Sari la conținut

Postări Recomandate

Reputație: 384
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am sunat la numarul din anunt si am intrebat de poze. mi-a spus ca ea nu are alunite pe piept (si atunci nu e ea). A zis ca poate sunt pozele colegei si ca daca o vreau pe ea sa sun pe numarul ei ...numar pe care nu am de unde sa il iau.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am sunat la numarul din anunt si am intrebat de poze. mi-a spus ca ea nu are alunite pe piept (si atunci nu e ea). A zis ca poate sunt pozele colegei si ca daca o vreau pe ea sa sun pe numarul ei ...numar pe care nu am de unde sa il iau.

Adica ti-a raspuns la telefon una care a zis ca nu sunt pozele ei dar nici telefonul?  :slap2

Atunci de ce a raspuns?

Link spre comentariu
Reputație: 384
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Nu are nici o treaba cu pozele. Am fost eu. O blonda pitica cu picioare butucanoase si o cioara tatuata vopsita blond. Si peste negru care te asteapta in scara blocului.

Link spre comentariu

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Nu are nici o treaba cu pozele. Am fost eu. O blonda pitica cu picioare butucanoase si o cioara tatuata vopsita blond. Si peste negru care te asteapta in scara blocului.

Asa prosti au ajuns pestii incat sa stea in scara blocului ? Astept sa spuna cineva ca pestele statea in fata usii de la apartament pe post de usier  :slap2

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...