Sari la conținut

Cum te simti azi


Vizitator 0ly

Postări Recomandate

  • Oras:Ucea
  • Oras:Ucea

Fratioare , nu fii naspa ... chiar credeam ca e capabil sa ma indrume . Nu se lauda el de atata timp si pune o gramada de poze 

p-acilea ? Ma gandeam ca stie el ceva , ca batut in cap nu este ... Acu' , ce sa zic ... avea dreptate , e corect sa-l intreb civilizat ...

 

Poate să-ți spună unde găsești cele mai bune cartoane.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Ma enervezi cu nervii ... ti-am trimis ... si inca odata acu' 20 de secunde ... ce dracu' ? Nu-ti merge mesageria ? 

 

Sau ma iei la misto ? Ca esti in stare ... papalasca mica !!! Sa nu faci d-astea , ca stricam kalimera ... 

Link spre comentariu

Dar, pentru ca sunt un suflet mare, insa ma doare-n perpulis de tine, sotia ta si, mai ales, aniversarea voastra, de care oricum nimanui nu-i pasa, eu iti recomand, cu ochii inchisi, The Peninsula.

Am pus o poza cu fatada hotelului anul trecut, in aprilie, cand am stat acolo 5 nopti.

Raport pret-calitate foarte bun.Cam 8000 THB/noapte cea mai ieftina camera.

 

Hotelul are view catre Chao Praya River si shuttle boat catre Sathon Pier(idem toate hotelurile cu staif de pe rau), de unde, ori iei alta barca catre zona Banglamphu, adica unde sunt templele ori iei BTS, trenul suspendat, catre unde dracu' vrei, pe mine oricum ma doare-n cot.De la statia Saphan Thaksin(deasupra Sathon Pier) esti in maxim 5-10 minute in zona Siam - Phrom Pong, unde sunt mall-uri de lux, nu cacaturile voastre ragatene.

Inainte de Banglamphu poti sa te opresti in Yaowarat, adica Chinatown sau Flower Market, tot in apropiere.

Ori in Khao San, impreuna cu toti backpackerii nespalati, unde poti sa mananci pad thai la 60 de THB sau gandaci la 100.

 

Alt hotel e Siam Hotel, zona Dusit, unde e si ZOO.Aste e scump de tot.In extrasezon preturile incep de la 450 €/noapte.

 

Mai e Shangri-La sau Mandarin Oriental, tot pe Chao Praya.

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Dar, pentru ca sunt un suflet mare, insa ma doare-n perpulis de tine, sotia ta si, mai ales, aniversarea voastra, de care oricum nimanui nu-i pasa, eu iti recomand, cu ochii inchisi, The Peninsula.

Am pus o poza cu fatada hotelului anul trecut, in aprilie, cand am stat acolo 5 nopti.

Raport pret-calitate foarte bun.Cam 8000 THB/noapte cea mai ieftina camera.

 

Hotelul are view catre Chao Praya River si shuttle boat catre Sathon Pier(idem toate hotelurile cu staif de pe rau), de unde, ori iei alta barca catre zona Banglamphu, adica unde sunt templele ori iei BTS, trenul suspendat, catre unde dracu' vrei, pe mine oricum ma doare-n cot.De la statia Saphan Thaksin(deasupra Sathon Pier) esti in maxim 5-10 minute in zona Siam - Phrom Pong, unde sunt mall-uri de lux, nu cacaturile voastre ragatene.

Inainte de Banglamphu poti sa te opresti in Yaowarat, adica Chinatown sau Flower Market, tot in apropiere.

Ori in Khao San, impreuna cu toti backpackerii nespalati, unde poti sa mananci pad thai la 60 de THB sau gandaci la 100.

 

Alt hotel e Siam Hotel, zona Dusit, unde e si ZOO.Aste e scump de tot.In extrasezon preturile incep de la 450 €/noapte.

 

Mai e Shangri-La sau Mandarin Oriental, tot pe Chao Praya.

 

 

Sa te ia dracii de diva cu nasul pe sus si bat in cur ... mersi fain , tot p-acolo ajunsesem si eu ...la Peninsula . Hmm ... not bad , curatel , frumusel ... 

Vezi ca nu e bine sa te doara la perpulis ... clampau tembel ! 

Daca te gasesc p-acolo , dau o bere ... 

 

Thanks man . 

Link spre comentariu
  • Oras:Ucea
  • Oras:Ucea

Cartoane pentru Laurelian sunt o gramada prin Sukhumvit soi 4, mai spre capatul strazii, unde stau kathoey la panda.

Am presupus corect că ți-au luat poponarii găozu-n pula grupa mare. D-acolo te-ai obișniit cu gustu’ dă sloboz, al dreaq maimuțoi împăiat.

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...