Sari la conținut

0723758825 Cornelia sau Nelly


Postări Recomandate

  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

O sa fac si eu o recenzie Doamnei Nelly...am vb la telefon cu ea si am stabilit o intalnire...locuieste intr-adevar de la jocurile MARIO pe strada aia in jos..prima impresie a fost buna...este o tipa ok ,nici prea frumoasa dar nici urata..cu forme mai pline dar....exceleaza la oral....cand vrea ea si este in forma..iti face un oral de nota 20....la normal se implica f mult..si cand ii place..am constatat ca devine foarte fierbinte in pasarica...am incercat si anal...e ok...acum s-a mai implinit un pic...initial am crezut ca a ramas gravida ..dar m-am inselat... :no2 Note;oral 10 +..normal 9..

  • Like 3
Link spre comentariu

Am fost si eu pe la ea cu mult timp in urma. Daca are chef te face bine rau la oral. Dar nu imi amintesc sa fi fost doua. Deci care este cealalta, ca din povestile ei in camera cealalta cica era fisa! Eu am trait cu impresia ca este pestele. Deci ?!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

Sunt perioade când mai are cate o fata cu ea , da fata iei mai este prin casa , dar de obicei o trimite la plimbare , nu prestează și nu are nici peste

Și , da face un oral bun rău ! Are un stil aparte ,asta pt că îi place 😉

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge

are si una mica ..19 ani se recomnda ea!! mi-a zis un futac si  am sunat si hopa aia mica preia si serveste comenzile:))

  • Like 8
Link spre comentariu

  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

am fost eu acum cateva zile la ele, locatia undeva in 4/5 un apartament cu 2 camere cred, undeva la parter unde curățenia lipsea cu desăvârșire (dezastru in tot apartamentul) înăuntru doua fete, una la vre.o 35 ani si una in jur de 20 ani de etnie dar frumusica dupa parerea

mea,initial m.am dus pentru cornelia/ nelly sa vad daca chiar se pricepe la oral cum zic uni, dar cand am vazut.o pe domnisoara mai tanara am ales sa intru cu ea la o finalizare deși la cum arata apartamentul ar fi trebuit sa fac cale intoarsa din prima, dar zic ca daca tot am batut atata drum macar sa vad ce iese, ca actiune, oralul il face protejat si ajutat de mana destul de mult ( deci nu se merita) la normal am schimbat doua poziti nu a comentat nimic dar nici nu sa implicat pur si simplu a stat cum am pus-o, duș nu a facut nici inainte nici dupa , dar nu am simtit nici un miros, ca o concluzie eu nu o recomand, dar pentru uni care nu vor sa cheltuie mai mult de 70 ron pt un nr si nu sunt prea pretențioși si vor sa futa ceva mai tanar si ok din punct de vedere fizic este posibil sa merite

ca si note o sa fac o medie si ii dau un 5 si asta mai mult pentru tinerete si pentru sanii frumusei pe care ii are in dotare.

 

dar asta este doar concluzia mea si luati o ca atare, ca poate unii dintre voi aveti mai multa vrajeala si reusiti sa scoateti mai mult de la ea.

  • Like 4
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...