Sari la conținut

Cum te simti azi


Vizitator 0ly

Postări Recomandate

Voi nu înțelegeți ca nu răspund pe topice gunoaie?

Pisicuts are dreptul sa aibă fete prietene, cum si eu am. El nu este deloc gelos, decât pe sentimente si curent nu iubesc pe altcineva. Si el păstrează prietenii cu persoane care poate nu imi plac ca si caracter si nu am de ce sa ii inhib asta. Noi ne lasam liberi si nu suntem încuiați.

Dar țin f mult la băieți, mi-au fost prieteni si o sa ii întâlnesc pe toti trei cu dragă inimă. Si tre sa le dau botoșeii ca doar nu am făcut degeaba. Sunt util la iarnă :))

util sa utila?ce Pisicutz visezi?pe ala nici nu il cunosti.cica te-ai intalni tu cu mai multi baieti daca ai fi cu altul...:(vai capul tau!

 

https://cdn1.shopmania.biz/files/s1/129521038/p/l/8/botosei-crosetati-pentru-bebelusi~8393118.jpg

 

 

lucrezi cam mult

Ia uite domne la țărancă! Pana sa torn cafeaua in ceașcă înainte sa o bag in listă, nici nu am apucat telefonul pac! Inca o notificare

.. Si tocmai ce i-am zis ca nu e binevenită conversațional.

Alo tanti?! Pai vezi de ce nu te suportă mai nimeni? Tu! Eu in 2 ore încep munca timp de 12 ore. Daca viață ta e o goliciune, un vid, umpleți-o singură, umple-te-ar un meteorit în toate găurile! Pana si o leguma își are rostul, tu nu vezi ca rostul tau e sa te întinzi ca o buruiană peste tot?

Urâtă ființă esti ca interior, esti o fire nesuferită rău!

 
  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Xxx
  • Oras:Xxx

Dă-o-n sloboz de distrusă! Ar mânca pula pe pâine, dacă ar avea-o. Scheaună ca o cățea în călduri, doar-doar o bagă cineva în seamă. Cică se întâlnește cu Vyyp și Afriq! Se întâlnește cu Pulea Spătaru, crezi că se fac ăia de râs cu ea, în lume!

Bă jegosule! Daca pe pisicuts nu ai reuși sa il speli pe creieri vreodata in ceea ce ma privește ca el știe ce fel de poame sunt unii câțiva, știe ca si eu sunt contactata des sa il las in lumea lui ca merit mai bun, noi trecând peste multe, bune si rele, inclusiv peste ura față de celălalt nu suntem influențabili de absolut nimeni.

 

Si cu vyp, ciocan si Afriq lucruri sunt si mai așezate. Daca pisicuts se mai uita in gura lumii cand era necopt si imatur si pana sa își lămurească sentimentele in absența mea, tu vorbești totuși de niste bărbați maturi si dintr-o bucată. Care stiu ca sunt cea mai fina si agreabilă prezența si super vesela cat timp sunt tratată bine.

Handicapatule!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Xxx
  • Oras:Xxx

sper ca nu asa te comporti si-n casa! 

 Cu scursurile si gândacii nu poti proceda altfel. Ei nu voiesc a recepta un limbaj normal si decența este mile depărtare de sufletulor ros de molii.

 

 

 

mai putin de barbatu-tau.inteleg ca astia te jignesc urat si ar trebui sa-ti luam apararea dar nu vorbesti ca o doamna ce pretinzi ca esti.

 

 

 

Sa ii bagi la curva proasta de ma-ta in timp ce pe nevastă-ta o muiesc aurolacii din gara de nord cu care făceai găinării aliniați in sir indian.Te sfătuiesc sa îți vezi de treaba. Oricine a intrat in un conflict cu mine a ieșit sifonat big time. Sunt o fire corectă, dar sunt cea mai rea si distructivă cand ma apăr.

Link spre comentariu
  • Oras:In Your Nightmares :)
  • Oras:In Your Nightmares :)

Hai, dă-te-n pula mea de distrusă ce ești, că dacă-ți trag o flegmă între ochi, îți reglez vederea! Marș dracu' la balamuc, zăludo și nu nai înjura ca o scursură!

 

Bosorogea, traiti-ar Prostamolul, ce scursura umana esti!

Si uite-asa incepe o noua saptamana plina pe nimfomane.com pentru piconela rock'n roll.

 

Ești un fel de pielea pulii.

Luați aș maieul in pula

 

 

În mintea ta prăjită ai crezut că mă impresionezi dacă te cobori sub nivelul centuristelor? Ești imbecilă, tocmai asta e satisfacția mea,să vă văd cum vă dați arama pe față.

 

Mos Izmana, tu esti definitia prostiei. De fapt, poza ta de amarastean schiop ar trebuie sa fie in dictionar, in dreptul cuvantului'prost'. Orice alte discutii sunt amanunte. Trista viata de borfas singur pe lume mai ai, daca singura ta 'satisfactie' este sa vezi cum reactioneaza alte persoane pe forum.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Xxx
  • Oras:Xxx

sper ca nu asa te comporti si-n casa! 

 

 

 

 

mai putin de barbatu-tau.inteleg ca astia te jignesc urat si ar trebui sa-ti luam apararea dar nu vorbesti ca o doamna ce pretinzi ca esti.

 

 

 

Sa ii bagi la curva proasta de ma-ta in timp ce pe nevastă-ta o muiesc aurolacii din gara de nord cu care făceai găinării aliniați in sir indian.Te sfătuiesc sa îți vezi de treaba. Oricine a intrat in un conflict cu mine a ieșit sifonat big time. Sunt o fire corectă, dar sunt cea mai rea si distructivă cand ma apăr.

Cu scursurile si gândacii nu te poti înțelege altfel, trebuie sa te cobori la nivelul lor. Decența si limbajul armonios, civilizația este mile distanță de mințile si sufletele roase de molii, pline de noroi.
  • Like 1
Link spre comentariu

Cu scursurile si gândacii nu te poti înțelege altfel, trebuie sa te cobori la nivelul lor. Decența si limbajul armonios, civilizația este mile distanță de mințile si sufletele roase de molii, pline de noroi.

nu inteleg de ce ti-ai pierde vremea cu niste curvari.iar Pisicuts pana la urma doresti sa te futa?pentru ca e un curvar notoriu.cu tot respectul pentru colegii de pe forum,dar nu e tarziu sa se schimbe.si bineinteles sa nu mai injure orice femeie pe forum.

Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

O sa încerc! Si sa vezi ca imi si iasă! Nu mi se pare corect sa fac eu câțiva zeci de ani prin pârnaie ca am tăiat un muribund eșuat părăsit de nevasta cand am tot viitorul înainte,dar parca sunt nebuna nu? Câteva luni de balamuc si am scăpat forumul de a ii scârbi tu continuu.

Te sfătuiesc sa nu vb de igiena ca îți lucia chelia aia slinoasă in poza cu joistii in ult hal a transpirație.

Nu știu ce chelie îmi "lucia", dar coșurile și bubele de pe fața și brațele tale sunt la arhivă. Și maieul jegos...

In altă ordine de idei, "chikiceane", stai în banca ta și ia-ți medicamentele, balamuco!

  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Bă jegosule! Daca pe pisicuts nu ai reuși sa il speli pe creieri vreodata in ceea ce ma privește ca el știe ce fel de poame sunt unii câțiva, știe ca si eu sunt contactata des sa il las in lumea lui ca merit mai bun, noi trecând peste multe, bune si rele, inclusiv peste ura față de celălalt nu suntem influențabili de absolut nimeni.

Si cu vyp, ciocan si Afriq lucruri sunt si mai așezate. Daca pisicuts se mai uita in gura lumii cand era necopt si imatur si pana sa își lămurească sentimentele in absența mea, tu vorbești totuși de niste bărbați maturi si dintr-o bucată. Care stiu ca sunt cea mai fina si agreabilă prezența si super vesela cat timp sunt tratată bine.

Handicapatule!

Du-te fă și te culcă!
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:Xxx
  • Oras:Xxx

Nu știu ce chelie îmi "lucia", dar coșurile și bubele de oe fața și brațele tale sunt la arhivă.

In altă ordine de idei, "chikiceane", stai în banca ta și ia-ți medicamentele, balamuco!

Marș măi căcat bolnav si defect! Alții la vârstă ta se bucura de nepoți, veni-mi-ar sila! Tu crezi ca ma simt? Nu am avut pb cu acneea nici la pubertate adecvând cel mai curat chip si fiind chiar si acum fara nevoie de fond de ten pt a fi prezentabilă.

Scârbos te-o făcut ma-ta aia boșorog libidinos :( :(

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Bosorogea, traiti-ar Prostamolul, ce scursura umana esti!

Si uite-asa incepe o noua saptamana plina pe nimfomane.com pentru piconela rock'n roll.

 

 

 

 

 

 

Mos Izmana, tu esti definitia prostiei. De fapt, poza ta de amarastean schiop ar trebuie sa fie in dictionar, in dreptul cuvantului'prost'. Orice alte discutii sunt amanunte. Trista viata de borfas singur pe lume mai ai, daca singura ta 'satisfactie' este sa vezi cum reactioneaza alte persoane pe forum.

Decât să bați câmpii și să te faci că nu observi cine a început cu jignirile și injuriile, mai bine ți-ai face pomană și i-au trage un toc de pulă, poate se mai liniștește. Din păcate, tu nici dacă ai vrea, nu poți, pentru că ești un pizdoi.

Pizdoiule!

  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:Xxx
  • Oras:Xxx

nu inteleg de ce ti-ai pierde vremea cu niste curvari.iar Pisicuts pana la urma doresti sa te futa?pentru ca e un curvar notoriu.cu tot respectul pentru colegii de pe forum,dar nu e tarziu sa se schimbe.si bineinteles sa nu mai injure orice femeie pe forum.

Băi prietene, eu nu-s femeie de futut, naivule înțelegi? La mine e o lista întreaga cu străini mișto care vor chestii serioase cu mine,eu nu-s femeie cu care sa te destrăbălezi.

Pisicuts ce vrea? Sa se căsătorească! Nu mâine sau săptămână viitoare, întâi trebuie sa eliminăm distanță ca suntem in capete diferite de țară, eventual sa locuim împreună, din astea...

Nu vreau sa mai vb despre ce fac eu cu pisicuts ca nu e treaba voastră. Muriți de grija mea sau cum?

Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Marș măi căcat bolnav si defect! Alții la vârstă ta se bucura de nepoți, veni-mi-ar sila! Tu crezi ca ma simt? Nu am avut pb cu acneea nici la pubertate adecvând cel mai curat chip si fiind chiar si acum fara nevoie de fond de ten pt a fi prezentabilă.

Scârbos te-o făcut ma-ta aia boșorog libidinos :( :(

Există poze, panaramo! Tu le-ai trimis unora și acum circulă pă privată. Eu fac mizerii din astea, dar știi că unii sunt mai puțin duși la biserică. Ești o nespalată, plină de bube dulci și coșuri.

Și, mai încet cu mamele, este a 3-a oară azi!

  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:In Your Nightmares :)
  • Oras:In Your Nightmares :)

nu inteleg de ce ti-ai pierde vremea cu niste curvari.iar Pisicuts pana la urma doresti sa te futa?pentru ca e un curvar notoriu.cu tot respectul pentru colegii de pe forum,dar nu e tarziu sa se schimbe.si bineinteles sa nu mai injure orice femeie pe forum.

 

Nici eu nu inteleg ce fel de 'barbat' isi incepe saptamana inujrand - de pe un cont clona - o femeie.

Trebuie sa fie un ratat, un labagiu impotent singur pe lume. Somer, cu siguranta.

 

Decât să bați câmpii și să te faci că nu observi cine a început cu jignirile și injuriile, mai bine ți-ai face pomană și i-au trage un toc de pulă, poate se mai liniștește. Din păcate, tu nici dacă ai vrea, nu poți, pentru că ești un pizdoi.

Pizdoiule!

 

Ai inceput sa te balbai, chelule! Barbat de barbat ce esti tu! Dupa ce ca nu poti sa le futi nici cand mergi cu banu'n mana, dupa ce ai mancat bataie in casa la tine de la o femeie, ai inceput sa le injuri si sa te dai viteaz de dupa monitor. Ai de :) mea de bosorogea trist si caraghios!

 

Link spre comentariu

Băi prietene, eu nu-s femeie de futut, naivule înțelegi? La mine e o lista întreaga cu străini mișto care vor chestii serioase cu mine,eu nu-s femeie cu care sa te destrăbălezi.

Pisicuts ce vrea? Sa se căsătorească! Nu mâine sau săptămână viitoare, întâi trebuie sa eliminăm distanță ca suntem in capete diferite de țară, eventual sa locuim împreună, din astea...

Nu vreau sa mai vb despre ce fac eu cu pisicuts ca nu e treaba voastră. Muriți de grija mea sau cum?

asta spune totul despre tine,statul pe Badoo si altele.:)

 

cred ca iti place sa te futi si sa iesi pe langa cu nu stiu cati,mai ales cu de aia de prin parc cu care schimbi numere,sunt tineri,nespalati si au pula mare.si neaparat sa fie si inalti sau daca nu macar sa aiba abdomenul lui Bieber.daca se poate,sa si arate ca Bieber dar bine ar fi daca n-ar fi piticoti sifilitici.

 

manca-mi-ai pula cu tot cu Pisicuts al tau!sa-ti mai dea Dumnezeu un Pisicuts,marele admin de pe un forum cu si despre curve.

 

uita-te la tine ca imbatranesti si vorbesti de nepoti dar iti traiesti viata cum ti-o traiesti.adica penibil.o sa alegi iar cu cracii sau cu mintiuta proasta.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Nici eu nu inteleg ce fel de 'barbat' isi incepe saptamana inujrand - de pe un cont clona - o femeie.

Trebuie sa fie un ratat, un labagiu impotent singur pe lume. Somer, cu siguranta.

 

 

 

Ai inceput sa te balbai, chelule! Barbat de barbat ce esti tu! Dupa ce ca nu poti sa le futi nici cand mergi cu banu'n mana, dupa ce ai mancat bataie in casa la tine de la o femeie, ai inceput sa le injuri si sa te dai viteaz de dupa monitor. Ai de :) mea de bosorogea trist si caraghios!

 

Ești prost!

Pizdoiule! Marș înapoi în tomberon, gunoiule și ia-o și pe dementa de Rozeta cu tine!

  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

asta spune totul despre tine,statul pe Badoo si altele. :)

 

cred ca iti place sa te futi si sa iesi pe langa cu nu stiu cati,mai ales cu de aia de prin parc cu care schimbi numere,sunt tineri,nespalati si au pula mare.si neaparat sa fie si inalti sau daca nu macar sa aiba abdomenul lui Bieber.daca se poate,sa si arate ca Bieber dar bine ar fi daca n-ar fi piticoti sifilitici.

 

manca-mi-ai pula cu tot cu Pisicuts al tau!sa-ti mai dea Dumnezeu un Pisicuts,marele admin de pe un forum cu si despre curve.

 

uita-te la tine ca imbatranesti si vorbesti de nepoti dar iti traiesti viata cum ti-o traiesti.adica penibil.o sa alegi iar cu cracii sau cu mintiuta proasta.

 

:laugh2  :laugh2  :laugh2

Naivule!  :laugh2

Ce cativa ani viseaza sa-l intalneasca pe Pisicuts...  :laugh2

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Xxx
  • Oras:Xxx

Earer asta e alt stalker gelos :laugh2. Mai băiete nu ma cunoști, nu stii nimic despre mine. Daca imi citești zecile sutele de postări nu înseamnă ca stii cum sunt făcută sau ca esti aproape de mine. :) nu am avut alte conturi decât rozkendra

Link spre comentariu
  • Oras:In Your Nightmares :)
  • Oras:In Your Nightmares :)

Există poze, panaramo! Tu le-ai trimis unora și acum circulă pă privată. Eu fac mizerii din astea, dar știi că unii sunt mai puțin duși la biserică. Ești o nespalată, plină de bube dulci și coșuri.

Și, mai încet cu mamele, este a 3-a oară azi!

 

Dezinformezi, ca de obicei, bosorogea securist! Roz arata foarte bine, are un corp frumos si bine proportionat, un par superb si buze foarte senzuale.

 

PS Iti apreciez sinceritatea, atunci cand ai recunoscut ca faci mizerii.

 

PPS Spor la laba, chelule!

 

asta spune totul despre tine,statul pe Badoo si altele. :)

 

cred ca iti place sa te futi si sa iesi pe langa cu nu stiu cati,mai ales cu de aia de prin parc cu care schimbi numere,sunt tineri,nespalati si au pula mare.si neaparat sa fie si inalti sau daca nu macar sa aiba abdomenul lui Bieber.daca se poate,sa si arate ca Bieber dar bine ar fi daca n-ar fi piticoti sifilitici.

 

manca-mi-ai pula cu tot cu Pisicuts al tau!sa-ti mai dea Dumnezeu un Pisicuts,marele admin de pe un forum cu si despre curve.

 

uita-te la tine ca imbatranesti si vorbesti de nepoti dar iti traiesti viata cum ti-o traiesti.adica penibil.o sa alegi iar cu cracii sau cu mintiuta proasta.

 

:laugh2 :laugh2 :laugh2 :laugh2

Baaaaa, ratatule, ba sluga penibila, tu nu vezi ironia cat elefantu' lui Klaus? TU te ascunzi dupa o clona ca sa poti injura o femeie, tu esti un ratat pentru care cel mai mare succes in viata este un punct de reputatie pe nimfomane.com.

 

:laugh2  :laugh2  :laugh2

Naivule!  :laugh2

Ce cativa ani viseaza sa-l intalneasca pe Pisicuts...  :laugh2

 

Valea de-aici, nulitate batrana!

 

 

Link spre comentariu

Earer asta e alt stalker gelos :laugh2. Mai băiete nu ma cunoști, nu stii nimic despre mine. Daca imi citești zecile sutele de postări nu înseamnă ca stii cum sunt făcută sau ca esti aproape de mine. :) nu am avut alte conturi decât rozkendra

ma,penibilo(am inlocuit cuvantul),nu mai manipula barbatii ca dai de unul nebun care iti imprastie creierii!esti genul de femeie neserioasa,degeaba zici tu.ce animal se comporta asa ca tine pe aici?nu ma intereseaza ca mai ai N conturi,oricum la un moment va trebuie sa te cunoasca intreg orasul,dezaxata ce esti.:(

 

mi-e sa nu innebunesti,tu chiar nu iti ai grija de sanatatea mintala?si te comporti cam ca la 20 de ani maxim?

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...