Sari la conținut

Cum te simti azi


Vizitator 0ly

Postări Recomandate

  • Oras:Forum
  • Oras:Forum
Acum 10 ore, peluza a spus:

Într-un proces de divorț, judecătorul o întreabă pe reclamantă:
- Doamnă, sunteți sigură de ceea ce cereți? Doriți divorțul pentru compatibilitate de caractere? Nu ar putea fi contrariul?
Femeia răspunde:
- Nu, domnule judecător! Este pentru compatibilitate: Mie îmi plac filmele, soțului meu la fel! Îmi place să merg la plajă, și lui de asemenea! Îmi place să merg la teatru, el la fel! Mie îmi plac bărbații, și lui la fel!

 

La 27.03.2022 la 16:28, Turcoaz_ a spus:

Mă simt cel mai puternic om de pe planetă .  😏  

 

La 27.03.2022 la 12:20, extraterestru78 a spus:

😂😂 si azi esti pe recuperare….…inconjurat de doctori, asa-i? 😂

:doggystyle:doggystyle:doggystyle

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator scorpion1970
Reputație: 0

- Dragă, unde ai pus ceaiul?

- Voi bărbaţii, niciodată nu găsiţi nimic. Ceaiul e în sertarul cu medicamente, într-o cutie de cacao, pe care scrie "sare"!🙈

Link spre comentariu
  • Super Premium
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov
Acum 1 oră, Sabina100 a spus:

Ce femeie poate să reziste când primește un astfel de mesaj pe fb:
"DUAMNĂ, MAȚ FERMECAT!
SUNTEȚI UNSOARE PENTRU MINE!"👻

Se pare ca tot mai multe fete sunt magulite de asemenea mesaje… daca mai are si un lanțz gros la gat si un bemveu… este barbatul perfect🤪

Link spre comentariu
Vizitator vasile_69_69
Reputație: 0
8 hours ago, MacArthur said:

Vei abandona razboiul, Vladimire, sau te pregatesti pt o contraofensiva de... vreme buna?

Revin cand ma refac... nu scapa de mine 😂

Link spre comentariu
Vizitator scorpion1970
Reputație: 0

-JOANE, TU STII CE-I ASTA?

-CE-I VASILE?

-BINOCLU MA! VEZI CU EL DEPARTE. ASEARA TE-AM VAZUT IN PAT CU NEVASTA-TA.

- DU-TE BA, DU-L INAPOI CAI DEFECT, IO ASEARA AM FOST LA PESCUIT !😏

Link spre comentariu
Vizitator scorpion1970
Reputație: 0

Bula nu si-a mai platit impozitele de ani de zile, gasind tot timpul o modalitate de a pacali Fiscul. Intr-o zi primeste o citatie sa se prezinte la sediul ANAF pentru a da explicatii. Panicat, se duce sa ceara un sfat de la un prieten care avusese aceeasi problema.

 

Prietenul ii zice: „Cand mergi la fisc, sa te imbraci foarte rau, cu haine rupte, pantofi dezlipiti, murdar si nebarbierit. Astfel li se va face mila de tine si te lasa in pace”. Nemultumit de sfat, Bula se duce si la un avocat, care il sfatuieste: „Important e sa lasi impresia de putere si siguranta. Inchiriaza o limuzina, un smoking, un ceas Rolex si du-te. Li se va face frica de tine si te vor lasa in pace”. Tot nemultumit, Bula decide sa se ducă la preot caruia ii povesteste totul: Parinte, prietenul mi-a zis sa ma imbrac prost, avocatul sa ma imbrac luxos, nu stiu de cine sa ascult.

Preotul se gandeste un moment, dupa care ii spune lui Bula o mica poveste: „A fost odata o fata tanara care trebuia sa se marite. Nestiind cum sa se imbrace in noaptea nuntii, s-a dus si i-a cerut sfatul mamei. Aceasta i-a zis: Fata mea, imbraca-te cu rochia veche a bunicii tale, cea neagra si lunga, incheie-te pana la gat, pune-ti si un batic pe cap.

Nemultumita, fata i-a cerut ajutorul celei mai bune prietene care i-a zis: imbraca-te cu o lenjerie frumoasa, parfumeaza-te, cumpara-ti o rochie superscurta si totul va fi bine. Fiule, cred ca povestea asta a mea iti va fi de mare folos”. Nedumerit, Bula intreaba: Bine, parinte, dar nu inteleg ce legatura are povestea pe care mi-ai spus-o cu problema mea. Nu poti fi mai clar? Preotul: Fiule, nu conteaza cum te vei imbraca, oricum o sa ti-o traga.😉

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti
La 29.03.2022 la 12:31, MacArthur a spus:

Ce fel de masaj?🤪

     De relaxare / terapeutic, facial, la scalp, corporal, la prostata, erotic si body to body, cu creme, uleiuri, iaurt, inghetata, portocale sau cu ce mai vrei, tu...

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Tg-Mures
  • Oras:Tg-Mures
41 minutes ago, siana said:

     De relaxare / terapeutic, facial, la scalp, corporal, la prostata, erotic si body to body, cu creme, uleiuri, iaurt, inghetata, portocale sau cu ce mai vrei, tu...

Descrie-mi aia cu inghetata.

  • Like 2
  • Haha 1
Link spre comentariu
Vizitator Turcoaz_
Reputație: 0
Acum 10 ore, scorpion1970 a spus:

Nu înțeleg de ce buzele de jos sunt mai apreciate decat cele de sus😜😎

Pentru că în primul rând sunt mai hrănitoare 🤭😅

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...