Sari la conținut

Cum te simti azi


Vizitator 0ly

Postări Recomandate

  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Cân' intră DEavolu' pe felie

Și Vistantric intră-n vrie :)))

Porti noroc.

...Dar nu te gândi la vreun pact sau chestii de genul.

  • Like 6
  • Minus 27
Link spre comentariu
  • Oras:Buucresti
  • Oras:Buucresti

  Avand in vedere ca am inceput sa primesc iar telefoane de intimidare din partea unor persoane dubioase si vad ca sunt amenintata si aici, pe forum, in spatiul public, rog, pe clientii care ma cunosc, sa nu mai dea detalii despre mine, despre locatia mea nimanui, nici macar pe mesageria privata, fiindca imi pun viata in pericol!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!        Va multumesc, pentru intelegere !

Link spre comentariu
  • Oras:Buucresti
  • Oras:Buucresti

  Iata, ce amenintari am primit azi, de la userul bigdickthung, inscris pe forum la 13 ianuarie, 2018, fiind, probabil clona cuiva : ( Puteti urmari postarile lui denigratoare si de amenintare la adresa mea, pe topicul Siana, poze false ).

 

Taci dreaq din gura ca data viitoare cand vin in cuibu' tau cu CABINET AVOCAT pe usa, acolo la Victoriei cu raul Dambovita ITI DAU DOAR TIGAI IN CAP IN TIMP CE SUGI PULA.
Si daca simt vreun dinte pe pula mea imparateasca nu iti dau NICIUN BAN! Ramai doar cu flegmele in gat si cu clabucii de la gura!

Link spre comentariu
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

Salature derbedeilor si derbedoaicelor :bye  Care mai e smenu' pe aici ? :habarnam

Dupa o lipsa de mai bine de o luna cred ca am ramas destul de in uma . Am sa recapitulez ceva din ce s-a mai scris pe aici si  in limita timpului disponibil , dar in zilele urmatoare

 

Si acum sa va inveselesc cu o intrebare .

 

post-194745-0-79701100-1517253591_thumb.jpg

 

 

O SEARA PLACUTA TUTUROR  :hihat

  • Like 6
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Salature derbedeilor si derbedoaicelor :bye  Care mai e smenu' pe aici ? :habarnam

Dupa o lipsa de mai bine de o luna cred ca am ramas destul de in uma . Am sa recapitulez ceva din ce s-a mai scris pe aici si  in limita timpului disponibil , dar in zilele urmatoare

 

Si acum sa va inveselesc cu o intrebare .

 

attachicon.gifPFOAIII.jpg

 

 

O SEARA PLACUTA TUTUROR  :hihat

:)))

Toată lumea te căuta. Au și zis:

- dacă-l prindem.... Mama, dacă-l prindem :))))

 

DOD

  • Like 1
Link spre comentariu

Salature derbedeilor si derbedoaicelor :bye  Care mai e smenu' pe aici ? :habarnam

Dupa o lipsa de mai bine de o luna cred ca am ramas destul de in uma . Am sa recapitulez ceva din ce s-a mai scris pe aici si  in limita timpului disponibil , dar in zilele urmatoare

 

Si acum sa va inveselesc cu o intrebare .

 

attachicon.gifPFOAIII.jpg

 

 

O SEARA PLACUTA TUTUROR  :hihat

Tu esti dependent se forum. Ai intrat de pe putin 4 conturi clona. Ia fii atent.

Cum se face ca un miliardar excentric are camasa cu 2 numere mai mare si poarta cravata pana la coaie ?

  • Like 1
Link spre comentariu

:)))

Toată lumea te căuta. Au și zis:

- dacă-l prindem.... Mama, dacă-l prindem :))))

DOD

Tot forumul vrea sa-l muiasca. In sat e dat disparut pentru ca taranii au scos furcile si topoarele la inaintare. O sa il arda pe rug ca pe vrajitoare ca'n trecut.
Link spre comentariu
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

Tu esti dependent se forum. Ai intrat de pe putin 4 conturi clona. Ia fii atent.

Cum se face ca un miliardar excentric are camasa cu 2 numere mai mare si poarta cravata pana la coaie ?

 

Esti baiat destept (te-am si votat ptr. aceasta "ineptie" , ce sa zic ...pacat ca ai vorbe putine si fixe.

 

PS: eu am ma mai spus ca nu folosesc decat acest cont si imi asum orice spun pe aici , nu ca altii . Dar cine esti , ma rog ? Dupa felul postarii as spune ca...hmmm....trist sa nu-ti asumi nimic  (macar un SALUT daca tot ne cunoastem , sa zicem )

  • Like 3
Link spre comentariu

Esti baiat destept (te-am si votat ptr. aceasta "ineptie" , ce sa zic ...pacat ca ai vorbe putine si fixe.

 

PS: eu am ma mai spus ca nu folosesc decat acest cont si imi asum orice spun pe aici , nu ca altii . Dar cine esti , ma rog ? Dupa felul postarii as spune ca...hmmm....trist sa nu-ti asumi nimic  (macar un SALUT daca tot ne cunoastem , sa zicem )

Salut si la multi ani !
  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...