Sari la conținut

Cum te simti azi


Vizitator 0ly

Postări Recomandate

Tind sa cred ca acest virus afecteaza mai mult modul de a gandi decat starea fizica.

In afara faptului ca majoritatea au impresia ca tariful serviciilor TREBUIE sa fie mic, foarte mic, atunci cand apeleaza la o matura...deh, femeia duce lipsa de pula si vin eu cu madularul meu si o satisfac... Mai nou, sunt studiate atent pozele (cred eu) pentru ca e o noutate pentru mine sa mi se spuna: ...ai parchet pe jos si nu cred ca e curat .... sau : Trebuie sa imi fac dus?! chiar daca am facut dus dimineata, cand am plecat de acasa?!

Ce iti este asa greu sa folosesti apa si sapunul? in pula calului, ma suni la ora amiezii si ma intrebi daca este obligatoriu sa intri la dus?!!!

 

Alo, nenea, am impresia ca nici cand iti faci dusul de dimineata nu speli bine gaoaza, nu mai zic ca pana ajungi la mine este posibil ca atunci cand iti tarai picioarele sa-ti scuturi madularul, este posibil ca la fiecare pas sa dai cate un "vant"

Da, ofer anumite servicii dar am pretentia sa nu dau peste mirosuri pestilentiate si nici sa mi se strepezeasca limba de la deodorantul pe care il dai pe la pula atunci cand esti pe fuga si nu vrei sa sesizese nasul sensibil al pizdii ca nu ai trecut tu pe la dus inainte de a face o vizita.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:p'aci deocamdata
  • Oras:p'aci deocamdata
13 minutes ago, anonna said:

crezi ca pozele cu mine sunt "for free" ?

 

am incredere in fanteziile tale si cred ca le vei face fata cu brio

cum sa vin sa ne cunoastem daca....nu imi dai un capat de sfoara ca model

  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator juanstein
Reputație: 0

,,Niciodată nu trebuie să te ruşinezi a mărturisi că ai greşit. Înseamnă doar să spui, cu alte cuvinte, că astăzi eşti mai înţelept decât ieri – Marcel Achard"

Niciodata nu am simtit asta mai bine ca acum, a fost ca si cum m-am renascut a treia oara!

Link spre comentariu
Vizitator juanstein
Reputație: 0

Ma simt ca si cum a trecut prima zi dupa prima intalnire la Alcoolici Anonimi.........

Decis sa schimb ce a fost rau si sa imbunatatesc ce a fost bun!

Decis macar sa incerc sa prind trenul prin tot ce depinde si tine de mine!

Link spre comentariu
Vizitator juanstein
Reputație: 0
Acum 48 minute, witcher a spus:

Suna ca o retrospectiva Agile 😂

Fizicul ma ajuta 🤣🤣🤣

Insa pozitia conteaza 🤣🤣

Link spre comentariu

Vizitator juanstein
Reputație: 0

,,Nu exista nici fericire, nici nenorocire pe lume. Exista doar compararea unei stari cu cealalta si atata tot. Doar cel care a simtit nefericirea cea mai cumplita este in stare sa simta cea mai mare fericire"

Alexandre Dumas............unul dintre scriitorii ce mi-au marcat copilaria!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...