Sari la conținut

Cum te simti azi


Vizitator 0ly

Postări Recomandate

  • Telefon: 0725653656
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: 0725653656
  • Oras:Bucuresti

Daca te simti dezamagita, inseamna ca nu ai fost calarita cum trebuie. =))

In timp ce vroiam sa postez aici  "dezamagita"  Am pierdut la loto :laugh2 ,hop si Pisicul sa ma calareasca.

 

Si a iesit "calarita" si..'dezamagita"...Mah,numa la prostioare te gandesti  :laugh2

  • Like 8
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

La ora asta orice om sănătos și cu treburi matinale, bine stabilite, intra in pat, la odihna :p

Si fix aici , pe forum ai gasit cele mai sănătoase persoane.. =))))

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:tennessee
  • Oras:tennessee

Nici chiar așa...eu nu am precizat de unde sunt oamenii sănătoși la cap... Eu doar mă consider(nu că aș fi)

:iagree   si eu la fel !!! :laugh2

obturarea gandirii perverse e un semn de sanatate !!! =))

Link spre comentariu

Sfânta zi de Vineri! Sunt fericit ce pula mea, vine weekend-ul și nu mai sună alarma două zile. Așa am ajuns. Slavă ție Progresule și Tehnologie.

Stai că e și soare azi, a mai îndulcit cafeaua asta amară ca noul guvern, 'te m-aș în el. Da' să fim optimiști, vorba naivului.

Mă pregătesc de-o ieșeală cu frații mei de beutura. Cam pe seară, după ce las nevasta acasă, asta e recreația mea. Ea? Probabil dă o scurtă și pe la amant. Îi trebuie și ei, nah, i s-o fi acrit de același cârnat. Dar asta e altă discuție.

Zic sa ne simțim bine și să ne dorim un weekend plăcut!

Vă pupă Jean! Damme!

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Sfânta zi de Vineri! Sunt fericit ce pula mea, vine weekend-ul și nu mai sună alarma două zile. Așa am ajuns. Slavă ție Progresule și Tehnologie.

Stai că e și soare azi, a mai îndulcit cafeaua asta amară ca noul guvern, 'te m-aș în el. Da' să fim optimiști, vorba naivului.

Mă pregătesc de-o ieșeală cu frații mei de beutura. Cam pe seară, după ce las nevasta acasă, asta e recreația mea. Ea? Probabil dă o scurtă și pe la amant. Îi trebuie și ei, nah, i s-o fi acrit de același cârnat. Dar asta e altă discuție.

Zic sa ne simțim bine și să ne dorim un weekend plăcut!

Vă pupă Jean! Damme!

Bai baiatule dar tu chiar te simti bine. BIBE BINE!!!! =))))

Bravo!!!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...