Sari la conținut

Cum te simti azi


Vizitator 0ly

Postări Recomandate

am o gandire sanatoasa de barbat heterosexual ....  :laugh2

.... si mie imi place miscarea, in special aia facuta la orizontala  :laugh2

Așa așa...nu da norocul peste mine zilele astea???

 

Neeee... Abstinenta voită...da' recuperez curând și atunci atârn in cui ghiftuiala nesimțită :(

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Beat turta !!! Ranga m-am facut ! Clei ! Am dus muierea si odrasla la aeroport , au plecat pe coclauri vreo saptamana , am ramas flacau !!! 

Obiective : 

1. Vreau s-o fut pe Deliaro in gura pana plange ...

2. Vreau s-o fut pe Vis Naucitor in cur ( bine , asta e long-shot , ca nu ma vad pe drum pana la Valcea ... ) 

 

 

Unde-i tembelul de Miskin ? Fir-ai tu sa fii de loaza cracanata , la toamna vreau sa fac o excursie la Bangkok , in Tailandezia ... fac 25 de ani de casnicie si 

i-am promis ... am belit pula . Unde stau si io vreo 5-6 zile la un hotel misto ? 

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator ccfdtig
Reputație: 0

Beat turta !!! Ranga m-am facut ! Clei ! Am dus muierea si odrasla la aeroport , au plecat pe coclauri vreo saptamana , am ramas flacau !!!

Obiective :

1. Vreau s-o fut pe Deliaro in gura pana plange ...

2. Vreau s-o fut pe Vis Naucitor in cur ( bine , asta e long-shot , ca nu ma vad pe drum pana la Valcea ... )

 

 

Unde-i tembelul de Miskin ? Fir-ai tu sa fii de loaza cracanata , la toamna vreau sa fac o excursie la Bangkok , in Tailandezia ... fac 25 de ani de casnicie si

i-am promis ... am belit pula . Unde stau si io vreo 5-6 zile la un hotel misto ?

:))))))))))))))))))))
Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Beat turta !!! Ranga m-am facut ! Clei ! Am dus muierea si odrasla la aeroport , au plecat pe coclauri vreo saptamana , am ramas flacau !!! 

Obiective : 

1. Vreau s-o fut pe Deliaro in gura pana plange ...

2. Vreau s-o fut pe Vis Naucitor in cur ( bine , asta e long-shot , ca nu ma vad pe drum pana la Valcea ... ) 

 

 

Unde-i tembelul de Miskin ? Fir-ai tu sa fii de loaza cracanata , la toamna vreau sa fac o excursie la Bangkok , in Tailandezia ... fac 25 de ani de casnicie si 

i-am promis ... am belit pula . Unde stau si io vreo 5-6 zile la un hotel misto ? 

Nu plânge. De Deliaro, zic.

Link spre comentariu
  • Oras:Outside București
  • Oras:Outside București

În pericol!

Nevastă-mea dă semne evidente că vrea să mi-o pună!

Asta înseamnă că au plecat "musafirii"!

Mă așteaptă momente grele,dar plăcute!

Îmi place să trăiesc periculos!!

Am simțit bine pericolul!

Din fericire am scăpat!

Întreg și nevătămat!

La fel și orgoliul și reputația mea!

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Bleah ... berea e bere , ce sa zic ... da' laturilea alea cine le-a vomitat ? 

Fa n-auzi ? Te-am intrebat un smen ... Da' si mie un pont , un hotel decent in Bangkok , sa stau vreo cateva zile cu familia ... 

Link spre comentariu

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Păi, dâ unde pula mea să capete și el validare. Ete coalea, de la târfe proaste și pyzdoy sensibyly.

 

Fratioare , nu fii naspa ... chiar credeam ca e capabil sa ma indrume . Nu se lauda el de atata timp si pune o gramada de poze 

p-acilea ? Ma gandeam ca stie el ceva , ca batut in cap nu este ... Acu' , ce sa zic ... avea dreptate , e corect sa-l intreb civilizat ... 

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...