Sari la conținut

Cum te simti azi


Vizitator 0ly

Postări Recomandate

  • Oras:FALASTOACA
  • Oras:FALASTOACA

Ma plictisești! Am zis ca nu ma interesează nimic despre tine si nu ma voi repeta si a treia oară.

O zi buna sa ai!

Așa te vreau,stai in băncuța ta că pula Sfântului Părinte nu e de nasul tau.

Link spre comentariu
  • Oras:Xxx
  • Oras:Xxx

Așa te vreau,stai in băncuța ta că pula Sfântului Părinte nu e de nasul tau.

Bă marțafoiule tu'ti grijania ta! Pula unui boșorog cătrănit imi poate produce doar repulsie, nu stârni interes. Eu doar ti-am zis ce a zis fata aia ca fyi, eu însămi i-am explicat ca cineva care vizitează cu astfel de intenție in mod clar spune ca e altcineva.

Stați voi pe pulele voastre stafidite de libidinoși. Azi mâine va caută moartea in cimitire si cântați cucurigu răgușit cu juma de picior in groapă.

Stai tu gainarule in banca ta ca TU nu ai glume in program cu mine, fiind un nimic in fata mea.

Acu dispari prostovane ca tu si muribundul celălalt de picon aveți destui cu care va muiați zilnic si faceți peste tot mizerie. Nu e cazul sa ma deranjați taman pe mine zic.

Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Care e problema ta năpârcă de te bagi in seamă neîntrebat si ataci din senin? Te chinuie artrita, nu ai loc de mine sa îți scrii testamentul sau ce pb ai de imiți un absotlrbnt de uz feminin?

Vorbește fă, frumos!

  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:FALASTOACA
  • Oras:FALASTOACA

Bă marțafoiule tu'ti grijania ta! Pula unui boșorog cătrănit imi poate produce doar repulsie, nu stârni interes. Eu doar ti-am zis ce a zis fata aia ca fyi, eu însămi i-am explicat ca cineva care vizitează cu astfel de intenție in mod clar spune ca e altcineva.

Stați voi pe pulele voastre stafidite de libidinoși. Azi mâine va caută moartea in cimitire si cântați cucurigu răgușit cu juma de picior in groapă.

Stai tu gainarule in banca ta ca TU nu ai glume in program cu mine, fiind un nimic in fata mea.

Acu dispari prostovane ca tu si muribundul celălalt de picon aveți destui cu care va muiați zilnic si faceți peste tot mizerie. Nu e cazul sa ma deranjați taman pe mine zic.

Vorbește frumos că îți bag pula in Rozetă și apoi în rat la alea care mă bârfesc

Link spre comentariu
  • Oras:Xxx
  • Oras:Xxx

Vorbește fă, frumos!

Fă ii spui doamnei ma-ta cand curând ii vei tine companie definitiv. In viață mea nu am auzit o ruda sau apropiat sa se adreseze atât de țopârlan.

Sa dea Dumnezeu sa i te alături cat mai repede. De vreo 2 ani de cand te-a lovit senilitatea ai scârbit un forum întreg.

Eu o sa îți urez cand o sa fie un 'odihnească-se in pace' fără cea mai mică răutate :) :)

Link spre comentariu
  • Oras:Xxx
  • Oras:Xxx

Vorbește frumos că îți bag pula in Rozetă și apoi în rat la alea care mă bârfesc

Sa ii bagi la curva proasta de ma-ta in timp ce pe nevastă-ta o muiesc aurolacii din gara de nord cu care făceai găinării aliniați in sir indian.

Te sfătuiesc sa îți vezi de treaba. Oricine a intrat in un conflict cu mine a ieșit sifonat big time. Sunt o fire corectă, dar sunt cea mai rea si distructivă cand ma apăr.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Fă ii spui doamnei ma-ta cand curând ii vei tine companie definitiv. In viață mea nu am auzit o ruda sau apropiat sa se adreseze atât de țopârlan.

Sa dea Dumnezeu sa i te alături cat mai repede. De vreo 2 ani de cand te-a lovit senilitatea ai scârbit un forum întreg.

Eu o sa îți urez cand o sa fie un 'odihnească-se in pace' fără cea mai mică răutate :) :)

Hai, dă-te-n pula mea de distrusă ce ești, că dacă-ți trag o flegmă între ochi, îți reglez vederea! Marș dracu' la balamuc, zăludo și nu nai înjura ca o scursură!
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:FALASTOACA
  • Oras:FALASTOACA

Sa ii bagi la curva proasta de ma-ta in timp ce pe nevastă-ta o muiesc aurolacii din gara de nord cu care făceai găinării aliniați in sir indian.

Te sfătuiesc sa îți vezi de treaba. Oricine a intrat in un conflict cu mine a ieșit sifonat big time. Sunt o fire corectă, dar sunt cea mai rea si distructivă cand ma apăr.

Ești un fel de pielea pulii.

Luați aș maieul in pula

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Xxx
  • Oras:Xxx

Hai, dă-te-n pula mea de distrusă ce ești, că dacă-ți trag o flegmă între ochi, îți reglez vederea! Marș dracu' la balamuc, zăludo și nu nai înjura ca o scursură!

Flegme sa îi dai scursuri de mă-ta ca poate ei ii vorbea lumea cu fă. Vezi poate dau de tine ca te știe multa lume. Pai tu crezi ca eu sunt Amada sa ma fac ca dau? Nu te uiți la tine sac de oseminte ca daca îți dau un picior in cap si doi pumni te întind definitiv. Cocalarul drq de boșorog handicapat.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Flegme sa îi dai scursuri de mă-ta ca poate ei ii vorbea lumea cu fă. Vezi poate dau de tine ca te știe multa lume. Pai tu crezi ca eu sunt Amada sa ma fac ca dau? Nu te uiți la tine sac de oseminte ca daca îți dau un picior in cap si doi pumni te întind definitiv. Cocalarul drq de boșorog handicapat.

Ia hai! Ia încearcă, dar vezi să nu te rupi, singură, dezarticulato! Manca-mi-ai pula dîn mine, de hapciupalitică! Și spală-te înainte de a avea tupeul să mă abordezi! Și tu și maieul, jegoaso!

  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:Xxx
  • Oras:Xxx

Ia hai! Ia încearcă, dar vezi să nu te rupi, singură, dezarticulato! Manca-mi-ai pula dîn mine, de hapciupalitică! Și spală-te înainte de a avea tupeul să mă abordezi! Și tu și maieul, jegoaso!

O sa încerc! Si sa vezi ca imi si iasă! Nu mi se pare corect sa fac eu câțiva zeci de ani prin pârnaie ca am tăiat un muribund eșuat părăsit de nevasta cand am tot viitorul înainte,dar parca sunt nebuna nu? Câteva luni de balamuc si am scăpat forumul de a ii scârbi tu continuu.

Te sfătuiesc sa nu vb de igiena ca îți lucia chelia aia slinoasă in poza cu joistii in ult hal a transpirație.

  • Like 1
Link spre comentariu

Flegme sa îi dai scursuri de mă-ta ca poate ei ii vorbea lumea cu fă. Vezi poate dau de tine ca te știe multa lume. Pai tu crezi ca eu sunt Amada sa ma fac ca dau? Nu te uiți la tine sac de oseminte ca daca îți dau un picior in cap si doi pumni te întind definitiv. Cocalarul drq de boșorog handicapat.

sper ca nu asa te comporti si-n casa! 

 

 

 

 

mai putin de barbatu-tau.inteleg ca astia te jignesc urat si ar trebui sa-ti luam apararea dar nu vorbesti ca o doamna ce pretinzi ca esti.

 

 

Sa ii bagi la curva proasta de ma-ta in timp ce pe nevastă-ta o muiesc aurolacii din gara de nord cu care făceai găinării aliniați in sir indian.

Te sfătuiesc sa îți vezi de treaba. Oricine a intrat in un conflict cu mine a ieșit sifonat big time. Sunt o fire corectă, dar sunt cea mai rea si distructivă cand ma apăr.

Link spre comentariu

O sa încerc! Si sa vezi ca imi si iasă! Nu mi se pare corect sa fac eu câțiva zeci de ani prin pârnaie ca am tăiat un muribund eșuat părăsit de nevasta cand am tot viitorul înainte,dar parca sunt nebuna nu? Câteva luni de balamuc si am scăpat forumul de a ii scârbi tu continuu.

Te sfătuiesc sa nu vb de igiena ca îți lucia chelia aia slinoasă in poza cu joistii in ult hal a transpirație.

te sfatuiesc sa nu faci asa ceva si nici macar lectiile alea de kickbox sa nu fie prea violente!lasa deoparte rautatea.

Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Ia uite cu cine se compara!  :laugh2  :laugh2  :laugh2  :slap2

Amada, fosta sportiva la 1,80 inaltime si jegoasa nevoasa ca nu o fute nici draq!  :laugh2

Parca trebuia sa plece la jobul ala de 12 ore...

 

Dă-o-n sloboz de distrusă! Ar mânca pula pe pâine, dacă ar avea-o. Scheaună ca o cățea în călduri, doar-doar o bagă cineva în seamă. Cică se întâlnește cu Vyyp și Afriq! Se întâlnește cu Pulea Spătaru, crezi că se fac ăia de râs cu ea, în lume!
  • Like 1
  • Minus 3
Link spre comentariu

  • Oras:FALASTOACA
  • Oras:FALASTOACA

Sa ii bagi la curva proasta de ma-ta in timp ce pe nevastă-ta o muiesc aurolacii din gara de nord cu care făceai găinării aliniați in sir indian.

Te sfătuiesc sa îți vezi de treaba. Oricine a intrat in un conflict cu mine a ieșit sifonat big time. Sunt o fire corectă, dar sunt cea mai rea si distructivă cand ma apăr.

În mintea ta prăjită ai crezut că mă impresionezi dacă te cobori sub nivelul centuristelor? Ești imbecilă, tocmai asta e satisfacția mea,să vă văd cum vă dați arama pe față.

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...