Sari la conținut

Cum te simti azi


Vizitator 0ly

Postări Recomandate

  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

Besi ba in pula calului, patron de cacat ce esti. Tu esti chiar un om bolnav handicapatule!

 

Ba , daca nu te enervezi suficient , astfel incat sa-mi mai deschizi inca un topic ,  parca nu ai rezolvat problema  indeajuns . Zic si eu , ca parere 

 

Dar sa nu-l deschizi tot cu acest bagaj de  cuvinte/epitete  (hadicapat, sandilau , analfabet .....etc.).. .scapa de el , ca altfel nu devii  suficient de convingator .

 

Ma amuz cu personalitatea ta multipla sandilaule cu stiuleti in cur!  :laugh2

 

D'aia imi place de tine  , ca esti un  prost desavarsit  si suficient  de "inteligent" , pardon si perseverent. 

 

Cica e mai bine sa arunci vina pe PSD-istii si coruptia din Romania  , ca intotdeauna scapi mai usor , lingerica   ;)

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:undeva
  • Oras:undeva

Ba , daca nu te enervezi suficient , astfel incat sa-mi mai deschizi inca un topic ,  parca nu ai rezolvat problema  indeajuns . Zic si eu , ca parere 

 

Dar sa nu-l deschizi tot cu acest bagaj de  cuvinte/epitete  (hadicapat, sandilau , analfabet .....etc.).. .scapa de el , ca altfel nu devii  suficient de convingator .

 

 

D'aia imi place de tine  , ca esti un  prost desavarsit  si suficient  de "inteligent" , pardon si perseverent. 

 

Cica e mai bine sa arunci vina pe PSD-istii si coruptia din Romania  , ca intotdeauna scapi mai usor , lingerica   ;)

Alte epitete nu pot sa folosesc asta esti, un analfabet handicapat si poponar, un bolnav psihic. Degeaba faci tu pe inteligentul, ceea ce scri si modul in care o faci, denota lipsa ta de cultura!

Folosesti acelasi limbaj de lemn, aceleasi replici de bolnav psihic, de asta niciodata nu o sa fie vreun dubiu cu privire la clonele pe care le folosesti. Asa ca, mars la balaceanca sandilaule! 

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Miky dute tare ma limaxule. Tu vorbesti de clone cand folosesti contul Aramis ?! Si SP-urile ?!? Lasa-ne frate in pace, ce naiba vrei defapt ?!

PS: scrii mult si prost si nu am timp sa citesc romanele tale de delir. Esti incapabil sa sintetizezi o idee in maxim 2 fraze ?!?

  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:undeva
  • Oras:undeva

Miky dute tare ma limaxule. Tu vorbesti de clone cand folosesti contul Aramis ?! Si SP-urile ?!? Lasa-ne frate in pace, ce naiba vrei defapt ?!

PS: scrii mult si prost si nu am timp sa citesc romanele tale de delir. Esti incapabil sa sintetizezi o idee in maxim 2 fraze ?!?

ce sa sintetizeze? Este un analfabet cu stiuleti in cur si basini in cap! 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

Alte epitete nu pot sa folosesc asta esti, un analfabet handicapat si poponar, un bolnav psihic. Degeaba faci tu pe inteligentul, ceea ce scri si modul in care o faci, denota lipsa ta de cultura!

Folosesti acelasi limbaj de lemn, aceleasi replici de bolnav psihic, de asta niciodata nu o sa fie vreun dubiu cu privire la clonele pe care le folosesti. Asa ca, mars la balaceanca sandilaule

*scrii  ...daca tot discutam  de alfbetizare 

 

Analizeaza-ti propriile postari si constata singur  analogia  

 

Hai  Bin Laden , stiu ca poti mai mult  .... arunca grenada si fugi ...nu uita sa-i tragi si cuiul  

 

PS: @Raionul cu prosti si   @Fanedelascularie ....ce coincidenta  macabra .  Cica unul e matriter , iar celalalt le vinde . Acum sunt convins ca Bin Laden nu poate sa-si sustina niciodata  cauza singurel , aparand cu o clona de mana , la fel de inteligent ca si el  ,  ca poponarii  . 

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:undeva
  • Oras:undeva

*scrii  ...daca tot discutam  de alfbetizare 

 

Analizeaza-ti propriile postari si constata singur  analogia  

 

Hai  Bin Laden , stiu ca poti mai mult  .... arunca grenada si fugi ...nu uita sa-i tragi si cuiul  

 

PS: @Raionul cu prosti si   @Fanedelascularie ....ce coincidenta  macabra .  Cica unul e matriter , iar celalalt le vinde . Acum sunt convins ca Bin Laden nu poate sa-si sustina niciodata  cauza singurel , aparand cu o clona de mana , la fel de inteligent ca si el  ,  ca poponarii  .

 

Hai sa iti spun ceva bulangiule. Prost si handicapat te-ai nascut, asa traiesti, asa o sa mori... pentru tine nu mai exista vreo sansa sa te indrepti, boala ta este incurabila. Idiotule, singurul cont pe care postez, este asta. Am si eu lipsurile mele, nu sunt insa bolnav psihic ca tine. Kiki, este sigur ca iti place sa iei musi si sa te futi in cur. Analfabetule... esti jalnic!
  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Daca nici asta nu este de CIRCUS cu voi , tehnica aceasta de lingerism , apai ce inseamna Clonatilor ?

 

Un prost tanad tucalul altui prost si dand replici consecutive si in culcare si in sculare , dupa care apare si Mos Teaca - Goarna Forumului  , pe care il tot mananca sub bracinar  , infestat de aceeasi Hemoroizi Modificati Genetic (cred ca "boala aceasta" nu mai tine de genetica , mai degraba a devenit contagioasa , de aici si termenul Modificati - si-a gasit si curvoiul termenul potrivit si patentat  , aici ii dau dreptate , stiind ca pe viitor isi va gasi oarece idoli pe aici )   , inca de  la reaparitia mea pe forum .

 

 

 

  Ba , Mos Teaca , nu-i mai acuza pe altii de **spam editat**  si mai baga din cand in cand o portie de somn  sau cate o pauza  de la forum , ca ti s-a incins tichia de la atatea judecati de valoare , cand tu esti cu bube in cap suficiente si iti ineci amarul la pustioaice abia depasite de varsta majoratului cand ai putea ...dar parca  ti-am mai spus-o faza aceea cu nepotii si nepoatele , doar ca tichia matale nu are timp sa-si intipareasca valorile unei societati . E mai bine sa dai lectii de viata , de cultura , de ..... si sa faci pe lupul moralist , decat sa mai si iei din cand in cand .

  Apropo de asta  vezi ca nu te bag in seama de 2 zile , dar  tot te straduiesti sa-mi starnesti atentia si sa ma provoci sa-ti acord o atentie "mai deosebita" . Na , ca ti-am oferit-o de data aceasta , dar nu te obisnui cu gandul acesta ca nu am sa-mi consum pe viitor prea mult timpul cu tine . Anul trecut am avut suficient la dispozitie sa observ ce-i poate pielea unuia care se da in stamba ori de cate ori vrea sa para un intelectual legitim si de buna credinta pe aici  . Ai aceeasi atitudine  Pipilicoasa  cand altul il alearga pe  Cristiano sa-l haituiasca , din lipsa de ocupatie , chiar si pe topicele acelea de Fazane . Curata dibacie in a-ti oferi portia necesara de imbecilitate zilnica  ptr. a-ti macina orgoliul trandav pe aici , tocmai de aceea mi-as permite sa-ti recomand o carte (macar iti faci de ocupatie)

http://www.certitudinea.ro/fisiere/image/legile-fundamentale-ale-prostiei.jpg

 

 

ca tot imi pun , cu o adevarata uimire, intrebarea aceasta " Cum ati supravietuit pana la varsta aceasta si in  prostia voastra ?"  , pe care nu pregetati sa v-o afisati aici cu o mandrie desavarsita , la care tot eu imi gasesc raspunsul "Norocul vostru ca nu doare" 

 

 

Nasol cand unii ajung la o varsta si singura alinare ramane o portie de lingerism cu tente homosexuale  sau cand starile de  insomnie nu-ti dau pace si simti nevoia sa te mai ratoiesti din cand in cand la cineva

 

Vezi d'aia imi place mie de voi , ca sunteti niste oligofreni lipsiti de valoare , dar insistenti pana paroxism    :)

Ești bine, mă?
  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...