Sari la conținut

Cum te simti azi


Vizitator 0ly

Postări Recomandate

  • Oras:ðŸ”� OradeaðŸ”�
  • Oras:ðŸ”� OradeaðŸ”�

Și apoi vă plângeți că nu mai sunt recenzii corecte. Și uite așa se pierde sensul forumului și devine o anexă pentru Publi24...

Tot din cauza voastra ;) recenzii? Pai astea erau recenzii ? :))) jignirile sunt recenzii ? Ia mai gandeste-te .

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Atât că s-ar putea supăra pisicuts... Și atunci puteți fi și o mie de conturi. Cred că a început și el să fie supărat că dispar useri ce au fost cu forumul de la început. ;)

 

ai o impresie proasta despre pisicuts

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Peste tot
  • Oras:Peste tot

Tot din cauza voastra ;) recenzii? Pai astea erau recenzii ? :))) jignirile sunt recenzii ? Ia mai gandeste-te .

Hmmm... Știi tu cum erau recenziile?! Poate cândva îți voi da un link...

 

Am căutat zilele trecute topicul cu Interviul Săptămânii al lui Dromaderu dar nu-l mai găsesc... Unul din cele mai citite topice de pe forum.

  • Like 1
  • Minus 5
Link spre comentariu
  • Oras:ðŸ”� OradeaðŸ”�
  • Oras:ðŸ”� OradeaðŸ”�

Și apoi vă plângeți că nu mai sunt recenzii corecte. Și uite așa se pierde sensul forumului și devine o anexă pentru Publi24...

Vrei sa spui ca tu nu minusezi:)))))

Link spre comentariu
  • Oras:Peste tot
  • Oras:Peste tot

Daca te bati cu pumnu in piept la mistocareala, atunci fii tare si pt cand esti minusat.

La mine te referi?! Mă vezi pe mine afectat de minusuri? Ce să fac cu plusurile și minusurile de pe forum?

 

Am o eu o suspiciune. Promiți să răspunzi sincer la o întrebare serioasă?

Link spre comentariu
  • Oras:ðŸ”� OradeaðŸ”�
  • Oras:ðŸ”� OradeaðŸ”�

Iar daca nu iti convine , gandeste-te ca nu am inventat eu SP . Eu doar l-am gasit expus si l-am cumparat sa ma joc cu el. Ca tot am 9 ani , copiii se joaca cu ce gasesc interesant .

Link spre comentariu
  • Oras:ðŸ”� OradeaðŸ”�
  • Oras:ðŸ”� OradeaðŸ”�

La mine te referi?! Mă vezi pe mine afectat de minusuri? Ce să fac cu plusurile și minusurile de pe forum?

Am o eu o suspiciune. Promiți să răspunzi sincer la o întrebare serioasă?

In general ma refer . Astept intrebarea , ia sa vad .
Link spre comentariu
  • Oras:ðŸ”� OradeaðŸ”�
  • Oras:ðŸ”� OradeaðŸ”�

Cât de des vin clienți ce se laudă cu reputația și culoarea de pe forum?!

Tu crezi ca eu ii intreb ce reputatie au pe forum ? Eu ii intreb cum vor sa se desfasoare actiunea si ce pozitie prefera.

Link spre comentariu

  • Oras:Peste tot
  • Oras:Peste tot

Tu crezi ca eu ii intreb ce reputatie au pe forum ? Eu ii intreb cum vor sa se desfasoare actiunea si ce pozitie prefera.

Tu ai înțeles întrebarea?! Eu spuneam câți vin și se laudă cât de "tari" sunt ei pe forum, asta înainte de acțiune.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...