Sari la conținut

Cum te simti azi


Vizitator 0ly

Postări Recomandate

Vizitator scorpion1970
Reputație: 0

Pentru bărbații care nu găsesc niciodată punctul,,G".Să ştiţi că l-am găsit eu astăzi. Era intre literele,,F și H" Nu inteleg...ce era așa greu😏

 

Link spre comentariu
Vizitator AndreiFlo7
Reputație: 0
Acum 18 ore, Bruneta168 a spus:

Roata este rotundă, nu pătrată , și se învârte 🤣 toți plătim mai devreme sau mai târziu, aici , pe pământ …. 

Cu tot respectul, tin sa te contrazic un pic!

Sunt oameni care toata viata au facut rau si o duc bine mersi si sunt oameni care au facut bine si o duc rau!

Pe scurt, in viata suntem datori doar cu un singur lucru, cu o moarte! Nici macar nasterea noastra, nu este o alegere ce ne apartine, ci o alegere a celor ce ne vor deveni parinti. De aceea toti parintii, care sunt parinti normali, nu vor considera ca fiind un sacrificiu faptul ca odata adus pe lume acel copil, viata lor se schimba total si nu le mai apartine in totalitate, copilul devenind principala preocupare si responsabilitate! De aceea se spune si este perfect adevarat, ca copiii in mare parte vor copia ceea ce vad dea lungul timpului la parinti si in foarte putine cazuri ei vor putea sa isi mai insuseasca din alte surse un alt mod de comportament si viata!

Deci , in concluzie, roata nu este mereu rotunda 😉

Link spre comentariu
Vizitator ruxysenzuala
Reputație: 0

-Astăzi am constatat că, organul ma cam lăsat khioară 🤓🤭

- Trebuie să consult un medic oftalmolog, unul bun pe meserie, trebuie să îmi prescrie un tratament corespunzător. 😁😜

Link spre comentariu
Vizitator scorpion1970
Reputație: 0
Acum 3 minute, ruxysenzuala a spus:

-Astăzi am constatat că, organul ma cam lăsat khioară 🤓🤭

- Trebuie să consult un medic oftalmolog, unul bun pe meserie, trebuie să îmi prescrie un tratament corespunzător. 😁😜

Ptiu drace..., si-a pierdut "organul", punctele cardinale;a uitat.... unde sunt "găurile" 😀 

Link spre comentariu
Vizitator ruxysenzuala
Reputație: 0
Acum 53 minute, scorpion1970 a spus:

Ptiu drace..., si-a pierdut "organul", punctele cardinale;a uitat.... unde sunt "găurile" 😀 

A dat rateu spre ochiul drept și ma nimerit în stânga 🤓😂🥂

Link spre comentariu
Vizitator scorpion1970
Reputație: 0

Un tip şi-o tipă la cinematograf, în ultimul rând, filmul prost, întuneric, se giugiuleau. La un moment dat, tipul se încălzeşte rău. Începe s-o întrebe pe gagică:

- Ia spune, mă, ai cui sunt ochii ăştia frumoşi? - Ai tăi, dragă, ştii foarte bine...

- Da' gura asta asta roşie, plină, senzuală, a cui e? - A ta, dragă, ştii foarte bine, da' lasă asta acuma, suntem la

film, ne aude lumea...

Tipul nu se lăsă, că-1 luase flama... Îi băgă o mână sub tricou. - Da' sânii ăştia meseriaşi, rotunzi, tari, ia spune, ai cui sunt? - Ai tăi, da' taci dracului din gură, termină acuma, ne aude lumea. Mergem pe urmă acasă şi facem ce vrei tu, acuma potoleşte-te!

Tipul, nimic, tot mai excitat. Îi băgă mâna sub fustă... Da' pi*da asta a cui e?

Tipa, atinsă la punctul sensibil, ce dracu' să mai zică? - A cui e pi*da asta? Spune?

Tipa, nimic...

- Pi* da asta a cui e? Vreau să ştiu!

La care o voce din sală: - Aprindeţi, dom'le, lumina, că a găsit unul o pi* dă şi nu ştie a

cui e!🙈😁

Link spre comentariu
Vizitator scorpion1970
Reputație: 0

Bărbaţii nu înşeală niciodată.

Ei își fac datoria față de

Dumnezeu, care a lăsat pe pământ șapte femei pe cap de bărbat !

ale lu'

Așa că dragele mele, când bărbatul se culcă cu a opta femeie, puteți spune .... Am fost înşelată !

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...