala ca s -a vazut cata scoala ai

Nu o mai incerca cu inverse

Raffaelo e proxenet asa ca imi dai exemple fix de barbati de genul

Du-te si baga -te la somn .

• Membru Premium

Gata treaba? Ines, ăstia ca dmx care stau asa la vrajeli, sunt doar aspiranți la un status de linge pizda, nu-s proxeneți cu adevarat astia...un proxenet are limba de lemn, incat ai impresia când vorbeste unei fete, ca-i crapă pe loc daca-si forțează prea mult mintea.

Nu vorbi tu de justlove ,.. o baba care se fute la varsta asta.. si care trimite mesaje in privat la lume ca isi face ea conturi clona si SP sa invadeze topicele fetelor, sa dea minusuri si postari

Eu am printscreen cu mesajele ei

Si multe alte mesaje pe care le trimite pe la membri ca sa lase comentarii altor femei

Voi faceti parte dintr un grup si majoritatea va stiti si live plus alte clone

Asa ca nu vorbi tu de justlove si lingaii ei .

Hai sa ti spun eu nici macar mesagerie pana ieri n am avut.Ce vorbesc membrii pe pm habar nu am..Nu stiu ce mesaje isi trimit si cu ce.Jur.

Doi la mana justlove e o doamna eu asa am cunoscut o.

Sigur nivelul meu de boschetar nu e reper bineinteles ,dar asa am cunoscut o eu.

Pe Justlove niciodata dar niciodata n am citit o scriind cu atata ura rasism si sa se laude cum te am citit pe tine.

De ce nu lasi pe altii sa te laude?Membrii zic aici pe discutii generale.Avem un singur DUSMAN>ala MISKIN pt ca ala e un jeg uman intra sa si bata joc de oricine.Si de tine a zis ca esti o rapandula si o tarfa dar n ai observat.Eu da.Cand?Ieri.Tu vad ca n ai citit.Nu conteaza.Pana la urma ce conteaza?Conteaza ca iti spun io f proasta chiar asa de pierdut caz nu esti dar te lauzi f mult si uneori scoti cate o tampenie pe gura de wow.

• Like 19
  • Minus 14

Gata treaba? Ines, ăstia ca dmx care stau asa la vrajeli, sunt doar aspiranți la un status de linge pizda, nu-s proxeneți cu adevarat astia...un proxenet are limba de lemn, incat ai impresia când vorbeste unei fete, ca-i crapă pe loc daca-si forțează prea mult mintea.

Cine sta la vrajeala.????Cand vorbesc cu tine nu i bai asa i?Clari clari

Hai sa ti spun eu nici macar mesagerie pana ieri n am avut.Ce vorbesc membrii pe pm habar nu am..Nu stiu ce mesaje isi trimit si cu ce.Jur.

Doi la mana justlove e o doamna eu asa am cunoscut o.

Sigur nivelul meu de boschetar nu e reper bineinteles ,dar asa am cunoscut o eu.

EU pe Justlove niciodata dar niciodata n am citit o scriind cu atata ura rasism si sa se laude cum te am citit pe tine.

De ce nu lasi pe altii sa te laude?Membrii zic aici pe discutii generale.Avem un singur DUSMAN>ala MISKIN pt ca ala e un jeg uman intra sa si bata joc de oricine.Si de tine a zis ca esti o rapandula si o tarfa dar n ai observat.EU da.Cand?Ieri.Tu vad ca n ai citit.Nu conteaza.Pana la urma ce conteaza?Conteaza ca iti spun io f proasta chiar asa de pierdut caz nu esti dar te lauzi f mult si uneori scoti cate o tampenie pe gura de wow.

Daca citeai recenzii vedeai cate laude am primit. Dar cand vad boschetari care se dau ce nu sunt

Mi se face sila . Pe voi va stie multa lume

Daca as sta sa pun print screen uri v as umili eu grav inclusiv pe justlove ;) iar justlove e tot prostituata nu e doamna

Ca a fi maritata nu inseamna ca esti doamna

Justlove are acelasi vocabular ca al tau

• Membru Premium

Cine sta la vrajeala.????Cand vorbesc cu tine nu i bai asa i?Clari clari

Hm...nu cred ca vrei sa mă provoc io pe mine, ca nu mai ai pe cine copia! Las-o usor cu limba că te doare si iarăsi iti zice Ines ca faci fix pe creier si se impotmoleste cuvântul.

Pai eu ma laud ca am cu ce spre deosebire de voi tiganii :)))))

Si sunt si singura si am si realizat multe in viata mea

Voi ? Ce ati realizat :)))))) umilinta virtuala inchipuita ? Eu ma pis de la distanta si pe juatlove si pe de astia ca tine

Nu am nevoie de inchipuiri online ...

Daca citeai recenzii vedeai cate laude am primit. Dar cand vad boschetari care se dau ce nu sunt

Mi se face sila . Pe voi va stie multa lume

Daca as sta sa pun print screen uri v as umili eu grav inclusiv pe justlove ;) iar justlove e tot prostituata nu e doamna

Ca a fi maritata nu inseamna ca esti doamna

Justlove are acelasi vocabular ca al tau

Esti f naiva.Ahahahahaha.Tu chiar crezi orice ti se serveste.Nu e asa.Orice halesti si iei de bune.Vocabular.Mai fata dupa un punct vocabularul devine ceva ......................................................lasa textele.Stiu tot ce ai vrea sa scrii aici.Conteaza?Nu si de ce?Pentru ca ti l schimbi.Cum vrei.Invata de la dusmanii tai.Eu asa am facut.N ai vazut ei cand vor sunt gentlemani cand vor sunt nesimtiti.

Pai eu ma laud ca am cu ce spre deosebire de voi tiganii :)))))

Si sunt si singura si am si realizat multe in viata mea

Voi ? Ce ati realizat :)))))) umilinta virtuala inchipuita ? Eu ma pis de la distanta si pe juatlove si pe de astia ca tine

Nu am nevoie de inchipuiri online ...

Iar turbezi.Ce ai realizat in viata ta?

• Like 18
  • Minus 14

Hm...nu cred ca vrei sa mă provoc io pe mine, ca nu mai ai pe cine copia! Las-o usor cu limba că te doare si iarăsi iti zice Ines ca faci fix pe creier si se impotmoleste cuvântul.

Clari te banez cumva?Sau de ce esti asa suparata ca nu inteleg