Sari la conținut

Cum te simti azi


Vizitator 0ly

Postări Recomandate

  • Super Premium
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov
Acum 41 minute, sngro a spus:

Pe mine m-au umplut de plusuri asa ca nu ma plang :) Dupa posts/rating sunt cel mai bun baiat de pe forum. Ma simt admirat ca o femeie frumoasa :D Daca nu o gadileam pe @KimInLove sa-mi dea cateva minusuri aveam scor perfect.

Poate tot tu ești și cu contul ala și atunci e normal sa iei like uri😈

  • Haha 1
Link spre comentariu
Vizitator marcus6
Reputație: 0
Acum 53 minute, extraterestru78 a spus:

Am vazut și eu ca dădea like uri smile uri... le dădea la vrăjeala ca să nu fie ca da doar minusuri... ce să-i faci, oameni bolnavi psihic...pe ăștia doar lutul ii mai schimba

A plecat .

Link spre comentariu
  • Oras:Botosani
  • Oras:Botosani
Acum 24 minute, extraterestru78 a spus:

Poate tot tu ești și cu contul ala și atunci e normal sa iei like uri😈

Acu serios. Vad ca unele din conturile alea au un an de zile de cand sunt create si au inviat de curand. 

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator marcus6
Reputație: 0
Chiar acum, extraterestru78 a spus:

Da..... Trebuia sa plece demult... oricum mai sunt sunt din ăștia care stau în stand by și abia așteaptă sa se activeze sau reactiveze... Oricum, jos pălăria la admin ca nu l-a iertat! ✌️

M ai sunt ,sunt încă doi ce m au minusat pe mine numai ca nu au întrat demult.

Link spre comentariu
  • Oras:Botosani
  • Oras:Botosani
Acum 1 minut, extraterestru78 a spus:

Da..... Trebuia sa plece demult... oricum mai sunt sunt din ăștia care stau în stand by și abia așteaptă sa se activeze sau reactiveze... Oricum, jos pălăria la admin ca nu l-a iertat! ✌️

Au creat mai multe conturi acu un an si le tin in stand-by? 

Link spre comentariu
  • Oras:Tg-Mures
  • Oras:Tg-Mures
1 hour ago, sngro said:

Au creat mai multe conturi acu un an si le tin in stand-by? 

Dracu stie tot adevarul, dar de cand a fost marea curatenie de acum 2 luni si un pic, am vazut o multi useri care mi-au vizitat  profilul ,useri care si-au facut conturi acum ceva ani, si de ani de zile nici n-au postat nimic nou, dar in ultimele 2 luni iar au inceput sa posteze de pe acele conturi. 😏

Poate e doar coincidenta 🙈

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
48 minutes ago, MacArthur said:

Problema e ca acum vreo 2 zile am observat la lista de vizitatori recenti a profilului meu ca deja si-a facut cont nou😂

https://nimfomane.com/forum/profile/379514-dorel2022/

Inca nu-i Super Premium, dar...

Da, poate ne ajuta @pisicuts sa ne lamureasca cum de a revenit @dorel2022 asa de repede si nu are inca dunga. 😈

  • Like 5
  • Haha 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:.
  • Oras:.
Acum 1 oră, marcus6 a spus:

M ai sunt ,sunt încă doi ce m au minusat pe mine numai ca nu au întrat demult.

Cu toții stim al cui era dorel, păcat că a plecat, eu abia incepusem să mă distrez. 

... si s-a mai dus o sută, da' nu-i problemă, unde s-au dus câteva mii parca ar mai merge una, are motanul loc in portofel gârlă. 

Pentru pedepsirea dușmanilor să fie, fără  număr...! 

  • Like 2
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
1 hour ago, sngro said:

Au creat mai multe conturi acu un an si le tin in stand-by? 

sunt multe clone platinium, albastru si galben perioada 2012-2017 folosite la concursul de poze, vezi Andreea Rebeka pe ultimele 4 luni si te prinzi cine este in spatele lor....a boy named crowley, stie @derwall mai multe , si unde il gasesti la Zepter 💔

  • Like 5
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Botosani
  • Oras:Botosani
Chiar acum, andrei825 a spus:

sunt multe clone platinium, albastru si galben perioada 2012-2017 folosite la concursul de poze, vezi Andreea Rebeka pe ultimele 4 luni si te prinzi cine este in spatele lor....a boy named crowly, stie @derwall mai multe , si unde il gasesti la Zepter 💔

Dar cati bani e premiul, ca sa se merite sa futi alti bani si timp?

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
3 minutes ago, sngro said:

Dar cati bani e premiul, ca sa se merite sa futi alti bani si timp?

Premiul pentru pinned, pai cu ce crezi ca se ocupa a bow named crowley? nu pierde nimica de moment ce foloseste scripturi 🤪

Ti-am raspuns si la cealalta postare , dar apare cu hidden, nu stiu care e faza https:      //ibb.co/k1n5JzH 

 

 

  • Like 5
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:București
  • Oras:București
Acum 25 minute, bic.c a spus:

Cu toții stim al cui era dorel, păcat că a plecat, eu abia incepusem să mă distrez. 

... si s-a mai dus o sută, da' nu-i problemă, unde s-au dus câteva mii parca ar mai merge una, are motanul loc in portofel gârlă. 

Pentru pedepsirea dușmanilor să fie, fără  număr...! 

😄😄😄

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:Tg-Mures
  • Oras:Tg-Mures
2 hours ago, extraterestru78 said:

Poate tot tu ești și cu contul ala și atunci e normal sa iei like uri😈

Dar vezi ca dorelica a plusat-o (sau cel putin a "hahauit-o) si pe Eva.😜

Eva: vrei sa spui ca eu am ceva legatura cu minusurile tale recente?😁 Daca aveam ceva problema cu tine, imi luam zborul catre Tg-Mures cu o matura (adica matura o puneam in portbagaj, doar nu sunt una dintre Vrajitoarele din Eastwick 😁 ) cu care-ti faceam o colonoscopie, confuzule.😁😁 Dar nici vorba de asa ceva ca-mi esti drag (de obicei cu g 😁 )

Link spre comentariu
Vizitator _potrivitu
Reputație: 0
Acum 20 ore, extraterestru78 a spus:

Am vazut și eu ca dădea like uri smile uri... le dădea la vrăjeala ca să nu fie ca da doar minusuri... ce să-i faci, oameni bolnavi psihic...pe ăștia doar lutul ii mai schimba

       Știi de ce mai pot apărea specimene gen dorel2021,  Mistery , misteryo.... 

Pentru că și în viața de zi cu zi  , oamenii sunt lași  , se ascund când apare răul sau un alt om este hărțuit .  Dacă mă bați non stop  , refuz să înțeleg  cum de  jupuiți ăștia aici pot  face așa ceva.  

   Cea mai urâtă vorbă auzită de mine din gura unora care îi consideram prietenii  , a fost.  

"   O fi  javră  cu alți ( tine)  😏 dar cu mine s-a purtat frumos . "   

     Păi din secunda doi , acel prieten " , ori ce poate fi ,  da nu  aproapele meu.  

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...