Sari la conținut

Cum te simti azi


Vizitator 0ly

Postări Recomandate

  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

hai sa te scot la o cafea ... ca e calda si-s fierbinte.  :wink2

Nu pentru că sunt somnoroasa încă si in această situație e mai dulce singurătatea pentru ale mele mici plăceri.

  • Like 7
  • Minus 27
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Am primit minus pentru afirmația mea? Ce lume... 😈😅

  • Like 7
  • Minus 27
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

... eee ... hai ca promit ca nu-ti fac nimic daca imi promiti si tu la fel  :laugh2

Eu nu-ti fac nimic, doar dacă vrei ceva de la distanță prin intermediul unor unde "supranaturale"...si nu mai insisti si o a treia oară. 😈😀
  • Like 7
  • Minus 27
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Eu nu-ti fac nimic, doar dacă vrei ceva de la distanță prin intermediul unor unde "supranaturale"...si nu mai insisti si o a treia oară.

... pai merge si prin telefon ... ca nu mai e de mult asa "supranatural" si a aparut si apelul video ... mai nou. Zic si eu asa ... parerea mea  :hihat

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Eu nu-ti fac nimic, doar dacă vrei ceva de la distanță prin intermediul unor unde "supranaturale"...si nu mai insisti si o a treia oară.

Vis, e ora 7 și 34 de minute, ți-ai făcut laba de la ora 5? :laugh2

Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Vis, e ora 7 și 34 de minute, ți-ai făcut laba de la ora 5? :laugh2

M-am masturbat in urma cu trei zile inainte de o intalnire care s-a încheiat cam pe la aceeasi ora ca acum. Voiai neapărat sa stii...

  • Like 7
  • Minus 27
Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

M-am masturbat in urma cu trei zile inainte de o intalnire care s-a încheiat cam pe la aceeasi ora ca acum. Voiai neapărat sa stii...

Nu. Ziceam doar că ești o labagioaică. :laugh2

Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

... pai merge si prin telefon ... ca nu mai e de mult asa "supranatural" si a aparut si apelul video ... mai nou. Zic si eu asa ... parerea mea :hihat

Nu, nici gand apelul video...din cele observate si pe celălalt topic unde purtam aceeasi discuție alternativ, se pare că este suficient Cuvântul. Dar am zis si acolo...nu sunt decisă. Imi sta in gand aceea afirmație a ta in care ai zis ca tu vrei sa ma agiti...si vreau sa gasesc in tine acele elemente care ma vor ajuta sa ma abtin din a iti face eu aceasta, daca nu este cazul de asa ceva.

  • Like 9
  • Minus 27
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

... nu te cred !

Asa si trebuie dragă pentru ca sunt in vacanță iar cele cateva intalniri facute trebuie sa rămână secret...

  • Like 7
  • Minus 27
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Nu, nici gand apelul video...din cele observate si pe celălalt topic unde purtam aceeasi discuție alternativ, se pare că este suficient Cuvântul. Dar am zis si acolo...nu sunt decisă. Imi sta in gand aceea afirmație a ta in care ai zis ca tu vrei sa ma agiti...si vreau sa gasesc in tine acele elemente care ma vor ajuta sa ma abtin din a iti face eu aceasta, daca nu este cazul.

pai eu sunt de moda veche ... la inceput a fost Cuvantul, apoi limba si la final atingerea trupeasca ... dar pentru tine fac o exceptie si sarim direct la capitolul final si apoteotic.  Imi place agitatia erotica cu dulcele tremur al dorintei... 

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Nu. Ziceam doar că ești o labagioaică. :laugh2

Înseamnă că vorbesti ca întotdeauna fără rost ca un fel de laba facuta din cuvinte, esti un fetish-ist al cuvintelor...te obsedează simpla pronunțare a lor.

Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

pai eu sunt de moda veche ... la inceput a fost Cuvantul, apoi limba si la final atingerea trupeasca ... dar pentru tine fac o exceptie si sarim direct la capitolul final si apoteotic. Imi place agitatia erotica cu dulcele tremur al dorintei...

 

Ä‚oleu...foarte drăguț! Dar mie nu-mi place agitația mea erotică... Nu stii cand am povestit ca unui bărbat i-am dat o palmă peste spate...iar recent altuia intr-un punct maxim de placere am avut o scurtă senzatie ca vreau sa il lovesc? M-a socat dar am inteles imediat ce se întâmplă si m-am iertat pentru scurtul meu moment in care am avut gânduri rele pentru bietul om... 😈
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

... deci sa inteleg ca e un raspuns discret ca un refuz la cererea mea de a ne intalnii la drum de seara?

Sa vedem, am zis ca decizia încă nu e... ðŸ˜
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Ăoleu...foarte drăguț! Dar mie nu-mi place agitația mea erotică... Nu stii cand am povestit ca unui bărbat i-am dat o palmă peste spate...iar recent altuia intr-un punct maxim de placere am avut o scurtă senzatie ca vreau sa il lovesc? M-a socat dar am inteles imediat ce se întâmplă si m-am iertat pentru scurtul meu moment in care am avut gânduri rele pentru bietul om...

eee. e ceva normal ... ca si lacrimile in coltul ochilor la femei... de aia am tndinta sa le tin de maini in momentele apoteotice ca nu cumva sa ma trezesc cu zgarieturi pe spate ... bine ca nu ai apucaturi cu alte scheme mai dubioase ...

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Nici luni dimineață nu va potoliți :)))

Eu trasez întotdeauna in discuții prin intermediul gândurilor mele niste linii atemporale si nu e importantă ziua sau ora care e, decat intr-un anumit moment. Gata, nu mai stau că sunt cu un pic de treabă. O zi faina ðŸ˜
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

... vezi ca mi fac rezervare la Dacos sa nu zici ca nu ti-am spus, da?

Ce rezervare iti faci dacă nu ai pe cine sa găsesti? Si ai uitat că ezit să mă întâlnesc cu oameni care imi zic că vin din alte orase? Vi le cam căutați, vad bine... Amendă încă două zile fără nici un raspuns la telefon din partea mea. Silencioso

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Nici luni dimineață nu va potoliți :)))

 

 

Eu trasez întotdeauna in discuții prin intermediul gândurilor mele niste linii atemporale si nu e importantă ziua sau ora care e, decat intr-un anumit moment. Gata, nu mai stau că sunt cu un pic de treabă. O zi faina

aoleu ... de te-ai speriat asa ? firar sa fie ca incepuse asa bine ... erai uda toata  :slap2

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...