Sari la conținut

Cum te simti azi


Vizitator 0ly

Postări Recomandate

Nu e, se ține bine Anonna ;) Și eu înainte să o văd live credeam ce zic ăștia pe aici vis-a-vis de aspectul ei dar nu e așa :)

 

Merci Jamall, pentru apreciere dar ... lasa lumea sa vorbeasca, asta-i rostul ei (cantati) ... Misterul e viata mea ... fara el "ma vie e morte" :D

 

Sunt ... SPECIALA, UNICA, FANTASTICA, MINUNATA,INTELIGENTA, ISTEATA(ca destepti gasesti pe toate drumurile) ... si lista poate continua =))

  • Like 3
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Merci Jamall, pentru apreciere dar ... lasa lumea sa vorbeasca, asta-i rostul ei (cantati) ... Misterul e viata mea ... fara el "ma vie e morte" :D

 

Sunt ... SPECIALA, UNICA, FANTASTICA, MINUNATA,INTELIGENTA, ISTEATA(ca destepti gasesti pe toate drumurile) ... si lista poate continua =))

 

...bagaboanta...si lista poate continua  =))

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Stai mey, aia e alta lista... Nu se pune la socoteala dar chiar si asa...e prea dur spus. Eu nu fac decat sa speculez nevoi. Asta inseamna antreprenor =))))

 

=))))

 

Replica asta trebuie sa intre in topul cugetarilor. Mi-e lene sa caut dar nu exista asa ceva pe aici? Top replici..zic 🤔

  • Like 3
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Si e totusi nasol la ...munca !

Nu ma simt bine... ceva de genul...

" S-a intamplat se intampla sa se intample din nou

Mie daca nu mi-e greata atunci mi-e rau ".... clasici in viata nu oricine... =))))

  • Like 4
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Cand esti inzapezit la munca, nu apreciezi nimic... 36 de ore de activitate continua nu provoaca placere.

Stii tu ce spui , nu te contrazic.

Dar eu tot vreau sa raman odata inzapezit 🙃

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:fara
  • Oras:fara

Stii tu ce spui , nu te contrazic.

Dar eu tot vreau sa raman odata inzapezit 🙃

https://scontent.ftsr1-2.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/24852205_383115568796164_2520401452743000393_n.jpg?oh=67ab851d1c697cd79366b1513528c103&oe=5AC54728

tu ce ai face daca ai ramane inzapezit?

  • Like 10
  • Minus 4
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Mea culpa...Io sunt mai sărăcuța in gândire, așa am înțeles din spusele tale ;)... N-ai precizat nimic de vreun coleg/vecin/partener de suferință :p

Era o fata zâmbitoare acolo...nu degeaba. Gândurile perverse zburau spre O colegA/ vecinA/partenerA de suferinta :)

  • Like 3
Link spre comentariu

Era o fata zâmbitoare acolo...nu degeaba. Gândurile perverse zburau spre O colegA/ vecinA/partenerA de suferinta :)

 

Gândirea mea perversa e obturata grav...

 

Gata

Stop joc

Sunt grav bolnava

 

 

Mă duc să mă tratez ;)

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...