Sari la conținut

Cum te simti azi


Vizitator 0ly

Postări Recomandate

Vizitator
Reputație: 0

" Nu vreau sa muncesc, sti ca obosesc

O oo banii vin, Doamne-ti multumesc

Vreau sa-i cheltuiesc, viata s-o traiesc

Fete sa lovesc pana-mbatranesc "

 

Al dreaq Puya....gandeste pt mine :)

  • Like 3
Link spre comentariu

Ninge. Nimic nou "supt" soare. Dar e luni ce dracu', voiam să ningă spre weekend să stau lângă șemineu, cu lemne trosnind, o sticlă de vin roșu și o carte bună. Și a sunat ceasul să mă trezesc, bună dimineața cuaie, ai chef de muncă și de un trafic infernal? E luni, cum dracu' să mă "simpt"? Vorbim vineri, aștept cofeina să își facă efectul.

Link spre comentariu
Vizitator ana paraschiv
Reputație: 0

Imi wste frig.

 

Unde esti? Citeste asta cand ai timp:  http://bancuri123.ro/bancuri/temperaturi_pe_glob

 

 

Ce alt mod de-a "celebra" sfântă zi de vineri, dătătoarea de weekend dacă nu cu-n Sangiovese veritabil.

În timpul săptămânii sunt cumințel, nu dau decât pe la ceai alb cu mango, eco, zic ei.

 

 Mod placut, desigur,  pentru cei carora le place vinul asta. Eu nu beau vin rosu. 

 Ceai alb cu mango, eco? Pune o fotografie cu ceaiul asta, te rog!

Link spre comentariu

 

 

 

 

Mod placut, desigur, pentru cei carora le place vinul asta. Eu nu beau vin rosu.

Ceai alb cu mango, eco? Pune o fotografie cu ceaiul asta, te rog!

Cu toată dragostea, putem face o "iexcepție" și în loc de vin roșu, bem ce vrei tu! Legat de ceaiul ăla, îl iau vrac, e un stand în Mega Mall, și pe lângă sortimente de cafele are și ceaiul ăsta, aveau cel puțin. Mi-am luat anul trecut vreo 3 punguțe să îmi ajungă. Ceaiul îl țin într-o cutie specială, etanșă, așa că nu păstrez ambalajul original. Dar, sunt sigur că gasim noi un local unde servesc și ceai de calitate ;)

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Nu se compara cu rasaritul de pe balconul din Titan sau de la bordul taxi-ului, insa a meritat sa ma trezesc dis-de-dimineata.

 

Totusi, parca acum 6-8 ani erau mai putine hoteluri.

 

 

Not such a bad view.

 

 

Salut miskine, ai mancat ceva azi ? 

 

Aide:)mea.

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...