Sari la conținut

Cum te simti azi


Vizitator 0ly

Postări Recomandate

  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
La asta sunt expertă...sa vezi ce m-am luat in gura cu un băiat pentru o programare de azi! Si tot cum e mai bine pentru mine a iesit... 😅😇
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

neee ...

 

Nu? Dar pe Picon, ai vazut ultimul lui comentariu pe acel topic? 😅
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Eu nu dau in nicio 'mangleală' și păstrează tonul de pârnaie cu unele din zona care au dat pe acolo. Eu am zis ca am fost contactă de femeie sa zică așa.

In rest, pt mine esti cat se poate de insignifiant cu ce mânci, bei, tragi. Nu am astfel de preocupări pt ceilalți din jur, stai tu liniștit. Sunt mult prea ocupată cu mine. Insa odată ce te trezești cu ceva in față, asta e.

Contacta? Vreau sa învăț si eu asta...

Nu, deci...aici Nu mai pot si iarăsi trebuie sa ies!! 😅😅😅😅

Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

nu ... ca am pierdut firul discutiei...

... of of of si era asa de suava ... si niste sani... of of of

Tot pe topicul de Vâlcea, tot tu mi-ai dat ideea să-i fac asa...
Link spre comentariu
  • Oras:Xxx
  • Oras:Xxx

Tantric tu vezi ca nu îți răspund insiști sa ma citezi. Adică tu insiști sa imi fuți notificările cu aberații inutile si sa cumulez inutilități doar pt ca tu te plictisești. Adică du tac, tu vrei sa vorbim cu japca. Adică nu esti doar nebună, ci pasiv ostilă. Adică treci tu frumos in lista de ignor până ce înveți ca o conversație se poartă in doi. Nu ma violezi tu pe mine verbal țăcănito!

Am zis deja ca folosesc un telefon vu spellcheck care imi rescrie cuvinte sau sintagme întregi după recomandarile ce i se scoală.

Link spre comentariu
  • Oras:FALASTOACA
  • Oras:FALASTOACA

Eu nu dau in nicio 'mangleală' și păstrează tonul de pârnaie cu unele din zona care au dat pe acolo. Eu am zis ca am fost contactă de femeie sa zică așa.

In rest, pt mine esti cat se poate de insignifiant cu ce mânci, bei, tragi. Nu am astfel de preocupări pt ceilalți din jur, stai tu liniștit. Sunt mult prea ocupată cu mine. Insa odată ce te trezești cu ceva in față, asta e.

Să-mi bag pula, ești lider în sindicatul prostituatelor,sau vrei să-ți dai importantă?

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Xxx
  • Oras:Xxx

Să-mi bag pula, ești lider în sindicatul prostituatelor,sau vrei să-ți dai importantă?

Nu voiesc așa ceva si nici nu am optat sa fiu căutată. Tu sa îți vezi de lungul nasului cand mi te adresezi ca deja ti-am atras atenția ca nu ai un ton agreabil.

Data viitoare cand sunt contactată din senin sa se plângă lumea de tine, ignor ambele părți.

Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

... pe bune daca mai stiu contextul discutiei ...

Important e ca l-am folosit eu... Era discutia cu "e"-ul care lipsea dintr-un cuvant!
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Tantric tu vezi ca nu îți răspund insiști sa ma citezi. Adică tu insiști sa imi fuți notificările cu aberații inutile si sa cumulez inutilități doar pt ca tu te plictisești. Adică du tac, tu vrei sa vorbim cu japca. Adică nu esti doar nebună, ci pasiv ostilă. Adică treci tu frumos in lista de ignor până ce înveți ca o conversație se poartă in doi. Nu ma violezi tu pe mine verbal țăcănito!

Am zis deja ca folosesc un telefon vu spellcheck care imi rescrie cuvinte sau sintagme întregi după recomandarile ce i se scoală.

Unde?
Link spre comentariu
  • Oras:Xxx
  • Oras:Xxx

Ia uite domne la țărancă! Pana sa torn cafeaua in ceașcă înainte sa o bag in listă, nici nu am apucat telefonul pac! Inca o notificare

.. Si tocmai ce i-am zis ca nu e binevenită conversațional.

Alo tanti?! Pai vezi de ce nu te suportă mai nimeni? Tu! Eu in 2 ore încep munca timp de 12 ore. Daca viață ta e o goliciune, un vid, umpleți-o singură, umple-te-ar un meteorit în toate găurile! Pana si o leguma își are rostul, tu nu vezi ca rostul tau e sa te întinzi ca o buruiană peste tot?

Urâtă ființă esti ca interior, esti o fire nesuferită rău!

Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Ia uite domne la țărancă! Pana sa torn cafeaua in ceașcă înainte sa o bag in listă, nici nu am apucat telefonul pac! Inca o notificare

.. Si tocmai ce i-am zis ca nu e binevenită conversațional.

Alo tanti?! Pai vezi de ce nu te suportă mai nimeni? Tu! Eu in 2 ore încep munca timp de 12 ore. Daca viață ta e o goliciune, un vid, umpleți-o singură, umple-te-ar un meteorit în toate găurile! Pana si o leguma își ard rostul, tu nu vezi ca rost tau e sa te întinzi ca o buruiană peste tot?

Urâtă ființă esti ca interior, esti o fire nesuferită rău!

Dar de ce minti? Cu mine ori te abti...ori taci, altfel ajungi ca Picon!
Link spre comentariu
  • Oras:FALASTOACA
  • Oras:FALASTOACA

Nu voiesc așa ceva si nici nu am optat sa fiu căutată. Tu sa îți vezi de lungul nasului cand mi te adresezi ca deja ti-am atras atenția ca nu ai un ton agreabil.

Data viitoare cand sunt contactată din senin sa se plângă lumea de tine, ignor ambele părți.

Curvili care se plâng de mine să meargă la OPC.iar tu las-o mai moale cu ce ști despre mine și ce dimensiuni are pula mea.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Trebuie? :))

Ai vazit ce mult verde e? Trebuie sa facem un piknic cu rozkendra care vorbeste mult in rochita cu carouri si cu sanii pe-afara care tresalta zglobii la topaielile ei... 😄
Link spre comentariu

  • Oras:Xxx
  • Oras:Xxx

roz, daca iesi cu vipanu si afric, ce-o sa zica pis? ca te dai la concurenta?

si cu elfu cand iesi? ca tot asteapta....

Voi nu înțelegeți ca nu răspund pe topice gunoaie?

Pisicuts are dreptul sa aibă fete prietene, cum si eu am. El nu este deloc gelos, decât pe sentimente si curent nu iubesc pe altcineva. Si el păstrează prietenii cu persoane care poate nu imi plac ca si caracter si nu am de ce sa ii inhib asta. Noi ne lasam liberi si nu suntem încuiați.

Dar țin f mult la băieți, mi-au fost prieteni si o sa ii întâlnesc pe toti trei cu dragă inimă. Si tre sa le dau botoșeii ca doar nu am făcut degeaba. Sunt util la iarnă:))

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...