Jump to content

Cum te simti azi

Guest 0ly

Recommended Posts

• Replies 66.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• 4707

• 2359

• 2274

Top Posters In This Topic

Popular Posts

In vacanta stai pe forum 24/24 :))))))Vacantele se fac in Singapore, Dubai , Santorini , Punta Cana , din astea asa . Vacante. Nu labarreala pe forum si hop! Sunt in holiday . Nu esti in nici o vacant

nu am chef de WhațApp...

Eu iti spun ca am fost. Cand tu te prostituai pt patronii de studio , eu faceam vacante. macar Paris. Sau si acolo e scump ? N-ai ce vedea:)))

Posted Images

Foarte foarte plicitsit!

Si cu o intrebare: oare de ce am primit cate o stea de la conturi de care nu am auzit...ma rog, multe sunt inchise, e o moda vad.

Si cu alta intrebare: oare sa fac recenzia aia? Nu e una pozitiva, nu ma ajuta cu nimic s-o fac...dar la fel de mult ma ajuta daca nu o fac...

#dilema_de_luni

• Like 2

Cine a stiut că vreau să vad razele de soare la prima ninsoare? Am dat draperiile la o parte, azi imediat cum m-am trezit si am zâmbit...cineva acolo sus iubeste să mă bucur!

... sau poate te iubeste si "jos" sau pe "la spate".

Foarte foarte plicitsit!

Si cu o intrebare: oare de ce am primit cate o stea de la conturi de care nu am auzit...ma rog, multe sunt inchise, e o moda vad.

Si cu alta intrebare: oare sa fac recenzia aia? Nu e una pozitiva, nu ma ajuta cu nimic s-o fac...dar la fel de mult ma ajuta daca nu o fac...

#dilema_de_luni

Na! Ai cinci stele de la mine...fa odata recenzia aia si rezolva dilema :)

• Like 2

mah si eu care ma gandeam ca femeile fac parte din "sexul slab" =))

cred ca s-au schimbat vremile =)))

Sunt FierCardan =))

Ma simt excelent ... ciocolata cu lapte =)) )

La cati efeminati si fatalai sunt p-aci...nici nu-i greu sa fii asa. :)

• Like 4

Perfect.Putin Remy inainte de zbor.

Rosé sau White, ce recomanda bautorii de vin alb cu Borsec?

Indecis.

Vai de :) mea.

:) mea..2500 € m-a costat biletul, ieftin ca braga(conturi SP pe 5 ani pentru izmanari, banii de panarame pe 1 an pentru fraeri gen Pusteleu, banii de panarame pe 2 ani pentru boschetarii semipensionari), la cat mai multe blocade, zic.

Vai de :) mea si de Real Madrid.

Hauleu , ce suferinta pe capu' tau !!! Fratioare ... pe bune ? Biznis clas cu taburete din butuci ? Belaliule , ma baiatule ... ma dezamagesti ! 

On topic ...

M-a facut baiatul asta sa ma simt ...nostalgic . Ce vremuri bre , ce vremuri ... 

• Like 2

Hauleu , ce suferinta pe capu' tau !!! Fratioare ... pe bune ? Biznis clas cu taburete din butuci ? Belaliule , ma baiatule ... ma dezamagesti ! 

On topic ...

M-a facut baiatul asta sa ma simt ...nostalgic . Ce vremuri bre , ce vremuri ... 

nu ai zarit bine... stai prost cu vederea, necesita control oftalmic... butucii sunt mesele =))